Praca sprzedaż Szczecin

Oferty: 1 - 20 z 206

Handlowiec ds. kontaktu z zakładami przemysłowami

Trenkwalder,Szczecin — 10 godzin temu
przemysłowymi Obowiązki: - doradztwo nowym i obecnym Klientom firmy w zakresie doboru najlepszego asortymentu firmy do zakupu, - podejmowanie działań handlowych (sprzedaż
dla sektora przemysłowego) na podległym terenie, - przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy z klientami, realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
pozytywnych relacji z klientem, - bardzo dobra organizacja pracy, - otwartość, komunikatywność oraz wysoka kultura osobista, - skuteczność w realizacji celów sprzedaży

Przedstawiciel Handlowy ds. detalu

Colian spółka z o.o,Szczecin — 10 godzin temu
kandydatów oczekujemy: minimum 2-letnigo doświadczenia na podobnym stanowisku, minimum średniego wykształcenia, umiejętności wykorzystywania technik sprzedaży

Przedstawiciel handlowy

Medrill,Szczecin — 10 godzin temu
osoby na tym stanowisku: - skuteczne nawiązanie kontaktu z Klientami na powierzonym terenie - prezentacja produktów stomatologicznych - realizacja planów sprzedaży
realizowania wyznaczonych celów - miesięczny okres próbny (po tym okresie możliwość umowy o pracę / zlecenie) - wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedaży

Stacjonarny specjalista ds. sprzedaży

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego,Szczecin — 10 godzin temu
Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta z branży FMCG, o ugruntowanej pozycji na rynku, odpowiedniej osoby na stanowisko: Stacjonarny specjalista ds. sprzedaży
Zakres obowiązków: - Obsługa Klientów sieciowych - Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych - Sporządzanie raportów, analiz i prognoz dotyczących sprzedaży

Doradca Techniczno-Handlowy

SalesWise,Szczecin — 10 godzin temu
Do Twoich obowiązków będzie należało : -rozwijanie sprzedaży i pozyskiwanie klientów na podległym terenie -sprzedaż urządzeń grzewczych, instalacyjnych

Koordynator ds sprzedaż sieci zewnętrznej

Goldmine work centre,Szczecin — 10 godzin temu
Koordynator d/s rozwoju sieci zewnętrznej/Szczecin, mile widziana znajomość branży ubezpieczeniowej, umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, samochód, laptop,. Szczegóły oferty pracy pod nr tel. 607366490 lub CV przesłać na adres e-mail : @

Sprzedawca / Szczecin - pl.Zgody

Bagietka,Szczecin — 10 godzin temu
Posiadamy kilkadziesiąt firmowych punktów sprzedaży i dwa nowoczesne zakłady produkcyjne o wysokim standardzie.

kierownik outletu w Szczecinie

Outlet,Szczecin — 10 godzin temu
Obowiązki na stanowisku: - zarządzanie pracą personelu - aktywny udział w procesie sprzedaży - dbanie o wysoką jakość obsługi klienta zgodnie ze standardami
sprzedażowych Nasze oczekiwania: - umiejętności organizowania i planowania pracy, zorientowania na wyniki - posiadanie zdolności przywódczych - doświadczenie w sprzedaży
umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminala płatniczego Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - wynagrodzenie- podstawa + premia od sprzedaży

OBSŁUGA KLIENTA - WYSOKI DODATEK MOTYWACYJNY

Fundacja Aktywizacja,Szczecin — 10 godzin temu
Obsługi Klienta (Poczta Polska) Miejsce pracy: Szczecin   Główny zakres obowiązków: - obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i finansowych, - aktywna sprzedaż
produktów w urzędzie pocztowym, - rejestracja danych w komputerze, - sporządzanie dokumentacji w zakresie realizowanej sprzedaży.

Ekspedient/kasjer - Szczecin - Chata Polska

Chata Polska,Szczecin — 11 godzin temu
odpowiedzialna za: • wysoki poziom obsługi klienta • wygląd stoiska w celu zapewniania właściwej ekspozycji towarów • utrzymanie porządku w miejscu pracy • sprzedaż

Senior developer @jamesedition.com with ruby background

Red Sky,Szczecin — 10 godzin temu
JamesEdition to serwis zajmujący się pośrednictwem w sprzedaży dóbr luksusowych dla “ultra high-net-worth individuals”.

Trener Odżywiania

Fit Club,Szczecin — 10 godzin temu
zdrowego odżywiania przeprowadzanie analiz składu ciała, konsultacji żywieniowych prowadzenie zajęć gimnastyczno - ruchowych aktywne pozyskiwanie klientów sprzedaż

Dam pracę biurowo księgową

Green House,Szczecin — 10 godzin temu
poszukuję pracownika na razie na pół etatu, elementy księgowości, prawa,sprzedaż nieruchomości, najlepiej student lub studentka prawa.

Audytor Standardów Merchandisingowych woj.zachodniopomorskie

Interkadra,Szczecin — 11 godzin temu
Chcemy powierzyć Ci: • Przeprowadzanie kontroli dotyczących dystrybucji oraz poziomu sprzedaży produktów naszego Klienta • Klienta w punktach sprzedaży

Sprzedaż nawozu organicznego Happy Green

Happy Garden,Szczecin — 10 godzin temu
Praca dodatkowa (lub podstawowa) dla osób z doświadczeniem w branży rolniczej lub ogrodniczej. Jesteśmy małą firmą, z wielkim sercem i mamy wspaniałe wartości, wierzymy w szczęśliwy powrót do natury. Szukamy entuzjastycznych osób, które zaangażują się w nasz projekt, aby jednocześnie zarabiać i...

Kierownik ds. sprzedaży eksportowej

PILKINGTON IGP SP. z o.o.,Szczecin — 10 godzin temu
Obecnie do Pilkington IGP Sp. z o.o. w Szczecinie poszukujemy kandydatów/ kandydatek na stanowisko: Kierownik ds. sprzedaży eksportowej Nr ref.
KS/SZCZ Miejsce pracy: Szczecin Zatrudniona osoba będzie odpowiadać za sprzedaż produktów firmy na terenie Skandynawii, pozyskiwanie oraz utrzymywanie
kontaktów z klientami, analizę raportów i prognoz dotyczących rynku, jak również weryfikację planów sprzedaży, tworzenie strategii sprzedaży firmy, poszukiwanie

Doradca Klienta/ Młodszy Doradca Klienta

Fabryka Okularów sp. z o.o.,Szczecin — 11 godzin temu
minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (młodszy doradca klienta), 3 letnie (doradca klienta), - znajomość i umiejętność wykorzystania technik sprzedaży

Inżynier Sprzedaży

PGB HR,Szczecin — 11 godzin temu
Agencja Personalna PGB Human Resources dla swojego Klienta, zajmującego się produkcją w branży inżynieryjnej, poszukuje osoby na stanowisko: Inżynier Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży

Sprzedaży miejsce pracy: Szczecin Oferujemy: • Ciekawą i ambitną pracę w stabilnej, międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie • Umowę o pracę

PRACA NA JARMARKU BOŻONARODZENIOWYM W SZCZECINIE

P.P.H.U. KARINA ZIMNA,Szczecin — 11 godzin temu
STAWKA 14 ZŁ NA RĘKA ZA GODZINĘ PRACY ,SPRZEDAŻ NATURALNYCH PRZYPRAW. WYMAGANA KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie sprzedaż, Szczecin