Praca specjalista ds it Warszawa

Oferty: 1 - 20 z 1 732

Specjalista ds. Sprzedaży (IT) z czeskim

SSC Heroes Poland,Warszawa — 6 godzin temu
Szukamy zmotywowanej osoby na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży z językiem czeskim.
idealnym kandydatem jeśli: Język czeski znasz tak dobrze jak język ojczysty Język angielski znasz na poziomie dobrym Wykazujesz się dobrą znajomością branży IT

Specjalista ds. Rozwoju Biznesu

Axivas Sp. zo.o.,Warszawa — 6 godzin temu
Szukamy dwóch osób do naszego zespołu, które będą odpowiedzialne za rozwój biznesu dla jednego z naszych klientów z branży IT.

Młodszy specjalista ds. wdrożeń

Britenet,Warszawa — 6 godzin temu
Firma Britenet, którą tworzy zespół ponad 500 specjalistów IT. http://www.britenet.com.pl/ poszukuję osoby na stanowisko dla Młodszego specjalisty ds.
zespołu administratorów w rozwiązywaniu problemów Co oferujemy: ATMOSFERA: zapewniamy długoterminową i przyjemną współpracę w Najlepszym Miejscu Pracy IT

Specjalista ds. utrzymania klienta

Homeglobal,Warszawa — 6 godzin temu
Obecnie poszukujemy: Specjalisty ds. utrzymania klienta Co oferujemy?
Przewidywane kategorie odbiorców danych to: pracownicy działu HR oraz kadra kierownicza decydująca o zatrudnieniu, dostawcy usług IT, dostawcy usług służących

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY ( IT- systemy pomiarowe)

www.hr.info.pl,Warszawa — 6 godzin temu
Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną.
zajmującej się technologiami rejestracji czynności w czasie i przestrzeni oraz bezprzewodowych systemów pomiarowych poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista
ds. sprzedaży OBOWIĄZKI: - Pozyskiwanie i utrzymanie kontaktów biznesowych z klientami (obsługiwany region: cała Polska) - Zbieranie informacji o klientach

Młodszy Specjalista ds. Rozwoju Sprzedaży - IT Gaming

Dream Machines,Warszawa — 6 godzin temu
W związku z dynamicznym rozwojem firmy, Dream Machines poszukuje do swojego zespołu Młodszego Specjalisty ds. Rozwoju Biznesu.
Więcej o nas: dreammachines.pl www.facebook.com/dreammachines.polska/ Miejsce pracy: Warszawa Obecnie szukamy ambitnego i dynamicznego Młodszego Specjalisty
ds.

Specjalista ds. Wsparcia użytkowników / Helpdesk IT

BPO NETWORK Sp. z.o.o.,Warszawa — 6 godzin temu
Poszukujemy pracownika na stanowisko: Specjalista ds.
Wsparcia użytkowników / Helpdesk IT Miejsce pracy: Warszawa biuro lub Praca zdalna WYMAGANIA: • Podstawowa znajomość konfiguracji sieci LAN / WAN, • Znajomość

(Młodszy) Specjalista ds. reklamacji faktur z j. włoskim

Gforce,Warszawa — 6 godzin temu
Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC.
Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako: (Młodszy) Specjalista ds. reklamacji faktur z językiem włoskim Miasto: Warszawa

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

wydawnictwo,Warszawa — 6 godzin temu
Wydawnictwo z branży informatycznej szuka Specjalisty ds. Generowania Leadów.
w kontaktach z klientem – telefon / mail / osobiście • znajomość technik sprzedażowych • mile widziane doświadczenie w generowaniu leadów w sektorze IT
Oferujemy: • pracę w godzinach: 8-16, wolne weekendy • pakiet medyczny • możliwość rozwoju umiejętności w branży IT • niezbędne narzędzia pracy, • pracę

