Praca specjalista analiz toru gm toru Kujawsko-Pomorskie

Oferty: 1 - 20 z 129

SPECJALISTA DS. PRODUKCJI

EFMETAL,Włocławek — 9 godzin temu
EFMETAL CHARAKTERYSTYKA STANOWISKA PRACY Stanowisko: Specjalista ds.
Analiza stanu magazynowego. 8. Pozyskiwanie nowych dostawców i analiza ich ofert. 9. Comiesięczne raportowanie wyników sprzedaży. 10.

Specjalista ds. Sprzedaży

Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.,Brześć Kujawski — 10 godzin temu
Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko SPECJALISTA DS.
Obowiązki: • tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klientów, • analiza rynku i ofert konkurencji – prowadzenie badań rynku

ZATRUDNIMY SPECJALISTĘ DO SPRAW KONTROLI

NOBILON,Włocławek — 10 godzin temu
Firma pożyczkowa zatrudni pracownika do działu Kontroli na stanowisku Specjalista ds Kontroli Kluczowe zadania: • Rozliczanie kierowników w terenie, •
Analiza i kontrola działalności kierowników w terenie, wychwytywanie nieprawidłowości oraz zapobieganiem ich występowania, • Raportowanie wyników pracy

Staż w Dziale Zakupów – ZT Kruszwica

ZT Kruszwica,Kruszwica — 10 godzin temu
TWOJE ZADANIA W TRAKCIE STAŻU: • pozyskiwanie i analiza danych zakupowych, • tworzenie zamówień zgodnie z zapotrzebowaniem produkcyjnym, • planowanie i
MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ: • pracę w zespole doświadczonych specjalistów, • wsparcie Opiekuna – Eksperta, który pomoże Ci zdobyć cenne doświadczenie zawodowe

Asystent w Dziale Logistyki – ZT Kruszwica

TWOJE ZADANIA W TRAKCIE STAŻU: • administracja zamówień, • planowanie i rozliczanie transportu, • analiza wskaźników efektywności, • analiza transakcji
MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ: • pracę w zespole doświadczonych specjalistów, • trzymiesięczny staż, • wsparcie Opiekuna – Eksperta, który pomoże Ci zdobyć cenne

SPECJALISTY DS. E-MARKETINGU

RENEX,Włocławek — 10 godzin temu
największa i najdłużej działająca polska firma dostarczająca najnowsze technologie w zakresie produkcji i serwisu urządzeń elektronicznych poszukuje SPECJALISTY
YouTube), • Kreowanie wizerunku firmy i koordynacja działań w social media. • Opracowywanie koncepcji i treści materiałów reklamowych • Bieżący pomiar i analiza

Specjalista DS LOGISTYKI Basketo Inowrocław

BASKETO Emilian Tomczak,Inowrocław — 10 godzin temu
Realizacja i nadzorowanie terminowej i prawidłowej realizacji zamówień • Optymalizacja procesów logistycznych • Zarządzanie magazynem • Planowanie zakupów, analiza

PPH DANIEL A. Rozbicki Zatrudnimy spec ds sprzedaży

PPHU A.Rozbicki,Włocławek — 10 godzin temu
Poszukujemy kandydatów do pracy w hotelu na stanowisku: Specjalista ds. sprzedaży Zakres obowiązków: • analiza rynku i ofert konkurencji – prowadzenie
komplementowanie dokumentów dla danego projektu, • przygotowanie przesunięć towarów/produktów/usług między jednostkami, • przygotowanie raportów sprzedażowych – analiza

Specjalista ds obsługi klienta Basketo - Inowrocław

Sprzedaż do obecnych i pozyskiwanie nowych klientów • Realizacja celów firmy • Realizacja zamówień • Edycje produktów • Wystawianie aukcji allegro, ebay • Analiza

Specjalista ds. Marketingu Basketo Inowrocław

realizacja strategii marketingowej realizacja ustalonych celów optymalizacja efektywności poszczególnych działań wspólne tworzenie procedur i procesów analiz

SPECJALISTA DS LOGISTYKI sklep Basketo Inowrocław

Specjalista ds. Marktetingu

Hotel Młyn,Włocławek — 10 godzin temu
nowych ofert i produktów, • logistyczna współpraca z poszczególnymi działami hotelu, • budowanie właściwego wizerunku hotelu na rynku, • prowadzenie analiz

Specjalista ds. Zarządzania Jakością

Q.D.G.,Lipno — 10 godzin temu
Zatrudnię osobą do pracy na stanowisku Specjalista ds. Kontroli Jakości.
. - umiejętność posługiwania się sprzętem pomiarowym, - umiejętność czytania rysunku technicznego, - znajomość zagadnień związanych z jakością (5 Wy, Analiza

SPECJALOSTA DS. PLANOWANIA PRODUKCJI

EFMETAL Sp. z o.o.,Włocławek — 10 godzin temu
Krzywa Góra 6a zatrudni pracownika na stanowisko : SPECJALISTY DS. PLANOWANIA PRODUKCJI.
produkcji, -przygotowanie i nowelizacja dokumentacji technicznych maszyn i urządzeń, -kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń w dziale produkcji, -analiza

zatrudnimy

kancelaria prawna - odszkodowawcza,Grudziądz — 10 godzin temu
Ogłaszamy nabór osób na stanowisko SPECJALISTA ODSZKODOWAWCZY , KIEROWNIK , DYREKOR OFERUJEMY i CO NAS WYRÓŻNIA - bezpłatny , profesjonalny system szkoleń
Analiza sytuacji Klienta i informowanie Klientów o przysługujących im prawach. Kompletowanie dokumentacji niezbędnej do prowadzenia sprawy.

Specjalista ds. Obsługi Klienta i Zaopatrzenia

MEDSEVEN Sp. z o.o.,Solec Kujawski — 9 godzin temu
Medseven Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista ds.

Animator dziecięcy / Opiekun gości Hotelu 5*

JOBfinder,Brodnica — 9 godzin temu
Klienta – prestiżowego Hotelu 5* w okolicach Brodnicy, poszukuje osoby na stanowisko: Animator dziecięcy / Opiekun gości Hotelu 5* Zespół Hotelu to grono specjalistów

Specjalista ds. Księgowości

ekomat,Włocławek — 10 godzin temu
Firma produkcyjna o ugruntowanej pozycji na rynku przyjmie do pracy Specjalista ds.

SEKRETARKA/SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNYCH - WŁOCŁAWEK

INWEST BUD,Włocławek — 9 godzin temu
SEKRETARKA/SPECJALISTA DS.

Specjalista ds. administracyjnych

Green Capital S.A.,Aleksandrów Kujawski — 9 godzin temu
Dołącz do jednej z najszybciej rozwijającej się firm w branży OZE i zaaplikuj już dziś na stanowisko: Specjalista ds. administracyjnych Miejsce pracy:
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie specjalista analiz toru gm toru, Kujawsko-Pomorskie