Praca specjalista ds sprzedaży Małopolskie

Oferty: 1 - 20 z 896

Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego

Magnat,Skawina — 17 godzin temu
Opis oferty pracy: Firma zajmująca się sprzedażą mebli zatrudni na stanowisko Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego: ZAKRES OBOWIĄZKÓW: *kompleksowa
zamówień klientów detalicznych WYMAGANIA: *wykształcenie min. średnie, *komunikatywność i otwartość w kontaktach z klientami, *mile widziane doświadczenie w sprzedaży

Specjalista ds. Administracji Sprzedaży

U Jędrusia Sp. z o.o.,Wieliczka — 18 godzin temu
Specjalisty ds.
Administracji Sprzedaży Miejsce pracy: Wieliczka Zakres obowiązków: • realizacja bieżących zamówień podległych placówek • przeprowadzanie oraz nadzór nad

MŁODSZY SPECJALISTA DS. KONTROLINGU - COOPER STANDARD

GI GROUP,Myślenice — 17 godzin temu
W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy osób, które wsparłyby nasz zespół na stanowisku: Młodszy Specjalista w dziale Kontrolingu Miejsce pracy:
Myślenice Zadaniem osoby na tym stanowisku będzie wsparcie Specjalistów ds.
Kontrolingu po przez: • Udział w przygotowywaniu analiz finansowych • Wsparcie w zamknięciu miesiąca, przygotowanie analiz sprzedaży, przygotowanie i analiza

Biuro Podróży Kryształ w Andrychowie zatrudni pracownika

BIURO TURYSTYCZNE "KRYSZTAŁ,Andrychów — 17 godzin temu
Stanowisko: Specjalista ds.
Opis stanowiska: - przygotowywanie oferty turystycznej - sprzedaż ofert turystycznych - bezpośrednia, mailowa i telefoniczna obsługa klienta - udzielanie

Gwiazda sprzedaży telefonicznej - nie Callcenter!

Studio Sztuka,Trzebinia — 17 godzin temu
Do naszego zespołu Specjalistów ds. Marketingu, szukamy nowej twarzy!
- Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej absolutnie wymagane (minimum 1 rok) - Średnie wykształcenie - Chętnie z orzeczeniem (proszę o zaznaczenie tego
Pamiętaj, musisz mieć doświadczenie w sprzedaży telefonicznej!

Specjalista ds sprzedaży i marketingu

Hotel Cristal Park C,Tarnów — 17 godzin temu
Grupa hoteli Cristal Park oferuje pracę dla specjalisty ds sprzedaży i marketingu.

Specjalista ds. sprzedaży w salonie Orange

Tell,Nowy Targ — minutę temu
Specjalista ds. sprzedaży w salonie Orange Jako ekspert ds. sprzedaży będziesz zajmował się: - bezpośrednią obsługą klientów w Salonie Sprzedaży w zakresie
doradztwa, sprzedaży produktów i usług Orange - realizacją wyznaczonych celów sprzedażowych i jakościowych - a przede wszystkim zdobywaniem serc i umysłów
tak, jeżeli: - lubisz rozmawiać z innymi, a doradzanie sprawia Tobie frajdę - sprzedaż jest tym, w czym czujesz się najlepiej - szukasz rozwiązań a nie

Specjalista ds. Sprzedaży w NOWYM TARGU

TELL,Nowy Targ — 17 godzin temu
Podejmij wyzwanie i dołącz do naszego zespołu jako: Specjalista ds. sprzedaży w salonie Orange Miejsce pracy: NOWY TARG Decydując się na pracę z nami :
• pakiet dodatkowych benefitów (m.in.: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do „wczasów pod gruszą”) Jako Specjalista ds. sprzedaży
będziesz zajmował się: • bezpośrednią obsługą klientów w Salonie Sprzedaży w zakresie doradztwa i sprzedaży produktów i usług Orange • realizacją wyznaczonych

Praca - specjalista ds. sprzedaży i wycen stolarki PVC

P.P.H.U. NITUS ALUMINIUM,Zakliczyn — 17 godzin temu
Firma Nitus w związku z dynamicznych rozwojem poszukuje osób do pracy na stanowisku: Specjalista ds. sprzedaży i wycen stolarki PVC.

