Praca sprzedaż zakupy Radom, gm. Radom, Mazowieckie

Oferty: 1 - 20 z 132

Przedstawiciel Handlowy ds. przemysłu - mazowieckie

Business Line Support,Radom — 11 godzin temu
pozyskiwanie nowych klientów - bieżąca współpraca z klientami portfelowymi - kalkulowanie i przedstawianie ofert produktowych - ścisła współpraca z działem zakupów
- współpraca z konsultantami działu sprzedaży w oddziałach regionalnych - bieżąca sprawozdawczość w systemie obsługi klientów DAX Oczekiwania - wykształcenie

Sprzedawca w salonie Monnari w C.H. Galeria Słoneczna

Monnari,Radom — 11 godzin temu
czasu pracy • szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego, możliwość awansu • system premii prowizyjnych • plan pracy dostosowany do potrzeb pracownika • zakupy

Regionalny Przedstawiciel handlowy

Hosten Polska,Radom — 11 godzin temu
Opis stanowiska: Pozyskiwanie nowych klientów w jednym regionie: Północno-Wschodni Analiza sprzedaży i rynku Przygotowywanie raportów handlowych Przygotowywanie

Franczyzobiorca sklepu Żabka

ŻABKA POLSKA Sp. zo.o.,Radom — 11 godzin temu
Dzięki efektywnym działaniom marketingowym, wspierającym sprzedaż, Franczyzobiorcy mogą mieć pewność, że Klienci na bieżąco otrzymują informacje o ofercie

RTV EURO AGD - Kasjer, Radom

RTV EURO AGD,Radom — 11 godzin temu
Jesteśmy polską firmą od prawie 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego.
Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Kierownik Rejonu Radom

Pożyczki,Radom — 11 godzin temu
obowiązków: * Realizacja działań reklamowych na obsługiwanym terenie (ulotkowanie, plakatowanie) * Pozyskiwanie nowych Klientów * Współpraca z doradcami * Sprzedaż

Praca bez doświadczenia, potwierdzanie spotkań, Radom 12zł/h

TeleMedic,Radom — 11 godzin temu
Ponieważ jest to projekt nie sprzedażowy :) Oferujemy: • Projekt bez sprzedaży, • Gwarantowaną stawkę godzinową netto 12 zł/h, • Stałe wsparcie trenerów

Specjalista ds. Sprzedaży Kursów i Szkoleń

Nova Centrum Edukacyjne,Radom — 11 godzin temu
Nova Centrum Edukacyjne w związku ze swoim rozwojem poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży i organizacji kursów i szkoleń
Zakres obowiązków: - sprzedaż produktów, realizacja założonych planów sprzedażowych - telefoniczna obsługa klientów, budowanie trwałych relacji z klientami
- organizacja kursów i szkoleń - administrowanie bazą szkoleń i prowadzenie dokumentacji związanej z ich realizacją Wymagania: - doświadczenie w sprzedaży

Konsultant ds. Rejestracji Telefonicznej. Radom

Verona Consulting,Radom — 11 godzin temu
atrakcyjną stawkę godzinową (11,60netto)+premie, dzięki -którym stawka godzinowa może rosnąć -pracę w systemie jednozmianowym 8-16 -prosty projekt bez sprzedaży

Przedstawiciel Handlowy Radom

WiN,Radom — 11 godzin temu
Zakres zadań i obowiązków - negocjacje handlowe - sprzedaż art. szkolnych - prowadzenie prezentacji handlowych - realizacja planów sprzedażowych - raportowanie

Praca od zaraz, konsultant bez doświadczenia, 17 zł/h ,Radom

Zapewniamy: * prosty projekt bez sprzedaży * szkolenie wdrożeniowe w pełni umożliwiające podjęcie pracy * stałą opiekę trenerską * atrakcyjną stawkę godzinową

Tajemniczy Klient – Mobilny Audytor - praca dodatkowa

Savoir Group Sp. z o.o.,Radom — 11 godzin temu
Pracujemy na terenie dużych sieci handlowych, hurtowni oraz punktów sprzedaży detalicznej.

Specjalista ds. promocji zdrowego stylu życia

Olitel Sp. z o.o.,Radom — 11 godzin temu
będzie należała telefoniczna obsługa Klienta, więc jeśli: - jesteś osobą życzliwą, uśmiechniętą, komunikatywną - chcesz się rozwijać - jesteś zmęczony sprzedażą

Junior Key Account Manager

KPS Partners Sp. z o. o.,Radom — 11 godzin temu
do pracy spoza Radomia i okolic – możliwość wynajmu mieszkania na preferencyjnych warunkach - smaczne obiady Oczekujemy od Ciebie: - doświadczenia w sprzedaży
bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (codzienny kontakt telefoniczny oraz mailowy z Klientami) - orientacji na cel - umiejętności sprzedaży

Kwalifikowany pracownik ochrony - Radom - zastępstwo

Poczta Polska S.A.,Radom — 11 godzin temu
zawsze na czas i premię miesięczną, - trzynastą pensję i dodatek stażowy, - dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych, - atrakcyjne warunki zakupu

Przedstawiciel Handlowy (branża elektryczna)

Proguest,Radom — 11 godzin temu
na stanowisko: Przedstawiciela Handlowego Obowiązki: • obsługa klientów, głównie elektroinstalatorów i lokalnego rynku dystrybucyjnego; • ofertowanie, sprzedaż
, doradztwo techniczne; • aktywne pozyskiwanie nowych klientów; Wymagania: • doświadczenie w sprzedaży asortymentu elektrycznego; • łatwość nawiązywania

Konsultant - Przedstawiciel

Świt,Radom — 11 godzin temu
Podstawowym zadaniem pracownika jest bezpośrednia sprzedaż produktów naszej firmy kosmetyków oraz chemii gospodarczej wśród najbliższego otoczenia np.

Terapeutka SPA/ Fizjoterapeutka

Smart Relax SPA,Radom — 11 godzin temu
jakości obsługi Gości, zgodnie z obowiązującymi standardami; dokonywanie niezbędnych formalności związanych z pobytem Gościa w SPA; aktywna promocja i sprzedaż

Przedstawiciel Handlowy

GLARE,Radom — 11 godzin temu
Miejsce pracy: Radom OPIS STANOWISKA: - Realizacja zadań związanych z budowaniem bazy nowych Klientów oraz ich aktywnym pozyskiwaniem - Realizacja planów sprzedaży
- Organizacja spotkań i prezentowanie ofert handlowych - Doradztwo w zakresie oferowanych produktów - Analiza rynku pod kątem potencjału rozwoju sprzedaży
„B” - Doświadczenie w sprzedaży i znajomość branży (mile widziane) OFERUJEMY: - Zarobki uzależnione od efektów - Stabilne warunki zatrudnienia - Narzędzia
Filtruj oferty pracy