Praca sprzedaż zakupy Gdańsk

Oferty: 1 - 20 z 382

SAMODZIELNA KSIĘGOWA

Actio HR,Gdańsk — 15 godzin temu
: SAMODZIELNA KSIĘGOWA Miejsce pracy: Pruszcz Gdański Nr referencyjny: SMK/10/18 OSOBA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:  ewidencję faktur zakupu
i sprzedaży  weryfikację dokumentów pod względem merytorycznym i rachunkowym  sprawdzanie rejestrów VAT  kompletowanie dokumentów przewozowych  komunikację

Pracownik Obsługi Klienta (pół etatu)

Poczta Polska S.A.,Gdańsk — 15 godzin temu
pensję zawsze na czas i premię miesięczną, trzynastą pensję i dodatek stażowy, dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych, atrakcyjne warunki zakupu
Mile widziane doświadczenie zawodowe w obsłudze klienta i sprzedaży.
urzędzie pocztowym, bieżąca rejestracja danych do systemu operacyjnego, sporządzanie dokumentacji w zakresie realizowanej sprzedaży.

Doradca Klienta

rekreacyjnych (do biletów - kino, teatr, koncert, imprezy sportowe), paczki dla dzieci, zapomogi finansowe, pożyczka na cele mieszkaniowe, atrakcyjne warunki zakupu
i zorganizowaną, jesteś gotowy do pracy również w terenie (w przypadku podpisywania umów z klientami), posiadasz minimum 6-miesięczne doświadczenie w sprzedaży
Na Twój dzień pracy będzie się składać: profesjonalna obsługa klientów w zakresie sprzedaży produktów Banku Pocztowego S.A. oraz produktów ubezpieczeniowych

Pracownik Obsługi Klienta

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

Grupa Zdunek,Gdańsk — 15 godzin temu
Świadczymy usługi w zakresie sprzedaży i obsługi serwisowej samochodów nowych i używanych, likwidacji szkód komunikacyjnych, a także doradztwa finansowego
Sprzedaży Samochodów Używanych Miejsce pracy: Gdańsk Osoba, która obejmie to stanowisko będzie odpowiadać za realizację sprzedaży samochodów używanych
w Grupie Zdunek, aktywne pozyskiwanie samochodów do sprzedaży oraz kompleksową obsługę Klientów (w tym organizację kwestii formalnych związanych z zakupem

Ambasador Marki Premium- umowa o pracę- 3000 zł netto+premia

Adecco,Gdańsk — 15 godzin temu
Posiadasz doświadczenie w sprzedaży? Mamy dla Ciebie idealną ofertę!
-możliwość awansu w strukturach firmy, -pakiet medyczny i karta sportowa do zakupu na preferencyjnych warunkach.
Zadania: -dbanie o doskonałą ekspozycję produktów marki w podległych punktach sprzedaży, -regularne wizyty w wyznaczonych sklepach w okolicy zgodnie z

Doradca ds.nieruchomości

Tyszkiewicz Nieruchomości,Gdańsk — 15 godzin temu
Tyszkiewicz Nieruchomości od niemal 20 lat pomaga spełniać największe marzenia swoich Klientów, związane ze sprzedażą, kupnem i wynajmem wszelkiego rodzaju
- pozyskiwanie ofert nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż i wynajem, - obsługa Klientów, - prezentowanie nieruchomości i obsługa transakcji, - przygotowywanie
rozwiązań związanych ze sprzedażą, zakupem lub wynajęciem nieruchomości, - współpraca z Klientami indywidualnymi i firmowymi Otwórz się na nowe możliwości

Koordynator Biura Obsługi Klienta

Atlanta Poland S.A.,Gdańsk — 15 godzin temu
podległych pracowników zgodnie z obowiązującymi procedurami i przepisami, koordynacja oraz realizacja procesów handlowo-księgowych w systemie IFS, nadzór nad zakupami
krajowymi (obieg dokumentów, wprowadzanie faktur zakupu do systemu), wystawianie faktur i innych dokumentów dotyczących sprzedaży, nadzór nad prowadzeniem

Doradca ds. Nieruchomości w Gdańsku

Home Broker S.A.,Gdańsk — 15 godzin temu
Nieruchomości Wyzwania, które przed Tobą stawiamy: - wsparcie klientów przy wyborze i zakupie nieruchomości - pomoc w procesie sprzedaży nieruchomości
których praca w branży nieruchomości jest przyjemnością - przedsiębiorcze, kreatywne i zaangażowane - nastawione na osiągnięcie sukcesu - doświadczone w sprzedaży

