Praca specjalista ds sprzedaży Mazowieckie

Oferty: 1 - 20 z 1 447

Specjalisty ds. sprzedaży

Polska Press Grupa,Ostrołęka — 51 minut temu
Specjalisty ds. sprzedaży Stawiamy na zaangażowanie i chęć do pracy!
Plusem będzie posiadane doświadczenie w sprzedaży nowoczesnych rozwiązań reklamowych w obszarze internetowym.
Będziesz odpowiedzialny/a za sprzedaż rozwiązań polska press grupy, a w spełnieniu tego celu będą konieczne: - pozyskiwanie nowych klientów biznesowych

Zastępca dyrektora / Specjalista ds. Sprzedaży

Ośrodek medyczny,Otwock — 18 godzin temu
Firma z branży medycznej poszukuje osób na stanowisko: Specjalisty ds.
Sprzedaży / Zastępcy dyrektora Wymagane: - Doświadczenie w sprzedaży minimum 2 lata - Płynna znajomość języka angielskiego - Komunikatywność - Łatwe nawiązywanie
ds.

Młodszy specjalista ds.wsparcia sprzedaży

Ptak Warsaw Expo,Nadarzyn — 18 godzin temu
Chopina zajmuje jedynie 10 minut, a dojazd do centrum Warszawy - 15 minut. http://warsawexpo.eu W zawiązku z rozwojem firmy poszukujemy Młodszego specjalista
ds. wsparcia sprzedaży Miejsce pracy: Nadarzyn k/ Warszawy Zakres odpowiedzialności: -Telefoniczny kontakt z Klientem w zakresie kampanii sprzedażowych
-Wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu -Współpraca ze Specjalistami ds. sprzedaży w Zespołach Targowych Czego oczekujemy?

Specjalista ds.sprzedaży i organizacji targów-Salon Jachtowy

Chopina zajmuje jedynie 10 minut, a dojazd do centrum Warszawy - 15 minut. https://warszawskisalonjachtowy.pl/ W związku z rozwojem firmy poszukujemy: Specjalisty
ds. sprzedaży i organizacji targów - Warszawski Salon Jachtowy Miejsce pracy: Nadarzyn k/ Warszawy Zakres odpowiedzialności: -Aktywna sprzedaż usługi
-Minimum 2 letniego doświadczenia w sprzedaży lub obsłudze Klienta -Doskonałych umiejętności sprzedażowych -Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości Izabelin

Biuro Nieruchomości,gmina Izabelin — 18 godzin temu
Zapraszam do pracy lub współpracy, możliwa franczyza. Zakres obowiązków do ustalenia. Posiadamy duże doświadczenie w branży, wszystkie instrumenty do prowadzenie tego rodzaju działalności. Nie musisz mieć doświadczenia w tym zawodzie, powoli Cię wprowadzimy i nauczymy, przynajmniej podstaw...

Handlowiec działu Sprzedaż / Obsługa klienta

Proguest Sp. z o.o.,Sulejówek — 18 godzin temu
Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds.
Obsługi Klienta Miejsce pracy: Gdańsk Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - rozwój sprzedaży produktów firmy - przygotowywanie ofert handlowych
Aplikację proszę przesłać na link: https://klient.proxea.com.pl/external/web/rekrutacja/d18aaa2c/specjalista-ds-obslugi-klienta-gdansk-branza-hvac/false

Przedstawiciel handlowy z niemieckim/francuskim/włoskim

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego,Piaseczno — 18 godzin temu
Firma branży motoryzacyjnej, która swoim pracownikom daje olbrzymie możliwości rozwoju i samorealizacji poszukuje: Specjalisty ds. handlowych Miejsce pracy
B2 – warunek konieczny, doświadczenie w sprzedaży – min. rok, prawo jazdy kat.
Oferujemy: samodzielne stanowisko, dużą możliwość rozwoju, wynagrodzenie podstawowe + premię za Twoją sprzedaż, o której wysokości decydujesz sam, umowę

