Praca sprzedaż zakupy Kościan

Oferty: 1 - 18 z 18

Doradca Klienta Nationale Nederlanden

Nationale Nederlanden,Kościan
Do Twoich zadań będzie należało: • sprzedaż produktów Nationale-Nederlanden poprzez przygotowywanie indywidualnych rozwiązań dla Klientów • pozyskiwanie
Oczekujemy: • nastawienia na cel, konsekwencji w działaniu • bardzo dobrej organizacji pracy • wykształcenia minimum średniego Nie wymagamy doświadczenia w sprzedaży
6 godzin temu

KIEROWNIK MARKETINGU

INSTAL FILTER S.A.,Kościan
Monitoring i analiza zachowania rynkowego konkurencji oraz wyników promocji własnych produktów Zarządzanie stroną WWW Opracowywanie i wdrażanie planu wsparcia sprzedaży
7 godzin temu

Pracownik na dziale z karpiem

Jobman Group,Kościan
OBOWIĄZKI Pracownik hali sprzedaży - obsługa stoiska z karpiem (oferta pracy tymczasowej). Praca od 29.11, wypłata do 7 dni!

Doradca ubezpieczeniowy!

MW21,Kościan
Masz min. 2-letnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży oraz w pracy z klientem biznesowym i indywidualnym?

Praca! Wysokie Zarobki sprzedaż D2D

3T Energia,Kościan
Partner 3T Energia Dzięki temu udało nam się stworzyć kompleksową ofertę, która obejmuje sprzedaż energii elektrycznej oraz paliwa gazowego w wyjątkowo

Wykładanie towaru-Kościan

MS Services,Kościan
MS Services jest liderem w branży usług wsparcia sprzedaży (merchandising, outsourcing sił sprzedaży) oraz promocji i animacji sprzedaży dla liderów rynku

Specjalista ds. Sprzedaży

INSTAL FILTER SA,Kościan
SPRZEDAŻY Zakres obowiązków: • Sprzedaż i doradztwo techniczne w zakresie prowadzonej oferty produktowej IFSA • Rozwijanie współpracy z dotychczasowymi
ofert handlowych w zakresie oferowanych produktów • Zapewnienie przepływu informacji między klientem a innymi działami firmy zaangażowanymi w proces sprzedaży
: • wykształcenia wyższego o profilu technicznym, • znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego, rosyjskiego • mile widziana znajomość branży w sprzedaży

INFORMATYK

ACTIVE-X Sp. z o.o.,Kościan
Zajmujemy się sprzedażą profesjonalnych podzespołów oraz działamy w zakresie szeroko rozumianych kryptowalut.

Sprzedawca w delikatesach mięsnych w Kościanie -Firma Zyguła

Firma Zyguła,Kościan
gotów do pracy w systemie zmianowym, - Chciałbyś pracować w firmie, która dba i inwestuje w swoich pracowników, O stanowisku: - Twoim zadaniem będzie sprzedaż

Merchandiser Eurocash Kościan

Modus Spółka z o.o. Sp.k.,Kościan
zdrowia Aktualne szkolenie BHP (przeszkolimy) Umiejętność samodzielnej pracy Kultura osobista Mile widziane doświadczenie w obszarze merchandisingu, sprzedaży

Przedstawiciel Handlowy

Voice Net,Kościan
Zakres obowiązków: praca z listą umówionych klientów koordynacja działań promocyjnych rozwój sprzedaży na powierzonym terenie budowanie i utrzymywanie

Doradca klienta biznesowego

Rekrutacja Ukryta,Kościan
Oferujemy:  atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami,  możliwość sprzedaży nowoczesnych produktów z zakresu ubezpieczeń życiowych, 

Tajemniczy Klient - Kościan

BioStat Sp. z o.o.,Kościan
Audyt polega na kontrolowanym zakupie jako Tajemniczy Klient, który umożliwi sprawdzenie jakości obsługi klienta w danym sklepie.

Magazynier/ka sklepu online stabilne zatrudnienie

Randstad,Kościan
darmowy dojazd dofinansowanie do posiłków pakiet Randstad PLUS: 1. karta sportowa i opieka medyczna w atrakcyjnej cenie 2. zniżki i rabaty nawet do 50% na zakupy

Magazynier/ka sklepu online -> stabilne zatrudnienie

Specjalista ds. marketingu i sprzedaży

Kościan
- nawiązywanie nowych relacji handlowych - utrzymywanie pozytywnych kontaktów biznesowych - wdrażanie własnych pomysłów rozwijających sprzedaż - prowadzenie
4 godziny temu
Pokaż wszystkie oferty pracy: Kościan

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu - Kościan

Kościan
kontaktów handlowych z nowymi Klientami firmy - kontakty, ofertowanie, negocjacje handlowe - inicjowanie i prowadzenie działań marketingowych wspierających sprzedaż
- realizacja celów sprzedażowych - ścisła współpraca z Kierownikiem działu sprzedaży i raportowanie w kierunku przełożonego - praktyczne udokumentowane
doświadczenie w pionie sprzedażowym lub sprzedażowo-marketingowym w działach sprzedaży krajowej lub międzynarodowej - bardzo dobre zdolności komunikacyjne
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie sprzedaż zakupy, Kościan