Praca specjalista ds. rekrutacji

Oferty: 1 - 20 z 46 674

Konsultant ds. Rekrutacji

Grupa Most Wanted! Sp. z o.o.,Warszawa

Jeśli "komunikatywność" to słowo, które najlepiej Cię określa, a "rekrutacja" to obszar, w którym masz doświadczenie i chcesz się rozwijać - dołącz do Grupy Most Wanted

3 godziny temu

Specjalista ds. Rekrutacji

CONNECTIS_,Warszawa

: - Rozwój w wybranym przez Ciebie kierunku: Leadera lub Experta ds. Rekrutacji IT - Odbywające się w biurze zajęcia fitness ze znanym trenerem personalnym - Tematyczne i zawsze

22 minuty temu

IT KONTRAKT Sp. z o.o.,Warszawa

rekrutacyjne - Identyfikowanie nowych kanałów rekrutacji IT - Rozwój narzędzi wspierających rekrutację Wymagania: - Minimum 1 rok doświadczenia na samodzielnym stanowisku

23 minuty temu

Specjalista ds. rekrutacji

Adecco Poland Sp. z o.o.,Gdańsk

w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych oraz znajomości narzędzi pozyskiwania kandydatów, - Mile widziane doświadczenie w obszarze rekrutacji w sektorze IT, - Bardzo dobrej

20 minut temu

Staff In Sp. z o.o.,Gorzów Wielkopolski

W związku z nowo otwieranym oddziałem w Gorzowie Wlkp. do naszych struktur poszukujemy kandydatów na stanowisko: Do Twoich zadań należeć będzie: - Prowadzenie projektów...

Specjalista ds. Rekrutacji IT

Commoditech Sp. z o.o.,Warszawa

infrastrukturą, integracji i utrzymania systemów. Zwiększamy zespół - poszukujemy dynamicznych i ambitnych osób! ZADANIA: Jako Specjalista ds. Rekrutacji będziesz odpowiedzialny

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

Media Markt,Warszawa

Opis stanowiska: - wsparcie w przeprowadzaniu procesów selekcji i rekrutacji dla struktury marketów (m.in. tworzenie i publikacja ogłoszeń, przeprowadzanie wywiadów

24 minuty temu

Specjalista ds. windykacji

AUDIT Doradztwo Personalne,Wschowa

doświadczenia na stanowisku specjalisty ds. windykacji - Dobra znajomość co najmniej jednego języka obcego (preferowany angielski) - Wiedza z zakresu windykacji należności - Mile

Krakowskie Centrum Edukacji,Kraków

Krakowskie Centrum Edukacji - Niepubliczna Policealna Szkoła dla Dorosłych chce zaproponować możliwość pracy na pół etatu na stanowisku Rekrutera/Specjalista ds. Rekrutacji

7 godzin temu

OPTIMA HRS,Ełk

OPTIMA HRS poszukuje kandydatów na stanowisko - Specjalista ds. rekrutacji. Wymagania: - ukończone studia wyższe, - dobra organizacja czasu pracy, - samodyscyplina

8 godzin temu

JDM Recruitment Sp zoo,Warszawa

Oczekujemy: - min. 1 rok doświadczenia na stanowisku Specjalisty ds. rekrutacji; - dobrej znajomości angielskiego lub j. rosyjskiego; - dobrej znajomości pakietu MS Office

Sedilog Sp. z o.o.,Jelenia Góra

Poszukujemy specjalistę ds. rekrutacji z dobrą znajomością j.niem. do pracy w biurze w Jeleniej Gόrze/Cieplicach. Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail.

Specjalista dsrekrutacji

NDI,Sopot

Specjalista ds. rekrutacji Zakres zadań: - Planowanie, koordynacja i realizacja procesu rekrutacji (w tym opracowywanie profilu kandydata, sposobu poszukiwania, prowadzenie

4 minuty temu
Pokaż wszystkie praca NDI oferty pracy: Sopot

Specjalista ds. Rekrutacji (rynek francuski)

PowerJobs Sp. z o.o.,Katowice

JAKO SPECJALISTA DS. REKRUTACJI BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA: - rekrutację i selekcję wykwalifikowanych pracowników fizycznych delegowanych do pracy we Francji - redagowanie

ESSA Sp. z o.o.,Tarnów

Agencja Pracy Essa Sp. z o.o. mająca siedzibę w Tarnowie poszukuje pracownika na stanowisko: SPECJALISTA DS. REKRUTACJI GWARANTUJEMY: • atrakcyjne wynagrodzenie • stabilne

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego Consulting s.c. J. Bo,Szczecin

działającej firmy z branży FMCG, odpowiedniego kandydata na stanowisko: SPECJALISTA DS. REKRUTACJI miejsce pracy: Szczecin, nr ref.: HR/03/2019 Zakres obowiązków: - Samodzielne

Specjalista ds. BHP

Devire,Skawina

Specjalista ds. BHP Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcji materiałów ogniotrwałych oraz wysokogatunkowej ceramiki, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko

JDM Group,Warszawa

poszukujemy: Specjalista ds. rekrutacji Miejsce pracy: Warszawa Obowiązki: - rekrutacja pracowników niskiego szczebla (pracownicy serwisu sprzątającego, ochrona, pokojowe

Global Inhouse Logistics,Gorzów Wielkopolski

aplikacji drogą mailową na adres: @ w temacie maila prosimy wpisać: Specjalista ds. rekrutacji. Lub kontakt pod numerem kontaktowym 601543278. Do swojego CV proszę dołączyć

ECO S.c,Gorzów Wielkopolski

Specjalista ds. Rekrutacji Firma o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisko: Specjalista ds. rekrutacji. Miejsce pracy

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie specjalista ds. rekrutacji, Polska