Praca specjalista księgowości Kielce

Oferty: 1 - 20 z 103

Specjalista ds. księgowości

LEGION CK Sp. z o.o.,Kielce — 4 godziny temu
Firma LEGION CK Sp. z o.o. obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko: SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI Miejsce pracy: Kielce, ul.
przepisów podatkowych • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku pracy • orzeczenie o niepełnosprawności mile widziane ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • prowadzenie księgowości

Staże zawodowe dla studentów i absolwentów uczelni wyższych

AZ FFM,Kielce — 4 godziny temu
Możesz skorzystać z naszej bazy ofert stażowych ( m.in. pracownik biurowy, pracownik sekretariatu, specjalista ds. marketingu, fizjoterapeuta, instruktor
elementami grafiki komputerowej, - negocjacje handlowe, - obsługa administracyjno biurowa z modułem Kadry i Płace, - projektowanie i webmastering stron www, - księgowość

Główna Księgowa

S24,Kielce — 4 godziny temu
Zespół firmy stanowią specjaliści z wieloletnim doświadczeniem z zakresu prawa, księgowości, finansów oraz zarządzania w wielu podmiotach o profilu zarówno
Obowiązki: • weryfikacja i ewidencja dokumentów księgowych, • prowadzenie pełnej księgowości i samodzielne przygotowywanie sprawozdań finansowych, • zarządzanie
Miejsce: dzielnica Śródmieście, Warszawa, mazowieckie, Nazwa firmy: Intelligent Nazwa stanowiska: Księgowa Rodzaj pracy: Umysłowa / Specjaliści

Specjalista / specjalność rozliczenia

Skanska,Kielce — 4 godziny temu
preferowany kierunek rachunkowość lub informatyka ekonomiczna) posiadasz bardzo dobrą znajomość Excel i PowerPoint mile widziane doświadczenie w dziale księgowości
zakresu samodzielności i decyzyjności możliwość reprezentowania firmy w spotkaniach z zewnętrznymi kontrahentami możliwość bezpośredniej współpracy ze specjalistami

Specjalista ds. ofertyzacji

PRMI Promontin Sp. z o.o.,Kielce — 4 godziny temu
Zakres branżowy: instalacje przemysłowe (rurociągi przemysłowe) lub linie technologiczne , produkcyjne w zakresie montaży , relokacji i serwisu Opis stanowiska: • Rejestracja zapytań ofertowych w systemie, • Kontakt z klientem na etapie przygotowania oferty, • Sporządzanie kosztorysu zadania wg....

Spedytor Międzynarodowy/Krajowy

HR Prime,Kielce — 4 godziny temu
Obecnie dla naszego Klienta, firmy z polskim kapitałem, rozwijającej się na terenie całej Polski poszukujemy Specjalistów z doświadczeniem w branży TSL

Specjalista monter ds. elektryczno-teletechnicznych

IT CONTROL,Kielce — 4 godziny temu
Poszukujemy osób do wykonywanie instalacji elektrycznych, teletechnicznych (LAN, SSWiN, KD, CCTV, SAP) oraz automatyki budynkowej. Preferowane osoby z doświadczeniem, ale również mile widziane z chęciami do nauki, po szkole branżowej lub pokrewnej, chcące rozwijać się w tych kierunkach i poznawać...

Specjalista ds. Projektów i Funduszy Unijnych

GREGGOR Sp. z o.o.,Kielce — 4 godziny temu
RPO WŚ 10.2.2 aktualnie do naszego zespołu poszukujemy: Specjalisty ds.

Specjalista ds. Turystyki - Kielce

SIGMA TRAVEL,Kielce — 4 godziny temu
Agencja Turystyczna „SIGMA” specjalizująca się w wyjazdach turystycznych poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. Turystyki.
CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysyłać z dopiskiem „Specjalista ds. Turystyki”.

Specjalista ds. Sprzedaży i Rozwoju Sieci Partnerskiej EasyP

SQTR Sp. z o.o. - Przedłużona Gwarancja EasyProtect,Kielce — 4 godziny temu
Biuro Handlowe w Kielcach poszukuje aktualnie kandydatów na stanowisko Specjalista ds.
Jako Specjalista ds. sprzedaży i rozwoju sieci partnerskiej będziesz odpowiadać za: • stałe rozbudowywanie struktury sprzedażowej sieci partnerskiej •

Junior Salesforce Developer

Britenet,Kielce — 4 godziny temu
Britenet to kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów informatycznych; 500 specjalistów dbających o jakość i szczegóły
na: https://pl-pl.facebook.com/BriteNet Stanowisko Salesforce Developer Miejsce pracy: Kielce Opis projektu: Obecnie mocno rozbudowujemy naszą firmę o specjalistów
Nie wymagamy znajomości powyższej platformy, gdyż zapewniamy szkolenie od podstaw z zakresu technologii Salesforce w naszym biurze w Kielcach pod okiem specjalisty

Key account manager z j. angielskim ( 6000zł-8000zł)

Welltoc sp. z o.o.,Kielce — 4 godziny temu
Nasz zespół liczy pond 30 specjalistów. Współpracujemy z ponad 40 wielkimi korporacjami jak m.in.
osobistej - Profesjonalnej obsługi i pozytywnego podejścia do ludzi - Komunikatywności Oferujemy: - Laptop firmowy - Wsparcie szkoleniowe wykwalifikowanych specjalistów

Księgowy(a) / Specjalista ds. kadr i płac

Biuro Rachunkowe,Kielce — 4 godziny temu
Praca w biurze rachunkowym w Kielcach Biuro zatrudni pracownika najlepiej z doświadczeniem na stanowisku księgowy(a) oraz na stanowisku Specjalista ds.
dokumentów pod względem formalno-rachunkowym - prawidłowe archiwizowanie dokumentacji księgowej - sporządzanie wymaganych raportów w powierzonym zakresie Specjalista

Członek Zarządu Główny Księgowy SBM

SBM "Pionier" Kielce,Kielce — 4 godziny temu
warunki: 1) mieć ukończone studia wyższe ( preferowane ekonomiczne, rachunkowość, finanse, bankowość ), 2) posiadać co najmniej 5-letni staż pracy w dziale księgowości

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

INFO-MEDIA Sp. z o.o.,Kielce — 4 godziny temu
Zadania: aktywna sprzedaż produktów multimedialnych doradztwo w zakresie doboru produktu dla Klienta nawiązywanie i budowanie pozytywnych relacji z Klientem bieżąca analiza osiąganych wyników Wymagania: gotowość do pracy zaangażowanie i ukierunkowanie do osiągania założonych celów gotowości do...

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Domveo Sp. z o. o.,Kielce — 4 godziny temu
Sieć stoisk z poszukuje studentki/studenta do punktu sprzedaży w Galerii Echo w Kielcach na stanowisko: SPECJALISTA DS.

Specjalista ds. sprzedaży

Domveo,Kielce — 4 godziny temu

domveo,Kielce — 4 godziny temu

Młodszy specjalista ds. logistyki

Firma transportowa,Kielce — 4 godziny temu
Firma transportowa o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje pracownika na stanowisko młodszego specjalisty ds. logistyki.