Praca sprzedaż Głubczyce

Oferty: 1 - 7 z 7

Franczyzobiorca sklepu Żabka Polska

Żabka Polska,Głubczyce — 14 godzin temu
prowadzenia sklepu Żabka na terenie Głubczyce Naszym Franczyzobiorcą oferujemy: - 15 000zł /netto minimalnego przychodu podstawowego - 100% marży ze sprzedaży
Sieci ( obsługa Klienta, godziny i dni otwarcia, ekspozycja towarów ) Wymagamy: - Prowadzenia Działalności Gospodarczej - Pełnego zaangażowania w rozwój sprzedaży

Menadżer Sprzedaży Getin Bank

Getin Bank,Głubczyce — 14 godzin temu
B -Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych Zakres obowiązków: -Realizacja założonych planów sprzedaży -Wdrażanie strategii sprzedażowej w podległym

Specjalista ds. sprzedaży w salonie PLUS w Głubczycach

PTI,Głubczyce — 14 godzin temu
PTI sp. z o.o. to jedna z pięciu sieci sprzedaży usług operatora komórkowego marki Plus. Spółka należy do grupy kapitałowej OEX S.A.
długotrwałych relacji i zapewnianie obsługi posprzedażowej Klientom - Raportowanie efektów pracy Oczekiwania: - Wykształcenie min. średnie - Doświadczenie w sprzedaży

Praca! Wysokie zarobki sprzedaż D2D

3T Energia,Głubczyce — 14 godzin temu
Partner 3T Energia Dzięki temu udało nam się stworzyć kompleksową ofertę, która obejmuje sprzedaż energii elektrycznej oraz paliwa gazowego w wyjątkowo

Specjalista ds.handlowych (praca w biurze)

Prowent Centrum Zaopatrzenia Budowlanego J.Cwaliński,Głubczyce — 14 godzin temu
dokładność Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - dbanie o prawidłowe stany magazynowe, zamawianie towaru - dbanie o prawidłowe ceny zakupu i sprzedaży

Praca stała bądź dodatkowa

PROFI CREDIT POLSKA S.A.,Głubczyce — 14 godzin temu
aktywnego pozyskiwania klientów i pozytywnego nastawienia; dyspozycyjności i odpowiedzialności; niekaralności Zaoferujemy Ci: bardzo wysokie prowizje od sprzedaży

SPRZEDAWCZYNI w sklepie spożywczym

Corona Silesia Sp. z o.o.,Głubczyce — 14 godzin temu
Podstawowe obowiązki: Sprzedaż mięsa i przetworów mięsnych Obsługa kasy fiskalnej Utrzymanie porządku w miejscu pracy Dbanie o przestrzeganie przepisów
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie sprzedaż, Głubczyce