Sprzedawca Produktów Świeżych GDAŃSK Przymorze

POLOmarket,Gdańsk — 15 godzin temu
Jesteśmy ulubionym miejscem zakupów milionów Polaków. Miesięcznie odwiedza nas prawie 9 mln klientów w całym kraju.
dział tradycja) • obsługę maszyn do krojenia mięsa - obsługę pieca i odpiek pieczywa • dbałość o prawidłową jakość ekspozycji towarów, • czystość na sali sprzedaży

Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży - Klient Zamożny

MK Premium Investment,Gdańsk — 15 godzin temu
OFERUJEMY: - wynagrodzenie za sprzedaż własną (4.000 - 50.000 miesięcznie), - bardzo wysokie prowizje - budowanie sieci partnerskiej jako dodatkowy składnik
wizja lokalna z Klientem na inwestycji, przygotowanie dokumentacji, akty notarialne) po pozyskaniu Inwestora bierzemy na siebie - prowizje za kolejne zakupy

Sprzedawca Produktów Świeżych - Gdańsk OSOWA

Dostawca zakupów internet

JobmanGroup,Gdańsk — 15 godzin temu
wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163 - poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Dostawca sprzedaży
jakości przechowywania towaru w trakcie transportu oraz prowadzenie samochodu dostawczego typu van - Praca polega na przenoszeniu, przewożeniu i wnoszeniu zakupów

Doradca Klienta w biurze sprzedaży dewelopera

Dom-Bud,Gdańsk — 15 godzin temu
Do aktywnej obsługi sprzedaży i kupna nieruchomości poszukujemy osób ambitnych, pracowitych, komunikatywnych, odważnych.
ofertami nieruchomości, · dodawanie ogłoszeń na portalach ogłoszeniowych, w tym dbanie o ich aktualność i konkurencyjność, · obsługa klientów w zakresie zakupu
Oczekujemy: - doświadczenia w sprzedaży nieruchomości oraz wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów na preferowanych kierunkach: obrót nieruchomościami

Praca dodatkowa w firmie katalogowej FM World (Group)

Konsultantka FM World,Gdańsk — 16 godzin temu
Jesteśmy firmą katalogową i zajmujemy się sprzedażą bezpośrednią takich produktów jak: kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe, suplementy diety, perfumy, środki
Oprócz zarabiania na polecaniu naszych produktów oszczędzasz na własnych zakupach ponieważ wszystkie produkty nabywasz po cenach dla klubowiczów czyli
Jeśli nie masz doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej a chcesz zarabiać większe pieniądze to dajemy ci dostęp do wielu szkoleń jako naszemu klubowiczowi

Sprzedawca-kasjer GDAŃSK

Sieć 34,Gdańsk — 16 godzin temu
Oferujemy: - zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat, - stałe wynagrodzenie oraz dodatkowe premie wypłacane regularnie i terminowo, - rabat na zakupy
zapewniamy przeszkolenie, - wykładanie towarów na półki sklepowe, - utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy, - doradztwo i pomoc klientom podczas zakupów
na sali sprzedaży, Oczekiwania: - aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia, - gotowości do pracy w systemie

KSIEGOWA od zaraz

Trenkwalder,Pruszcz Gdański — 15 godzin temu
administrowanie dokumentacji księgowej firmy, - bieżące kontrolowanie dokumentacji oraz zapisów kont, - dekretowanie dokumentów księgowych w zakresie sprzedaży
i zakupu, - sporządzanie dowodów wewnętrznych do wystawiania faktur i ich korekt, - sporządzanie i uzgadnianie rejestrów sprzedaży i zakupu dla celów

ASYSTENT DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI

dokumentacji księgowej firmy, - bieżące kontrolowanie dokumentacji oraz zapisów kont, - pomoc w procesie dekretowania dokumentów księgowych w zakresie sprzedaży
i zakupu oraz sporządzaniu dowodów wewnętrznych do wystawiania faktur i ich korekt, - asystowanie przy sporządzanie i uzgadnianie rejestrów sprzedaży
i zakupu dla celów podatku VAT oraz uzgadnianiu sald z kontrahentami, - wystawianie not odsetkowych i prowadzenie postępowania wyjaśniającego do not odsetkowych

Terg S.A.,Pruszcz Gdański — 15 godzin temu
• Wysokie wynagrodzenie połączone z atrakcyjnym systemem premiowym • Preferencyjne warunki zakupu sprzętu z oferty Media Expert • Ubezpieczenie dla Ciebie
nas będziesz odpowiedzialny/a za: • Fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu • Kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy • Sprzedaż
usług finansowych i ubezpieczeniowych Jeżeli jesteś osobą, która: • Chce się rozwijać i poznawać techniki sprzedaży • Uwielbia rozmawiać z ludźmi i obsługa

Tyszkiewicz Nieruchomości,Pruszcz Gdański — 15 godzin temu
Filtruj oferty pracy