Specjalista ds. Sprzedaży

Work Service,Radom — 18 godzin temu
Aktualnie dla naszego Klienta lidera w branży budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalisty ds, Sprzedaży.
Sekcja Zadania: * obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy * doradztwo oraz sprzedaż produktów outletu * nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów

Młodszy Specjalista ds. Importu i Exportu z jęz. angielskim

Green Factory Bronisze,Ożarów Mazowiecki — 18 godzin temu
Duża i stale rosnąca oferta asortymentowa dostępna jest w dwóch punktach sprzedaży, na terenie rynku hurtowego w podwarszawskich Broniszach oraz na poznańskiej
Obecnie chcemy poszerzyć nasz zespół o osobę na stanowisku: Młodszy Specjalista ds. Importu i Exportu Miejsce pracy: Bronisze k.

Specjalista z językiem włoskim

Green Factory,Ożarów Mazowiecki — 18 godzin temu

„Nowe ścieżki aktywizacji społecznej i zawodowej”

CRZ,Płock — 18 godzin temu
Projekt obejmuje szkolenia w zakresie: - specjalista ds. sprzedaży z obsługą kasy fiskalnej - pracownik biurowy - operator wózka widłowego A stypendium

Szkolenia i staże podnoszące kwalifikacje

CRZ,Żuromin — 18 godzin temu

CRZ,Mława — 18 godzin temu

Specjalista ds. sprzedaży rynek niemiecki

MFO S.A.,Sochaczew — 18 godzin temu
W związku z ciągłym rozwojem prowadzimy rekrutację do biura w Warszawie i Sochaczewie na stanowisko: SPECJALISTA DS.
notowaną na parkiecie głównym GPW oraz poszukujące możliwości rozwoju zawodowego i osobistego, prosimy o przesłanie CV na adres: @ z zapisem w tytule „Specjalista
ds. sprzedaży- rynek niemiecki”.

DORADCA KLIENTA DS. NIERUCHOMOŚCI

FLESCH,Pruszków — 19 godzin temu
Biuro Nieruchomości specjalizujące się w sprzedaży nieruchomości, w związku z rozwojem firmy, zatrudni specjalistę ds. sprzedaży nieruchomości.
Stanowisko: DORADCA KLIENTA DS.

General Logistics Systems,Sokołów Podlaski — 50 minut temu
Specjalista ds.
Sprzedaży Miejsce pracy: Siedlce Do twoich obowiązków należeć będzie: - aktywne pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych w podległym rejonie, - utrzymywanie
Aplikuj jeśli: - posiadasz doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług, - znasz lokalny rynek biznesowy, - posiadasz prawo jazdy kat.

Zatrudnię recepcjonistkę oraz specjalistę ds. marketingu

Usługi hotelowe 17,Ostrów Mazowiecka — 18 godzin temu
Zatrudnię recepcjonistkę oraz specjalistę ds. Marketingu i sprzedaży w obiekcie ,, Usługi hotelowe 17" Ostrów Maz. ul. Lubiejewska 158.

Specjalista ds. Sprzedaży _ JANKI

TELL,Raszyn — 18 godzin temu
TELL Sp. z o.o. to jedna z największych w Polsce sieci salonów sprzedaży Orange.
Aplikuj na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży w salonie Orange Miejsce pracy: JANKI Dołącz do Nas jeśli: • świetnie odnajdujesz się w nowych technologiach
w salonie – pomocą w wyborze produktów i usług Orange; • wsłuchiwaniem się w potrzeby klienta i znajdowaniem satysfakcjonujących rozwiązań; • aktywną sprzedażą

Specjalista ds. Sprzedaży _ MARKI

TELL,Marki — 18 godzin temu
Aplikuj na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży w salonie Orange Miejsce pracy: MARKI Dołącz do Nas jeśli: • świetnie odnajdujesz się w nowych technologiach

Specjalista ds. Sprzedaży - PIASECZNO

TELL,Piaseczno — 18 godzin temu
Aplikuj na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży w salonie Orange Miejsce pracy: PIASECZNO Dołącz do Nas jeśli: • świetnie odnajdujesz się w nowych technologiach
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie specjalista ds sprzedaży, Mazowieckie