Młodszy specjalista ds. aplikacji

Diverse CG Sp. z o.o. Sp.k.,Warszawa — 6 godzin temu
Diverse Consulting Group jest nowoczesną firmą technologiczną, gromadzącą w swoich szeregach profesjonalistów powiązanych z IT.
z ciągłym rozwojem i dużą ilością projektów rekrutacyjnych, jakie prowadzimy dla naszych Partnerów, szukamy osoby, która dołączy do nas jako: Młodszy specjalista
ds. aplikacji Zadania: - Obsługa telefonicznych i mailowych zapytań użytkowników - Administrowanie dostępem do aplikacji bankowej, nadawanie uprawnień

Młodszy Specjalista ds. finansowo-księgowych z językiem nide

G force,Warszawa — 6 godzin temu
Młodszy Specjalista ds. finansowo-księgowych z językiem niderlandzkim Zakres obowiązków: -Obsługa Klienta w obszarze finansowo-księgowym - Weryfikacja

Asystentka ds e-marketingu/e-commerce/IT

TSL Consulting,Warszawa — 6 godzin temu
ZAPEWNIAMY: - niezbędne narzędzia i wiedzę konieczną do wykonywania obowiązków, - miłą atmosferę pracy w zespole specjalistów, - pracę w powierzchni klasy

Specjalista ds. informatycznych (IT)

Kancelaria,Warszawa — 6 godzin temu
Oferujemy pracę lub współpracę dla osób na stanowisko wewnętrznego wsparcia IT i utrzymania ciągłości pracy systemów IT.

iOS Developer

Altimi,Warszawa — 6 godzin temu
systemu kontroli wersji GIT Oferujemy: • Możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych • Współpracę z wiodącymi firmami z branży IT
• Udział w ciekawych i prestiżowych projektach • Pakiet świadczeń dodatkowych • Pracę w miłej atmosferze • Wsparcie dedykowanego Specjalisty ds.

Developer C++/ .NET/C#

T24 będzie dodatkowym atutem Oferujemy: • Możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych • Współpracę z wiodącymi firmami z branży IT

Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT

Atos Consulting,Warszawa — 6 godzin temu
Obowiązki: • Wsparcie Klientów w obszarze bezpieczeństwa • Współpraca z zespołem specjalistów z obszaru bezpieczeństwa • Realizacja zadań w obszarze zarządzania
) • Analiza organizacji, jej procesów, architektury i infrastruktury pod kątem bezpieczeństwa IT.
Atos jest wyłącznym światowym partnerem IT Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich.

Specjalista ds. Rerutacji IT

HRO Recruitment,Warszawa — 6 godzin temu
Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds.
Rerutacji IT Miejsce pracy: Warszawa Obowiązki: • Poszukiwania bezpośrednie oraz analiza rynku pod kątem dostępności najlepszych kandydatów; • Zapewnienie
kątem usług rekrutacyjnych; organizacja spotkań Wymagania: • Minimum półroczne doświadczenie w realizacji procesów rekrutacyjnych; • Znajomość branży IT

Specjalista ds. sprzedaży

www.swiatkserokopiarek.pl,Warszawa — 6 godzin temu
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy energicznej osoby na stanowisko SPECJALISTA DS.
partnerów • raportowanie działań handlowych zgodnie z przyjętym modelem Oczekujemy: • min. rocznego doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w branży IT
umożliwiająca swobodą komunikację (będzie dodatkowym atutem) Oferujemy: • ciekawą pracę w firmie będącym jednym z dystrybutorów uznanych marek na rynku IT

Specjalista ds. IT ( dla Osób z orz. o niepełnosprawności )

Polski HR - A -trybut S.A.,Warszawa — 6 godzin temu
ds.
IT .
Za szkolenie Uczestnik otrzymuje stypendium szkoleniowe + zwrot kosztów dojazdu na szkolenie - płatny trzymiesięczny staż na stanowisku: Specjalista ds

Młodszy Specjalista ds. wsparcia handlowego (Warszawa)

Manpower,Warszawa — 6 godzin temu
Młodszy Specjalista ds. wsparcia handlowego (Warszawa) Obowiązki: • Przygotowywanie kalkulacji dla pracowników sieci sprzedaży • Generowanie i przesyłanie
raportów handlowych • Zarządzanie dokumentacją handlową m.in. przygotowywanie umów i aneksów, archiwizacja dokumentów • Wprowadzanie do systemu IT różnego
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie specjalista ds it, Warszawa