Praca spedytor międzynarodowy Rzeszów

Oferty: 1 - 20 z 230

Spedytor krajowy/międzynarodowy

GRH Polska,Rzeszów — 6 godzin temu
Spedytor Krajowy/ Międzynarodowy Miejsce pracy: Rzeszów/ home office Opis stanowiska: + kompleksowa obsługa spedycyjna + pozyskiwanie nowych klientów i

Spedytor Międzynarodowy

Eurotrans Handzel,Rzeszów — 6 godzin temu
Oczekiwania: * doświadczenie zawodowe w branży transportowej będzie dodatkowym atutem * podstawowa wiedza w zakresie spedycji samochodowej w ruchu krajowym / międzynarodowym
prowizji z marży ) • pracę w młodym, dynamicznym zespole • szereg benefitów (prywatna opieka medyczna, karty multisport, itp) • Szkolenia dedykowane dla spedytorów

Spedytor krajowy/ międzynarodowy

Spedytor Krajowy/ Międzynarodowy Opis stanowiska: + kompleksowa obsługa spedycyjna + pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie z nimi dobrych relacji

Spedytor FTL

Axamo Recruitment,Rzeszów — 6 godzin temu
Naszym klientem jest będąca jednym z liderów w swojej branży, nowoczesna firma specjalizująca się transporcie i spedycji międzynarodowej.
Aktualnie w związku z dalszą rozbudową struktur firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Spedytora międzynarodowego.
SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY Miejsce pracy: Rzeszów Forma zatrudnienia: umowa o pracę Wymiar pracy: pełny etat; praca w systemie 1- zmianowym, elastyczne godziny

SPEDYTOR W RUCHU MIĘDZYNARODOWYM

EURO24 Sp. z o.o. Sp. k.,Rzeszów — 6 godzin temu
OBOWIĄZKI: ⦁ pozyskiwanie, wycena oraz organizacja transportów w ładunkach ekspresowych, ⦁ dbałość o wysoką jakość świadczonych usług, ⦁ budowanie długotrwałych relacji zarówno z Klientami jak i przewoźnikami, ⦁ stała współpraca z oddziałami w Niemczech , Anglii I Hiszpanii w celu optymalizacji...

Spedytor

Zinner Logistics Sp. z o.o.,Rzeszów — 6 godzin temu
Firma Zinner Logistics Sp. z o.o. poszukuje pracownika do biura w Rzeszowie na stanowisko spedytor krajowy/międzynarodowy.

Firma Zinner Logistics Sp. z o.o. poszukuje pracownika do biura w Rzeszowie (zarówno z doświadczeniem jak i bez) na stanowisko spedytor krajowy/międzynarodowy

Kierowca 3,5T kat. B

Lynx Logistic Sp. z o.o.,Rzeszów — 6 godzin temu
przejrzyste warunki wynagrodzenia w oparciu o stałą długoterminową na czas nieokreślony umowę o współpracę i stałe stawki za km •możliwość rozwoju w międzynarodowej
ubezpieczenie po okresie próbnym •darmowe szkolenia i kursy pozwalające na rozwój umiejętności •możliwość rozwoju w ramach firmy (program "kierowca zostaje spedytorem

Spedytor

Zinner Logistics,Rzeszów — 6 godzin temu

Spedytor międzynarodowy

po rekrutacji,Rzeszów — 6 godzin temu
Nasza firma oferuje usługi w międzynarodowym transporcie drogowym na terenie Europy. Posiadamy bardzo dobrą opinię w branży.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko: Spedytor Międzynarodowy Miejsce pracy: okolice Rzeszowa Opis stanowiska: • pozyskiwanie

Firma Zinner Logistics Sp. z o.o. poszukuje 2 pracowników do biura w Rzeszowie (zarówno z doświadczeniem jak i bez) na stanowisko spedytor krajowy/międzynarodowy

Spedytor

Spedytor

Zinner Logistics Sp. z o.o.,Rzeszów — 7 godzin temu

Rzeszów — 3 godziny temu
współpracy z przewoźnikami, optymalizacja kosztów spedycyjnych Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom Doświadczenie na stanowisku Spedytora

Kierownik Działu Handlowego

ugruntowanej pozycji na rynku w swojej branży * Rozbudowaną ścieżkę profesjonalnych szkoleń, zakończonych prestiżowym certyfikatem * Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych

Technolog Produkcji Konstrukcji Stalowych

Synerte Sp. z o.o.,Rzeszów — 7 godzin temu
Oferujemy: • zatrudnienie na bardzo dobrych warunkach w oparciu o umowę o pracę, • możliwość rozwoju zawodowego, • możliwość uczestnictwa w międzynarodowych

Zatrudnimy kierowcę C+E w transporcie po Europie

Boekestijn Transport,Rzeszów — 6 godzin temu
Karta paliwowa Toll Box Strzeżone parkingi Stały kontakt z dyspozytorem Serwis firmowy w razie awarii Wymagania: Doświadczenie w transporcie międzynarodowym

technolog/ Rzeszów

Firma z branży lotniczej,Rzeszów — 6 godzin temu
Od pracy w środowisku międzynarodowym, poprzez szkolenia, benefity, oraz co najmniej nienaganną atmosferę pracy.

Montaż foteli - bezpłatny hotel - wysokie zarobki - Słowacja

Manuvia People SK,Rzeszów — 6 godzin temu
Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym.

ugruntowanej pozycji na rynku w swojej branży • Rozbudowaną ścieżkę profesjonalnych szkoleń, zakończonych prestiżowym certyfikatem • Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych