Praca sap Warszawa

Oferty: 1 - 20 z 123

Młodszy księgowy z językiem angielskim

SSC HEROES POLAND,Warszawa — 18 godzin temu
językiem angielskim Zadania: Obsługa Klienta w obszarze finansowo-księgowym Weryfikacja płatności, wystawianie faktur Tworzenie dokumentów w systemie SAP

Regionalny Doradca Techniczny (średnie napięcia)

Proguest,Warszawa — 18 godzin temu
B; • techniczne wykształcenie związane z branżą; • mile widziane uprawnienia projektowe oraz znajomość programu SAP; • znajomość języka angielskiego mile

Księgowy/a z j. angielskim (dział zobowiązań)

ManpowerGroup Sp. z o.o.,Warszawa — 3 godziny temu
mazowieckieZakres obowiązków: Odbiór faktur od dostawców i ich weryfikacja Wyjaśnianie niezgodności w dokumentach Wprowadzanie i księgowanie faktur w systemie SAP

Księgowa/Księgowy z j. francuskim

Devire,Warszawa — 18 godzin temu
SAP) oraz pracy w SSC/BPO będzie dodatkowym atutem Klient oferuje: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Szeroki pakiet benefitów (szkolenia, nauka j.

Order Management Specialist with English

EnglishMiasto: WarszawaRegion: mazowieckieZadania: Odbieranie zamówień od wewnętrznego Klienta Weryfikacja poprawności danych oraz wprowadzanie ich do systemu SAP

Accounts Payable Intern

do systemu Weryfikacji niezgodności, zarówno w fakturach, jak i w innych dokumentach księgowych Prowadzeniu raportów i aktualizacji danych w systemie SAP

Stażysta w dziale Client Data

mazowieckieKluczowe zadania na stanowisku: Wsparcie działu Client Data w codziennych obowiązkach Procesowanie zmian w wewnętrznej bazie danych Praca na systemie SAP

Młodszy pracownik biurowy z j. angielskim

Młodszy pracownik biurowy z j. angielskimMiasto: WarszawaRegion: mazowieckieTwoje zadania na tym stanowisku:• Obsługa administracyjna klientów w systemie SAP

Kierownik Techniczny Obiektu

Orienta,Warszawa — 18 godzin temu
techniczne) Doświadczenie w obsłudze technicznej budynków o powierzchni powyżej 8.000 m2, Doświadczenie w zakresie obsługi systemów BMS oraz niskoprądowych (SAP

Praca języki obce: Warszawa / Niemiecki / Holenderski/ inne

Podam tylko zainteresowanym,Warszawa — 18 godzin temu
praca stacjonarna w biurze - kontakt z klientem: telefoniczny, mailowy, face to face - rozpatrywanie ofert biznesowych, reklamacji - praca z programem SAP

Junior Cash Collector with German/Dutch

G-Force,Warszawa — 18 godzin temu
B2 -Bardzo dobra znajomosc pakietu MS Office (zwlaszcza MS Excel) -Mile widziana znajomość programu SAP -Komunikatywność i umiejetność pracy w zespole

Customer Service with Dutch

Microsoft Office package knowledge (Excel, Word, PowerPoint) Experience above 18 months in working in Customer Service or Order Management area with SAP
Experience in working with SAP would be an asset What can we offer: Support for your career and competences development – learning from colleagues, courses

Kierownik Kategorii

PGB Human Resources,Warszawa — 18 godzin temu
Obsługa programu SAP będzie dodatkowym atutem. Samodzielność i odpowiedzialność. Oferujemy: Pracę w renomowanej firmie.

SAMODZIELNY KSIĘGOWY

Carpenter Consulting,Warszawa — 18 godzin temu
wewnętrznych koncernu, • sporządzanie miesięcznego i rocznego bilansu oraz rachunku wyników, • wprowadzanie danych księgowych do systemu informatycznego (SAP
rachunkowości, • podstawowa znajomość prawa handlowego, • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, • bardzo dobra znajomość systemu informatycznego SAP

Junior AP Specialist with English

This person will be responsible for: controlling and verifying vendors invoices, every day working in SAP program, controlling and verifying travel expenses
Bachelor’s degree and knowledge with vendor invoices and/or travel expenses - Min. 2 years of professional experience in a similar position - Knowledge of SAP

Junior AP Specialist z jęz. angielskim

Osoba ta będzie odpowiedzialna za: kontrolę i weryfikację faktur dostawców, codzienną pracę w programie SAP, kontrolę i weryfikację kosztów podróży, obsługę
dostawcy i / lub kosztów podróży - Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku - mile widziane osoby z administracji publicznej - Znajomość SAP

EOC Pilot - Junior ICT Engineer with French

Atos Global Delivery Center Polska,Warszawa — 18 godzin temu
Registering, dispatching and resolving basic issues related to -Microsoft Windows /Unix/Linux Servers -Network Infrastructure -Databases -Active Directory -SAP

Junior Specialist with Hunagarian

Hunagarian Zakres obowiązków: Obsługa Klienta w obszarze finansowo-księgowym Weryfikacja płatności, wystawianie faktur Tworzenie dokumentów w systemie SAP
Filtruj oferty pracy
Podobne wyszukwania