Praca sprzedaż Gdańsk

Oferty: 1 - 20 z 311

Super zarobki!!!-Specjalista ds.odszkodowań

Kancelaria Prawna Solace,Gdańsk — 11 godzin temu
. • Nastawienie do zarabiania więcej niż inni i determinacja do bycia najlepszym-sprzedaż musi być Twoim żywiołem. • Ciągłe wyprzedzanie konkurencji poprzez

Przedstawiciel medyczny

Medrill,Gdańsk — 11 godzin temu
osoby na tym stanowisku: - skuteczne nawiązanie kontaktu z Klientami na powierzonym terenie - prezentacja produktów stomatologicznych - realizacja planów sprzedaży
realizowania wyznaczonych celów - miesięczny okres próbny (po tym okresie możliwość umowy o pracę / zlecenie) - wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedaży

Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta - Gdańsk

Adecco,Gdańsk — 11 godzin temu
OBSŁUGI KLIENTA - GDAŃSK, PRZYMORZE To, co możemy Ci zaoferować: - pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - podstawa + bardzo wysokie premie od sprzedaży
Bądź na TAK, jeśli: - nie masz problemu z nawiązywaniem kontaktu, - bardzo dobrze czujesz się w sprzedaży, - cechuje Cię wysoka kultura osobista, - swobodnie
Do Twoich zadań należeć będzie w szczególności: - kontakt z klientami z bazy, - sprzedaż produktów AGD, - obsługa systemów wewnętrznych.

Kierownik Regionalny Sprzedaży - Region Północno-Wschodni

Klient haer Recruitment,Gdańsk — 11 godzin temu
Renomowana firma z branży wyposażenia wnętrz poszukuje Kierowników Regionalnych na region: mazowieckie, warmińsko-mazurskie, podlaskie. Kandydaci powinni posiadać następujące cechy, kwalifikacje i umiejętności: - Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Regionalnego - Umiejętność...

Doradca ds.nieruchomości

Tyszkiewicz Nieruchomości,Gdańsk — 11 godzin temu
Jesteśmy największą, lokalną firmą w województwie pomorskim zajmującą się pośrednictwem w wynajmie i sprzedaży nieruchomości.
promocję działań poprzez najlepszy zespół marketingowy w nieruchomościach, Opis stanowiska i zadań: Twoim zadaniem będzie profesjonalne doradztwo w zakresie sprzedaży

KASJER - OBSŁUGA KLIENTA

Kancelaria PARTNERZY,Gdańsk — 11 godzin temu
pracodawcą Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało: -Obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego oraz innych towarzyszących urządzeń; aktywna sprzedaż

Przedstawiciel techniczno-handlowy

Motion Recruitment,Gdańsk — 11 godzin temu
nad klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów z grup docelowych pralni i zakładów czyszczenia tekstyliów - tworzenie i realizacja strategii rozwoju sprzedaży

Zastępca Kierownika Sklepu TXM Gdańsk

TXM Textilmarket,Gdańsk — 11 godzin temu
poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: Zastępca Kierownika Sklepu Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - zarządzanie sprzedażą

Manager Zarządzający Hurtowniami w regionie woj pomorskie

Proguest Sp. z o.o.,Gdańsk — 11 godzin temu
zarządzanie zespołem • tworzenie oraz realizowanie budżetu jednostki • dbanie o wysoką jakość obsługi klienta i przestrzeganie przez pracowników standardów sprzedaży

SPRZEDAWCA,MAGAZYNIER

Connect Sp z o.o.,Gdańsk — 11 godzin temu
Praca polega na sprzedaży bezpośredniej do klienta, przyjmowanie i wydawanie towarów.

praca szuka człowieka

Do obowiązku należeć będzie sprzedaż oraz wynajem sprzętu budowlanego i nie tylko.... Wiecej informacji pod tel: 788 894 905

Kasjer - Obsługa Klienta

Kancelaria PARTNERZY,Gdańsk — 8 godzin temu
Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało: - - obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego oraz innych towarzyszących urządzeń; aktywna sprzedaż

Magister Farmacji - Gdańsk

HR Contact,Gdańsk — 8 godzin temu
• Wydawanie leków i sprzedaż produktów komplementarnych.

Pracownik biurowy - płatny staż

ProEco One Sp z o.o.,Gdańsk — 11 godzin temu
Komunikacja w sprzedaży. Elementy poprawnej rozmowy telefonicznej. Jak reagować na zastrzeżenia. Elementy zarządzania czasem i terytorium sprzedaży.

Sprzątacz/ka

Grupa Zdunek,Gdańsk — 11 godzin temu
Świadczymy usługi w zakresie sprzedaży i obsługi serwisowej samochodów nowych i używanych, likwidacji szkód komunikacyjnych, a także doradztwa finansowego

Regionalny Doradca Techniczno-Handlowy (akcesoria dachowe)

Proguest,Gdańsk — 11 godzin temu
kandydatów na stanowisko: Regionalny Doradca Techniczno-Handlowy Obsługiwany region: woj. pomorskie Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: • rozwój sprzedaży

Specjalista ds. Pozyskiwania Klientów

Inprox sp. z o.o.,Gdańsk — 11 godzin temu
Mile widziane: Doświadczenie w sprzedaży, Znajomość branży IT. Co możemy Ci zaoferować w zamian za Twoje zaangażowanie?

Sprzedawca w Cukierni/Piekarni Gdańsk Jasień, ul. Kartuska

Manufaktura Mojej Mamy Sp. z o.o.Sp. K,Gdańsk — 11 godzin temu
Obowiązki: - sprzedaż wyrobów cukierniczych klasy premium, - samodzielna obsługa klientów cukierni-piekarni, - obsługa kasy fiskalnej oraz raportowanie
sprzedaży, - dbałość o czystość i estetyczny wygląd lokalu.

Sprzedawca w Cukierni/Piekarni Gdańsk WRZESZCZ/GARNIZON

Specjalista ds obsługi klienta Gdańsk

Nova Centrum Edukacyjne Sp z o.o,Gdańsk — 11 godzin temu
Firma z branży edukacyjnej w związku ze swoim rozwojem poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta Zakres obowiązków: - sprzedaż
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie sprzedaż, Gdańsk