Praca sprzedaż Olsztyn

Oferty: 1 - 20 z 213

Sprzedawca CK3TH UNDERWEAR

CK3TH,Olsztyn — 12 godzin temu
Nie oczekujemy od Ciebie wieloletniego doświadczenia (chociaż wolelibyśmy, żeby sprzedaż nie była dla Ciebie czarną magią).

Zootechnik

PROFESJA CAZ,Olsztyn — 12 godzin temu
Aktualnie dla naszego Klienta- gospodarstwa rolnego zajmującego się hodowlą i sprzedażą krów- poszukujemy kandydatów na stanowisko: Zootechnik Miejsce

Zarządca Gospodarstwa

Aktualnie dla naszego Klienta- gospodarstwa rolnego zajmującego się hodowlą i sprzedażą krów- poszukujemy kandydatów na stanowisko: Zarządca Gospodarstwa

zatrudnimy 4 przedstawicieli handlowych

adam,Olsztyn — 12 godzin temu
Do obowiązków osób zatrudnionych na tym stanowisku należeć będzie sprzedaż, doradztwo w zakresie produktów oraz opieka nad obecnymi klientami.

Przedstawiciel handlowy

asmedia,Olsztyn — 12 godzin temu
poszukiwanie i pozyskiwanie do współpracy nowych klientów na terenie warmii i mazur -podtrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami - realizacja planów sprzedaży

Zatrudnię na stanowisko przedstawiciela handlowego

Opis stanowiska: • aktywna sprzedaż produktów w obszarze klientów indywidualnych z wykorzystaniem sprzedaży bezpośredniej; • przygotowanie ofert handlowych
, organizowanie i uczestnictwo w spotkaniach z klientami i prezentacjach; • realizacja zadań sprzedażowych; • inicjowanie działań wspierających sprzedaż

Firma z branży multimedialnej poszukuje przedstawicieli

Doradca klienta

MGroup,Olsztyn — 12 godzin temu
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie przede wszystkim: profesjonalne doradztwo, aktywna sprzedaż oraz pozyskiwanie nowych klientów

Zatrudnię doradcę klienta

Mile widziane osoby z doświadczeniem w sprzedaży.
Obowiązki osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku obejmować będę przede wszystkim: - bezpośrednią obsługę klienta - aktywną sprzedaż - prowadzenie raportów

Specjalista ds. Sprzedaży

ASMedia,Olsztyn — 12 godzin temu
Sprzedaży ( Doradztwo i kompleksowa obsługa klienta).

Lider zespołu sprzedażowego

Autoryzowany Dystrybutor NCplus,Olsztyn — 13 godzin temu
Zakres obowiązków: - sprzedaż usług - umiejętność pozyskiwania nowych klientów - rekrutacja nowych kandydatów - szkolenie - zarządzanie pracą zespołu Wymagamy
: - średnie wykształcenie - nienaganna aparycję - umiejętności interpersonalne - umiejętności przywódcze - doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym

Specjalista ds. obsługi klienta

branża edukacyjna,Olsztyn — 12 godzin temu
Firma z branży edukacyjnej w związku ze swoim rozwojem poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta Zakres obowiązków: - sprzedaż

Doradca finansowy

LUXKREDYT,Olsztyn — 12 godzin temu
bezpośrednia obsługa klienta - aktywne pozyskiwanie klientów i budowanie długotrwałych relacji biznesowych - zapewnienie najwyższej jakości obsługi - sprzedaż

Konsultant ds. płatności

TWW,Olsztyn — 12 godzin temu
90% kadry zarządzającej zaczynało karierę od stanowiska konsultanta) O nas: Jesteśmy globalnym liderem oferującym usługi w zakresie obsługi klienta, sprzedaży

Kierownik Rejonu Olsztyn

Pożyczki,Olsztyn — 12 godzin temu
obowiązków: * Realizacja działań reklamowych na obsługiwanym terenie (ulotkowanie, plakatowanie) * Pozyskiwanie nowych Klientów * Współpraca z doradcami * Sprzedaż

Sales HERO / Bohater sprzedaży (Olsztyn)

redukujemy wydatki klientów (obsługa połączeń przychodzących / wychodzących zainteresowanych ofertą klientów) Oferujemy: • kandydatom z doświadczeniem w sprzedaży
- umowę o pracę, wraz z rosnącym systemem wynagrodzeń • osobom rozpoczynającym karierę w sprzedaży - umowę zlecenie, z możliwością przejścia na umowę

Transcom,Olsztyn — 12 godzin temu
90% kadry • zarządzającej zaczynało karierę od stanowiska konsultanta) O nas: Jesteśmy globalnym liderem oferującym usługi w zakresie obsługi klienta, sprzedaży

Pracownik Obsługi Klienta Stacji Paliw Orlen

Stacja Paliw Orlen,Olsztyn — 12 godzin temu
WYMAGANIA Obsługa Klienta zgodnie ze standardami PKN ORLEN Sprzedaż produktów i usług PKN ORLEN Gotowość do pracy zmianowej oraz w weekendy Dbanie o czystość

Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu -Olsztyn

Mediapark Sp z o.o.,Olsztyn — 12 godzin temu
Sprzedaży i Marketingu (branża IT) Lokalizacja: Olsztyn Będziesz odpowiedzialny/a m.in. za: • Budowa zespołu sprzedażowego produktów firmy • Zarządzanie
zespołem sprzedażowym • Planowanie strategii sprzedaży i usprawnianie istniejących procesów sprzedaży (wyznaczanie celów i OKR) • Skutecznie rozpoznawanie
potrzeb klientów i proponowanie stosownych rozwiązań w oparciu o nasze możliwości • Pozyskiwanie partnerów zewnętrznych ds. sprzedaży produktów firmy

Doradca klienta ds. zdrowia

Joanna Kulczyk,Olsztyn — 12 godzin temu
wykształcenie wyższe, najlepiej przyrodnicze - jesteś komunikatywny (a), otwarty (a) na pomoc drugiemu człowiekowi w odzyskaniu zdrowia, - masz doświadczenie w sprzedaży
przetwarzania jest niezbędność przetwarzania do realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora; uzasadnionym interesem administratora jest rozwój sieci sprzedaży
Filtruj oferty pracy