Praca specjalista ds sprzedaży ubezpieczeń Kraków

Oferty: 1 - 20 z 1 798

Specjalista ds. Ubezpieczeń Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Ergo Hestia,Kraków — 51 minut temu
Specjalista ds.
Ubezpieczeń Małych i Średnich Przedsiębiorstw Opis stanowiska - analiza ryzyka ubezpieczeniowego na podstawie informacji uzyskanych od pośredników i
sprzedaży i marży technicznej, - utrzymywanie skutecznych relacji biznesowych z pośrednikami.

Specjalista ds. planowania

Tele-Fonika Kable,Kraków — 51 minut temu
Specjalista ds. planowania - Planowanie procesów produkcji w oparciu o zamówienia i prognozy sprzedaży z uwzględnianiu mocy produkcyjnych i aktualnych
w oparciu o umowę o pracę - pakiet socjalny (dofinansowanie wypoczynku, świadczenia świąteczne…) - atrakcyjne warunki na przystąpienie do programu: (ubezpieczenia

Praca jako Specjalista ds. Kontaktu z Klientem (GER/FR)

Relyon Recruitment &IT Services,Kraków — 5 godzin temu
Poszukujemy osoby, która będzie bezpośrednio współpracowała z działem logistyki, sprzedaży, łańcucha dostaw oraz księgowości.
Oferujemy: - umowę o pracę - pakiet benefitów pozapłacowych: pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kursów/studiów, -możliwość awansu

Specjalista ds. Kontaktu z Klientem Międzynarodowym

Relyon Recruitment,Kraków — 5 godzin temu
OPIS STANOWISKA: Poszukujemy osoby, która będzie bezpośrednio współpracowała z działem logistyki, sprzedaży, łańcucha dostaw oraz księgowości.
wynagrodzeniem, Możliwość rozwoju, oraz awansu, -Okazję do zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie, -Konkurencyjny pakiet benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie

Specjalista ds. sprzedaży w salonie PLUS w Krakowie

PTI,Kraków — 5 godzin temu
PTI sp. z o.o. to jedna z pięciu sieci sprzedaży usług operatora komórkowego marki Plus. Spółka należy do grupy kapitałowej OEX S.A.
długotrwałych relacji i zapewnianie obsługi posprzedażowej Klientom - Raportowanie efektów pracy Oczekiwania: - Wykształcenie min. średnie - Doświadczenie w sprzedaży
Karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe - Niezbędne narzędzia pracy - Liczne konkursy

Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej -TeleSales Executive

Onet S.A.,Kraków — 5 godzin temu
Zakres obowiązków: •Telefoniczna sprzedaż rozwiązań reklamowych prasa/online •Realizacja założonych planów sprzedażowych •Nawiązywanie długofalowych i
reklamy prasowej/online •Wysoka orientacja na cel •Udokumentowane sukcesy w sprzedaży reklamy prasowej/online •Znajomość tytułów z portfolio naszej firmy
telefoniczną obsługą klienta Oferujemy: •Umowa o pracę od pierwszego dnia •Profesjonalne szkolenia wstępne •Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie

Specjalista ds. obsługi klienta ze znajomością duńskiego

G-force,Kraków — 5 godzin temu
Obecnie dla naszego krakowskiego klienta, jednej z największych na świecie firm sektora sprzedaży bezpośredniej poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalista
ds. obsługi klienta ze znajomością języka duńskiego Miasto: Kraków Region: małopolskie Numer ref.: OBSK/GER/KRK/2017 Do obowiązków osoby na tym stanowisku
znajomość dodatkowego języka obcego będzie dodatkowym atutem Nasz klient oferuje: -umowę o pracę -pakiet benefitów po okresie próbnym: karta Multisport, ubezpieczenie

Specjalista ds. obsługi klienta ze znajomością francuskiego

ds. obsługi klienta ze znajomością języka francuskiego i angielskiego Miasto: Kraków Region: małopolskie Numer ref.: OBSK/FR/KRK/2017 Do obowiązków osoby
kreatywności -umiejętności pracy w zespole -zaangażowania Nasz klient oferuje: -umowę o pracę -pakiet benefitów po okresie próbnym: karta Multisport, ubezpieczenie

Specjalista ds. TeleSprzedaży

Grupa Onet,Kraków — 5 godzin temu
TeleSprzedaży Zakres obowiązków: - Telefoniczna sprzedaż rozwiązań reklamowych prasa/online - Dbałość o utrzymanie odpowiedniej wyznaczonej liczby klientów
związanych z obsługą klienta Oferujemy: - Umowę o pracę od pierwszego dnia - Profesjonalne szkolenia wstępne - Atrakcyjny pakiet socjalny: opieka medyczna, ubezpieczenia

