Praca specjalista ds. sprzedaży Warszawa

Oferty: 1 - 20 z 5 129

Specjalista ds. Sprzedaży

SOLIDEXPERT POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.,Warszawa

- aktywne poszukiwanie nowych Klientów - sprzedaż najlepszego oprogramowania do projektowania CAD-SOLIDWORKS - umiejętne rozpoznawanie potrzeb firm w zakresie oprogramowania

3 godziny temu

Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

Budimex SA,Warszawa

o Twoich zadań należeć będzie: - Pozyskanie i aktywne prowadzenie klienta, - obsługa i kontrola procesu sprzedaży, - obsługa systemu crm, - realizacja zadań sprzedażowych

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

Portal Praca.pl,Warszawa

i umiejętności do pracy z naszymi klientami. Podczas wdrożenia: - Poznasz funkcjonowanie portalu typu jobboard, - Zrozumiesz proces sprzedaży, poznasz sposoby pozyskiwania

Specjalista ds. telefonicznej sprzedaży

Bank Ochrony Środowiska S.A.,Warszawa

Pracując razem z nami będziesz odpowiedzialny za: - aktywną sprzedaż produktów i usług Banku w ramach połączeń wychodzących; - wsparcie w obsłudze Klientów Banku w ramach

Specjalista ds. obsługi sprzedaży internetowej

Media Markt Polska Sp. z o.o.,Warszawa

Opis stanowiska: - Obsługa sprzedaży internetowej, terminowa realizacja wysyłek, współpraca z firmami kurierskimi - Bieżąca obsługa systemu zamówień internetowych CMS

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży i Analiz

Essilor Polonia Sp. z o.o,Warszawa

i wprowadzanie danych do systemu - Przygotowywanie dziennych, tygodniowych i miesięcznych raportów sprzedaży oraz analiz na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Spółki - Bieżąca ścisła

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu z jęz. rosyjskim

MB Invest Mariusz Bebłowski,Warszawa

- Sprzedaż maszyn budowlanych na rynkach RUS, BY, UKR, KZ - Tworzenie ofert handlowych w języku rosyjskim - Zamieszczanie ofert handlowych na rosyjskojęzycznych portalach

Specjalista ds. Sprzedaży i Wynajmu Maszyn Budowlanych

- przygotowanie i prowadzenie procesu sprzedaży maszyn budowlanych - przygotowanie i prowadzenie procesu wynajmu maszyn budowlanych - współtworzenie i rozwój kontaktów

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży w Dziale Handlowym

Exorigo-Upos sp. z o.o.,Warszawa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadać za: - Wsparcie Działu Handlowego w codziennych aktywnościach; - Przygotowywanie ofert, raportów i analiz; - Prowadzenie...

Specjalista ds. sprzedaży

Drims,Warszawa

: Specjalista ds. sprzedaży Zakres obowiązków: - obsługa klientów w zakresie sprzedaży - dobór produktów i rozwiązań do specyfiki projektu - przygotowanie ofert i koordynacja

58 minut temu

Devire,Warszawa

Naszym Klientem jest producent systemu kart paliwowych i usługowych dla sektora komercyjnego. Aktualnie, poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Sprzedaży

57 minut temu

Specjalista ds. Sprzedaży Ubezpieczeń

Unilink S.A.,Wołomin,Kozienice

się organizacji, o ugruntowanej pozycji rynkowej - Możliwość sprzedaży szerokiej palety produktów ubezpieczeniowych - Program szkoleń początkowych oraz w trakcie pracy - Możliwość rozwoju zawodowego - Umowę o pracę wraz z atrakcyjnym systemem motywacyjnym

Klient InfoPraca.pl,Warszawa

Przyjazna Klientowi i Najlepszy Pracodawca. Tworzymy zespół uznawanych na rynku specjalistów. Jeśli chcesz dołączyć do nas, aplikuj na stanowisko OFERUJEMY: - atrakcyjne

59 minut temu

Referent ds. sprzedaży - fakturzysta

PT Dystrybucja S.A.,Warszawa,Góra Kalwaria

- umiejętności sprzedaży w telemarketingu - komunikatywności, samodzielności i skuteczności w działaniu - dyspozycyjności Mile widziane osoby posiadające stopień niepełnosprawności.

Pekaes Sp. z o.o.,Warszawa

Główne obowiązki: - Realizacja sprzedaży zgodnie z założonym planem - Pozyskiwanie nowych Klientów w zakresie kompleksowych usług proponowanych przez PEKAES, w szczególności

Specjalista ds. analiz biznesowych i wsparcia sprzedaży – rynek telekomunikacyjny

Exatel S.A.,Warszawa

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna m.in. za: - wsparcie analityczne przy przygotowywaniu ofert dla operatorów (analiza ruchu), - sporządzanie analiz danych finansowych...

Specjalista ds. Cyberbezpieczeństwa

Grupa Most Wanted! Sp. z o.o.,Warszawa

, w tym; uczestnictwo we wdrożeniach sprzętu i oprogramowania - Przygotowywanie dokumentacji technicznej projektów informatycznych - Wsparcie sprzedaży, analiza wymagań, przygotowywanie ofert

Specjalista ds Sprzedaży

Lemon,Warszawa

Zatrudnimy specjalistów ds Sprzedaży w Warszawie i okolicach. Forma i warunki współpracy do uzgodnienia. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży ale nie jest to warunek. Wszystkim pracownikom gwarantujemy szkolenia.

19 godzin temu

Specjalista ds. Sprzedaży Szkoleń

LBA Adwokaci i Radcowie Prawni Cichulski Garnczarek Kurzyńska Piasecki Sp. p.,Warszawa

Zakres obowiązków: - Odpowiedzialność za aktywną sprzedaż szkoleń oraz nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientami, - Pozyskiwanie nowych klientów, - Realizacja

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie specjalista ds. sprzedaży, Warszawa