Praca specjalista analiz

Oferty: 1 - 20 z 14 721

Specjalista ds. kadr i płac

AUDIT Doradztwo Personalne,Świebodzin
kontrola danych w systemie kadrowo-płacowym - Sporządzanie deklaracji zgodnie z obowiązującymi przepisami ZUS, PDOF, GUS, PFRON - Sporządzanie raportów, analiz
5 godzin temu

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej Samochodów Nowych

Plichta,Gdańsk
odpowiedzialna za: - Aktywne pozyskiwanie Klientów na terenie Trójmiasta i w całej Polsce - Dbałość o najwyższą jakość obsługi transakcji sprzedażowych - Analizę

Specjalista ds. Koordynacji Operacyjnej

Żabka Polska Sp. z o.o.,Poznań
Twoje zadania: - przygotowywanie analiz, raportów i prezentacji dotyczących strategii i realizacji działań operacyjnych w Departamencie Sprzedaży - monitorowanie

Tester automatyczny

ASTEK Polska,Warszawa
wymagania oraz dokumentację projektową - projektowanie, tworzenie oraz wykonywanie testów automatycznych - monitorowanie wykonywanych testów automatycznych, analiza
opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne) - stałe wsparcie opiekuna z ramienia ASTEK Polska - współpracę ze specjalistami

Specjalista ds. sprzedaży kredytów hipotecznych

AVIDA Sp. z o.o.,Poznań
pozytywnych relacji ze współpracownikami, opartych na zasadzie dialogu i wzajemnego szacunku - reagowanie na potrzeby zmieniającego się rynku - przygotowywanie analiz

Specjalista ds. systemu jakości

Bergman Engineering Sp. z o.o.,Rzeszów,Dębica
szkoleń - Koordynacja działań korygujących - Dążenie do ciągłego ulepszania procesów produkcyjnych pod kątem jakości - Przygotowywanie raportów oraz analiz

Bergman Engineering Sp. z o.o.,Tarnów

Specjalista ds. badań i analiz

REALIZACJA Sp. z o.o.,Warszawa
Samodzielne prowadzenie projektów badawczych o charakterze jakościowym i ilościowym - Opracowywanie raportów badawczych oraz budowa rekomendacji dla klienta - Analiza

Specjalista ds. Sprzedaży

WESSLING Polska sp. z o.o.,Kraków
niezbędnych obowiązków administracyjnych - inicjowanie i rozwijanie długofalowych relacji biznesowych z klientami - monitorowanie otoczenia rynkowego, analizy

E-commerce Coordinator

Devire,Poznań
wspierających kanał sprzedaży w e-sklepie oraz współpraca z zewnętrznymi agencjami poszukiwanie i ocena nowych, innowacyjnych rozwiązań technologicznych analiza
rynku i trendów w obszarze sprzedaży e-commerce koordynowanie współpracy z platformami zakupowymi przygotowanie raportów sprzedażowych i analiz skuteczności
działań marketingowych koordynacja pracy specjalistów ds. obsługi klienta Doświadczenie i wymagania: wykształcenie wyższe doświadczenie w pracy w

Główny Specjalista ds. Zakupów – obszar IT

Orange Polska S.A.,Warszawa
merytoryczną i klientami biznesowymi, specyfikacja zamówienia, kryteria oceny ofert) - prowadzenie negocjacji w projektach zakupowych - stały monitoring i analiza
zakupowymi w obszarze IT - posiadasz doskonałą znajomość specyfiki rynku, głównie rozwiązań z zakresu infrastruktury IT i doświadczenie w przeprowadzaniu analiz

Specjalista ds. Technologii i kontroli jakości

BATER Sp. z.o.o.,Gliwice
- kontrola materiałów i komponentów produkcyjnych, - wykonywanie analiz i badań chemicznych, - przygotowywanie dokumentów produkcyjnych, - kontrola jakości

Specjalista ds. Monitoringu Płatności

Unilink S.A.,Raszyn
Twoimi zadaniami będą: - Prowadzenie analiz danych finansowych oraz rozliczeń płatności - Monitorowanie rozliczeń polis gotówkowych - Sporządzanie raportów

Młodszy Specjalista ds. BHP

ISS Facility Services Sp. z o.o.,Warszawa
naprawczych i doskonalących - Przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją dot. wdrożonych systemów zarządzania w zakresie BHP - Prowadzenie niezbędnych analiz

Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży

- Analiza rynku i monitorowanie najnowszych trendów w branży Facility Management - Planowanie i wdrażanie działań Digital Marketingowych - Zarządzanie

Specjalista ds. najmu

FaBiz Spółka z o.o. w organizacji,Kraków
i prezentacji zmierzających do wynajmu powierzchni - negocjowanie i zawieranie umów najmu - dbałość o pozytywne relacje z najemcami - monitorowanie i analiza

FaBiz Spółka z o.o. w organizacji,Warszawa

Specjalista ds. Optymalizacji Produkcji

SuperDrob S.A.,Łódź
Obowiązki: - Kontrola, pomiar oraz przeprowadzanie pomiarów procesów produkcyjnych, - Analiza pomiarów procesów oraz proponowanie rozwiązań optymalizacyjnych

Specjalista ds. rozwoju produktu turystycznego

Discover Cracow Wordine Sp. z o. o. Sp.K,Kraków
nad bazą obecnych kontrahentów - Nakreślanie planów rezerwacji - Optymalizacja rezerwacji - Koordynacja tworzenia nowych usług i produktów - Analiza

Specjalista ds. nadzorowania sprzętu kontrolno-pomiarowego

Fabryka Pierścieni Tłokowych PRIMA SA w Łodzi,Łódź
- analiza systemu pomiarowego - wzorcowanie wyposażenia kontrolno-pomiarowego - kontrola, sprawdzanie, konserwacja urządzeń pomiarowych - dokonywanie odbioru
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie specjalista analiz, Polska