Asystent Specjalisty ds. Sprzedaży / Kraków

Ubezpieczenia,Kraków — 5 godzin temu
Jesteśmy firmą, obsługującą klientów pod kątem ubezpieczeń: * majątkowych, * komunikacyjnych, * podróżnych, * NW * Grupowych i grup otwartych * Innych

Agent ubezpieczeniowy majątkowy - PZU SA, wysokie zarobki

PZU SA,Kraków — 6 godzin temu
Oferujemy pracę jako Agent ubezpieczeniowy PZU SA - doradca klienta/ specjalista ds. ubezpieczeń majątkowych - domy, mieszkania, samochody, firmy, OC,
odpowiedzialna za: • Realizację planów sprzedażowych • Obsługę klienta zgodnie ze standardami Grupy PZU • Przyjmowanie gotówkowych i bezgotówkowych wpłat ubezpieczeń
/obsłudze klienta • Praktycznej znajomości technik sprzedaży • Wykształcenia minimum średniego + niekaralność • Znajomości pakietu Ms Office W zamian oferujemy

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem hiszpańskim

Patrol Group Spółka z o.o. S.K.A,Kraków — 6 godzin temu
Wymagania: Jeżeli czujesz, że „sprzedaż to jest TO”, potrafisz rozmawiać z ludźmi (również w języku angielskim), jesteś zorganizowany/a, znasz Office’a
atmosferę w pracy, zgrany i sympatyczny zespół pracowników; • Samodzielne stanowisko pozwalające rozwijać się i nabywać nowe kompetencje; • Multisport, ubezpieczenie

Specjalista ds. monitoringu transakcji i sankcji

Raiffeisen Polbank,Kraków — 51 minut temu
Specjalista ds. monitoringu transakcji i sankcji Masz jak w banku: - udział w realizacji procesu przeciwdziałania wprowadzaniu do obrotu finansowego
realizowanych projektów; - atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych, np. pracę zdalną, dodatkowe dni wolne, dofinansowanie wypoczynku dla Ciebie i Twoich dzieci, ubezpieczenie

Specjalista ds. oceny klienta

Specjalista ds. oceny klienta Masz jak w banku: - udział w procesie weryfikacji Klientów (ang.

Specjalista ds. Monitoringu Bezpieczeństwa Systemów

bezpieczeństwa w tym zdobywania certyfikatów, posiadanie certyfikatów branżowych będzie dodatkowym atutem Oferujemy Gwarantujemy: - Współpracę z najlepszymi specjalistami
pełne wyzwań i ciekawych projektów - Atmosferę opartą na współpracy - Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (np. karta Multisport, dodatkowe dni wolne, ubezpieczenia

Specjalista ds. Monitoringu Bezpieczeństwa Systemów Działamy w pierwszej dziesiątce największych banków w Polsce.
Gwarantujemy: - współpracę z najlepszymi specjalistami; - wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonych; - możliwość rozwoju na ścieżce menedżerskiej lub eksperckiej
wyzwań i ciekawych projektów; - atmosferę opartą na współpracy; - atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (np. karta Multisport, dodatkowe dni wolne, ubezpieczenia

Specjalista ds. HR na rynek niemiecki

Relyon Recruitment,Kraków — 51 minut temu
pełnym wymiarze • atrakcyjne wynagrodzenie • międzynarodowe środowisko pracy • szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie

Specjalista ds. marketingu

Interia,Kraków — 51 minut temu
Specjalista ds. marketingu Semahead to jedna z największych w Polsce agencji SEM, w ramach której obsługujemy Klientów w zakresie pozycjonowania SEO,
W związku z rozbudową działu poszukujemy osoby zainteresowanej rozwojem zawodowym na stanowisku Specjalisty ds. marketingu.
stanowiska pracy - możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - pakiet benefitów pozapłacowych (karta multisport, prywatna opieka zdrowotna, grupowe ubezpieczenie

Specjalista ds. płac

Specjalista ds. płac Opis stanowiska - Znajomość zagadnień dotyczących:rozliczania czasu pracy i nieobecności; obliczania zasiłków chorobowych, ekwiwalentów
realizacji zadań - Znajomość programu MS Excel Oferujemy - Praca w prężnie rozwijającej się firmie w międzynarodowym środowisku - Opieka medyczna i ubezpieczenie

Specjalista ds. Systemu Zarządzania Jakością

Diagnostyka,Kraków — 51 minut temu
dokumentacji systemu zarządzania jakością w laboratorium - nadzór nad procesami i dokumentacją związaną SZJ - realizowanie zadań wyznaczonych przez Pełnomocnika ds
szkolenia merytoryczne Nasi pracownicy na co dzień: - korzystają z pakietu socjalnego m.in: karty multisport, opieki medycznej, możliwości grupowego ubezpieczenia
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie specjalista ds sprzedaży ubezpieczeń, Kraków