Praca specjalista analiz

Oferty: 1 - 20 z 21 223

Specjalista w biurze analiz i rozliczeń inwestycji

METRO WARSZAWSKIE Sp. z o.o.,Warszawa

Opis stanowiska: - Monitorowanie i analiza możliwości aplikowania o dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej przedsięwzięć inwestycyjnych i modernizacyjnych realizowanych

9 godzin temu

Główny Specjalista ds. Analiz Kosztów Sieci Transmisji Danych

Orange Polska S.A.,Poznań

- wykonywanie analiz techniczno-kosztowych w zakresie urządzeń i sieci transmisji danych - współpraca z architektami sieci transmisji danych - monitorowanie zmian i trendów

Specjalista ds. analiz

Monnari Trade S.A.,Łódź

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało: - przygotowywanie różnych analiz liczbowych wspierających pracę działu produktu z zakresu sprzedaży

44 minuty temu

Kontroler jakości - analiza reklamacji

Phillips Fortech Poland Sp. z o.o.,Łódzkie

- Analiza i obsługa reklamacji - Wprowadzane działań korygujących i prewencyjnych - Kontrola procesu produkcji zgodnie z wymaganiami jakościowymi - Kontakt z klientem

Ekspert ds. Analiz Finansowych Nieruchomości

Orange Polska S.A.,Warszawa

- przygotowywanie rekomendacji, rozwiązań i modeli finansowych możliwych do zastosowania w projektach sprzedażowych nieruchomości oraz ich analiza i raportowanie

Inżynier ds. Analiz Bezpieczeństwa i Niezawodności

Devire,Lubelskie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżynier ds. Analiz Bezpieczeństwa

specjalista ds. analiz

SKOK NIKE w upadłości,Warszawa

Syndyk masy upadłości Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej NIKE z siedzibą w Warszawie przy ul. Teofila Piecyka 27 poszukuje kandydatów na stanowisko specjalisty ds

10 minut temu

Specjalista w zespole analiz - Warszawa

Solid Security Sp. z o.o,Warszawa

Opis stanowiska: • Analiza rentowności kontraktów • Przygotowywanie okresowych i cyklicznych analiz porównawczych przychodów i kosztów • Sporządzanie raportów i analiz

Specjalista ds. analiz biznesowych

ManpowerGroup Sp. z o.o.,Gdynia

U naszego Klienta będziesz zajmować się: • Zbieraniem i analizą wymagań biznesowych od klientów, • Uczestnictwem w tworzeniu rozwiązań funkcjonalnych • Współpracą

45 minut temu

Młodszy specjalista ds. analizy sieci

Open Investments,Warszawa

Praca u operatora sieci komórkowej. Stanowisko Młodszy specjalista ds. analizy sieci w zespole, który wspiera projekty budowy oraz modernizacji stacji bazowych u operatora

Specjalista ds. Analiz

Pracodawca Ełk,Ełk

Specjalista ds. Analiz Cel: • zapewnienie wsparcia dla kadry zarządczej w procesie podejmowania decyzji i działań operacyjnych, na podstawie sporządzanych analiz i raportów

12 godzin temu

FRAC,Rzeszów

na stanowisko: SPECJALISTA DS. ANALIZ Miejsce wykonywania pracy: Rzeszów ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Różnego rodzaju analizy dotyczące zakresu prowadzonej działalności, przede wszystkim

13 godzin temu

Specjalista ds. Statystyki i Analiz Regionu

Medicover Sp. z o.o.,Warszawa

Od kandydatów oczekujemy: - minimum 2-3 letniego doświadczenia zawodowego na samodzielnym stanowisku - doświadczenia w przygotowywaniu statystyk, analiz i raportów

43 minuty temu

NBC,Katowice

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 250 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych

Monnari,Łódź

. Poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Specjalista ds. analiz Miejsce pracy: Łódź Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało: - przygotowywanie

GŁÓWNY SPECJALISTA DS. ANALIZ ZAKUPÓW

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.,Warszawa

Logistyki jako: Będziesz odpowiadać za: - analizy strategiczne związane z przyjmowanymi strategiami zakupowymi, - sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby zarządzania

Specjalista ds. Analiz Logistycznych

Devire Sp. z o.o.,Warszawa

Specjalista ds. Analiz Logistycznych Twoja przyszła Firma / Your future Company Dla naszego Klienta, międzynarodowego operatora logistycznego specjalizującego się w branżny

7 godzin temu

Praktyki letnie - Dział personalny Analizy i Benefity

Pepco Poland Spółka z o. o.,Poznań

- Budowanie narzędzi i templatów w MS Excel. - Usprawnienie istniejących plików MS Excel. - Budowanie narzędzi opartych na Visual Basic. - Tworzenie baz danych. -...

Specjalista ds. Analiz i Raportowania

Polskie Linie Lotnicze LOT S.A.,Warszawa

) Analiza i interpretacja wyników raportów – ciągłe mierzenie trendów Proaktywne działanie na podstawie zauważonych trendów Prezentacja danych i rekomendacji dla działów

10 godzin temu
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie specjalista analiz, Polska