Praca sprzedaż Kielce

Oferty: 1 - 20 z 148

Ankieter/ka, atrakcyjne wynagrodzenie; praca dorywcza

Małopolskie Centrum Profilaktyki,Kielce — 3 godziny temu
ankietera należeć będzie: 1. przeprowadzenie ankiety ulicznej wśród 50 dorosłych mieszkańców; 2. przeprowadzenie ankiety wśród 15 sprzedawców w punktach sprzedaży

Regionalny Menedżer Sprzedaży Ubezpieczeń

NAUCZYCIELSKA AGENCJA UBEZPIECZENIOWA,Kielce — 3 godziny temu
Jako Regionalny Menedżer Sprzedaży będziesz zajmował się aktywną sprzedażą ubezpieczeń w placówkach oświatowych.
), • zaproszenia na niesamowite, energetyczne spotkania zespołu sprzedaży • elastyczna forma zatrudnienia: umowa o pracę lub własna działalność gospodarcza
Wyzwania: • bezpośrednia sprzedaż ubezpieczeń grupowych w placówkach oświatowych oraz instytucjach samorządowych, • kompleksowa obsługa i rozwój sprzedaży

Przedstawiciel Handlowy ds. systemów alarmowych - Kielce

Solid Group,Kielce — 3 godziny temu
Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy ds. systemów alarmowych Twoje zadania będą polegały na: -pozyskiwaniu nowych klientów -sprzedaży

Franczyzobiorca sklepu Żabka

ŻABKA POLSKA Sp. zo.o.,Kielce — 3 godziny temu
Dzięki efektywnym działaniom marketingowym, wspierającym sprzedaż, Franczyzobiorcy mogą mieć pewność, że Klienci na bieżąco otrzymują informacje o ofercie

Specjalista ds. Turystyki - Kielce

SIGMA TRAVEL,Kielce — 3 godziny temu
obowiązków: • profesjonalna obsługa Klientów (obsługa bezpośrednia, mailowa i telefoniczna), • wyszukiwanie oraz przygotowywanie ofert turystycznych, • sprzedaż
biletów autobusowych, promowych, • uzupełnianie wniosków wizowych, • sprzedaż ubezpieczeń podróżnych, • obsługa zwrotów i zmian dokumentów podróży, Oferujemy

export manager

INTERBUD Sp. z o.o,Kielce — 3 godziny temu
WYMAGANIA: Doświadczenie w sprzedaży, najlepiej w podobnym sektorze Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego, Znajomość języka angielskiego, Wykształcenie

Praca dodatkowa telemarketer/akwizytor

Plus,Kielce — 3 godziny temu
Poszukuje telemarketera, akwizytora do sprzedaży usług telekomunikacyjnych. Praca w Kielcach- Malików. Ilość dni i godziny do dogadania.

KIEROWCA AUTOBUSU– LINIE MIEJSKIE, PODMIEJSKIE

Agencja Pracy Koncepcja,Kielce — 3 godziny temu
Obowiązki: • Przewóz osób na trasach miejskich, podmiejskich oraz transport uczniów • Ewentualna sprzedaż biletów • Kontrola pojazdu przed każdym przejazdem

Specjalista ds. Sprzedaży i Rozwoju Sieci Partnerskiej EasyP

SQTR Sp. z o.o. - Przedłużona Gwarancja EasyProtect,Kielce — 3 godziny temu
Sprzedaży i Rozwoju Sieci Partnerskiej EasyProtect, w charakterze pracownika stacjonarnego/biurowego.
Jako Specjalista ds. sprzedaży i rozwoju sieci partnerskiej będziesz odpowiadać za: • stałe rozbudowywanie struktury sprzedażowej sieci partnerskiej •
, • pracę w strukturach sieci sprzedaży, która nieustannie się rozwija • dobrą atmosferę !

Kasjer/sprzedawca Kielce - umowa o pracę

Pod Telegrafem S.A.,Kielce — 3 godziny temu
RODO; 7) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem uczestnictwa przez Pana/Panią w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez Menadżera d/s sprzedaży

Studiuj i zarabiaj jednocześnie! Praca biurowa dla studentów

INFO-MEDIA Sp. z o.o.,Kielce — 3 godziny temu
Projekt badawczy nie mający na celu sprzedaży czy umówienia spotkania!!! Nie masz doświadczenia? Nie przejmuj się!

Kasjer/sprzedawca

Zatrudnię studentki zaoczne jako ekspedientki/kasjerki

Kasjer/sprzedawca- Kielce

Analityk działu zamówień publicznych

Ensalta,Kielce — 3 godziny temu
należało: - analiza rynku zamówień publicznych - wskazywanie nisz rynkowych - uczestniczenie w kształtowaniu polityki cenowej przedsiębiorstwa - analiza sprzedaży

ANKIETER TELEFONICZNY

Zakres obowiązków: przeprowadzanie wywiadów telefonicznych (praca nie jest związana ze sprzedażą), dbanie o odpowiedni wizerunek naszej firmy.

#Praca#Rozwój#Stałe wynagrodzenie#

Firma Outsourcingowa,Kielce — 3 godziny temu
Zajmujemy się sprzedażą, ktora wychodzi nam całkiem nieźle już od 15 lat.

Agent ubezpieczeniowy

Prudential,Kielce — 3 godziny temu
Firma Prudential, jest liderem w sprzedaży ubezpieczeń, poszukuje kandydatów na stanowisko doradcy klienta , w sprzedaży produktów firmy.
Filtruj oferty pracy