Specjalista ds. eventów i wesel

Thermaleo Plus Sp. z o.o.,Szczawnica — 17 godzin temu
Osoba zatrudniona na ww. stanowisku odpowiedzialna będzie za: 1.sprzedaż i kompleksową organizację eventów, przyjęć weselnych, imprez okolicznościowych
dostawcami usług towarzyszących (zespoły, dekoracje, atrakcje, fotograf itp), 3.aktywne pozyskiwanie klientów i działania mające na celu zwiększenie sprzedaży

SPECJALISTA DS SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA

SZKŁO PLAST,Brzesko — 17 godzin temu
Działająca na rynku szklarskim od 1989 roku, Firma SZKŁO – PLAST Curyło, w związku z dynamicznym rozwojem, nie tylko na rynku krajowym, poszukuje kandydatów na stanowisko: Zakres obowiązków: Przygotowywanie ofert i wycen dla Klientów Komunikacja z Zamawiającymi w zakresie doprecyzowania oferty...

Specjalista ds. marketingu

Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference,Krynica-Zdrój — 17 godzin temu
Poszukiwanie i ocenianie potencjalnych szans rynkowych dla sprzedaży usług.

Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Delmeg Outsourcing Sił Sprzedaży,Nowy Sącz — 17 godzin temu
Delmeg Outsourcing Sił Sprzedaży prowadzi obecnie rekrutacje na stanowisko: Specjalista ds.
narzędzia pracy, - wsparcie merytoryczne ze strony wyspecjalizowanej kadry managerskiej, - szkolenia produktowe, coaching, warsztaty z negocjacji i technik sprzedaży

Starszy Specjalista ds. Serwisu i Logistyki

TLC Rental,Gorlice — 17 godzin temu
Obecnie szukamy osoby do oddziału spółki w Gorlicach na stanowisko: Starszy Specjalista ds. Serwisu i Logistyki CO OFERUJEMY?
między magazynem a klientem • Aktywny udział w ciągłym doskonaleniu procesów montażowych i serwisowych • Ścisła współpraca z magazynem oraz z działem sprzedaży

Specjalista ds. sprzedaży

DUONET,Tarnów — 17 godzin temu
W związku z dynamicznym rozwojem Agencja Interaktywna DUONET poszukuje osoby, która będzie odpowiedzialna za obsługę Klientów poprzez różne kanały komunikacji (telefon, poczta elektroniczna, livechat, Allegro, Sklep internetowy), świadcząc profesjonalną pomoc w zakresie oferowanych usług. DLACZEGO...

Specjalista ds. Marketingu

RyterSki,Rytro — 17 godzin temu
Do Twoich zadań na tym stanowisku będzie należeć: tworzenie strategii sprzedaży i działań marketingowych planowanie i realizacja procesów sprzedaży, przy
kilkoma projektami jednocześnie jesteś komunikatywny, nastawiony na zespołowe działanie i czerpiesz przyjemność z pracy z ludźmi masz doświadczenie w sprzedaży

Specjalista ds. obsługi klienta w serwisie samochodowym

Beskidus sp. z o.o.,Zembrzyce — 17 godzin temu
Obecnie do Naszego zespołu poszukujemy: Specjalisty ds. obsługi klienta w serwisie samochodowym Miejsce pracy: Zembrzyce koło Suchej Beskidzkiej Pracując
obowiązków będzie należało: • Obsługa klienta, • planowanie, organizacja i nadzór nad procesami serwisowymi; • zakupy i zwroty części samochodowych, sprzedaż

REFERENT / SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY Z JĘZYKIEM ROSYJSKIM

Grupa Progres,Myślenice — 17 godzin temu
OPIS STANOWISKA: - obsługa posprzedażowa Klienta - obsługa Klientów zagranicznych - przygotowanie dokumentów dla Klienta - wprowadzanie zamówień do systemu - wystawianie faktur - koordynacja procesu posprzedażowego WYMAGANIA: - biegła znajomość języka rosyjskiego - dobrze rozwinięte umiejętności...

Specjalista ds. Sprzedaży / Obsługi Klienta / Ekspedient wyp

KRAWCZYK,Bochnia — 17 godzin temu
- prowadzenie bieżącej obsługi Klientów w zakresie wynajmu i sprzedaży sprzętu budowlanego, - doradztwo w zakresie indywidualnych potrzeb Klientów, - aktywne
- dbałości o najwyższy standard obsługi Klienta, - doświadczenia w sprzedaży, - dobrej organizacji pracy, samodzielności, rzetelności, - bardzo dobrej

Specjalista ds. obsługi klienta z j. angielskim ( logistyka)

Arche Consulting,Oświęcim — 17 godzin temu
Obowiązki: - bezpośrednia współpraca z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi Firmy, - obsługa procesu sprzedaży produktów ; przyjmowanie zamówień, potwierdzenie
, realizacja wysyłek, fakturowanie, - harmonogramowanie sprzedaży w sposób gwarantujący terminową dostawę do klienta, - zamawianie środków transportu,
Wymagania: - wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne), - doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta w zakresie sprzedaży, - znajomość procedur
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie specjalista ds sprzedaży, Małopolskie