Praca sprzedaż zakupy Szczecin

Oferty: 1 - 20 z 276

Marketing Project Manager

BELIANI,Szczecin — 9 godzin temu
poszukujemy osób na stanowisko:Marketing Project Manager Miejsce pracy: Szczecin Region: zachodniopomorskie Obowiązki: rozbudowa Pinteresta jako kanału sprzedaży
umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na arenie międzynarodowej, atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego, możliwość zakupu

Pracownik Obsługi Klienta

Poczta Polska,Szczecin — 9 godzin temu
pensję zawsze na czas i premię miesięczną, trzynastą pensję i dodatek stażowy, dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych, atrakcyjne warunki zakupu
Mile widziane doświadczenie zawodowe w obsłudze klienta i sprzedaży.
urzędzie pocztowym, bieżąca rejestracja danych do systemu operacyjnego, sporządzanie dokumentacji w zakresie realizowanej sprzedaży.

Pomysł na własny dochodowy biznes?

Dział HR,Szczecin — 9 godzin temu
Lukratywne wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych wyników sprzedaży. POSZUKUJESZ POMYSŁU NA DOCHODOWY BIZNES?
Zarejestrowanej działalności gospodarczej lub gotowości do jej otwarcia - Zaświadczenia o niekaralności - Samochodu dostawczego z chłodnią lub gotowości do zakupu

Koordynator/ specjalista ds. zakupów i sprzedaży

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego,Szczecin — 9 godzin temu
Klienta, firmy o stabilnej pozycji na rynku z prawie 20 letnią tradycją w branży FMCG, odpowiedniego kandydata na stanowisko: Koordynator/ specjalista ds. zakupów
i sprzedaży miejsce pracy: okolice Szczecina; nr ref: ZS/05 Zakres obowiązków: Współpraca i budowanie długotrwałych relacji z Kontrahentami Utrzymywanie
dostaw Prowadzenie negocjacji handlowych Obsługa procesu reklamacyjnego Weryfikacja zgodności wystawionych dokumentów z zamówieniami Analizy rotacji, sprzedaży

Asystent Działu Zakupów

Beliani,Szczecin — 9 godzin temu
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Asystent Działu Zakupów.
Opis stanowiska: • zarządzanie kategorią produktową: analiza sprzedaży, kontrola stanów magazynowych, zapewnienie dostępności asortymentu • rozwój zakresu

Ekspedient/kasjer - Szczecin - Chata Polska

Chata Polska,Szczecin — 9 godzin temu
odpowiedzialna za: • wysoki poziom obsługi klienta • wygląd stoiska w celu zapewniania właściwej ekspozycji towarów • utrzymanie porządku w miejscu pracy • sprzedaż
stabilną zatrudnienie na umowę o pracę • szkolenia wdrażające do pracy • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji • pracowniczą kartę rabatową na zakupy

Kierownik działu zakupów

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego Consulting,Szczecin — 10 godzin temu
UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, odpowiedniego Kandydata na stanowisko: Kierownik działu zakupów miejsce pracy: okolice
Klientów (przyjmowanie ofert, analiza asortymentu) - Kontrola i monitorowanie bieżących dostaw surowców, prowadzenie dokumentacji dostaw - Analizy rotacji, sprzedaży

Sprzedawca w salonie gino rossi CH GALAXY

gino rossi,Szczecin — 10 godzin temu
- sprzedawca pełny etat Gino rossi s.a to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek obuwniczych , odnoszących sukcesy od 25 lat w segmencie sprzedaży
i obsługa klienta zgodnie ze standardami gino rossi *pomoc klientom w szybkim komfortowym robieniu zakupów *przygotowanie towaru do sprzedaży *dbanie
zakresie profesjonalnej obsługi klienta oraz zasad ekspozycji możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie na korzystnych warunkach rabaty na zakupy

Pracownik administracyjny - praca dla osoby niepełnosprawnej

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych,Szczecin — 10 godzin temu
Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych poszukuje Młodszego specjalisty ds. rozliczeń i zamówień dla nowego kontrahenta - firmy zajmującej się sprzedażą
pod wcześniej opisane wyciągi • utrzymanie porządku w archiwum, w pismach i dokumentach • przygotowywanie zakupów biurowych za pośrednictwem platformy
internetowej • generowanie i wysyłanie faktur sprzedaży dla klientów za pośrednictwem internetu • prowadzenie dziennika korespondencji przychodzącej i

Doradca ds. Nieruchomości - Szczecin

Home Broker S.A,Szczecin — 10 godzin temu
Nieruchomości Wyzwania, które przed Tobą stawiamy: - wsparcie klientów przy wyborze i zakupie nieruchomości - pomoc w procesie sprzedaży nieruchomości
których praca w branży nieruchomości jest przyjemnością - przedsiębiorcze, kreatywne i zaangażowane - nastawione na osiągnięcie sukcesu - doświadczone w sprzedaży

Partner prowadzący sklep - Szczecin

Małpka S.A.,Szczecin — 10 godzin temu
Najczęściej robią u nas zakupy po drodze ze szkoły i z pracy. BEZ WKŁADU WŁASNEGO, KAUCJI I UKRYTYCH KOSZTÓW!
godzin otwarcia i zamknięcia sklepu · Pilnowanie terminów przydatności asortymentu · Motywacji, odpowiedzialności oraz dyspozycyjności · Utrzymywanie sali sprzedaży
Wsparcie techniczne, marketingowe oraz pakiet szkoleń · Jasne reguły – partnerski system rozliczeń · Monitoring magazynów · Opiekę kierownika rejonu sprzedaży

Stażysta w dziale Planowania Produkcji

Animex Foods,Szczecin — 10 godzin temu
Przygotowanie zapotrzebowania na surowce • Tworzenie zleceń produkcyjnych oraz kontrolę zapasów wyrobów gotowych • Współpracę z działami produkcji i sprzedaży
Atrakcyjne warunki płacowe • Jasną ścieżkę rozwoju i awansu • Pełen pakiet benefitów, jak „wczasy pod gruszą”, mięsne paczki świąteczne, dofinansowania do zakupu

Doradca Klienta

x-kom sp. z o.o.,Szczecin — 10 godzin temu
O ich potrzebach, pragnieniach i obawach związanych z zakupami. Aby w pełni ich zrozumieć musimy rozwijać zarówno naszą empatię jak i technologie.
na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za : Kompleksową obsługę Klientów w salonie stacjonarnym Doradztwo w zakresie wyboru sprzętu elektronicznego Sprzedaż

Specjalista ds. Sprzedaży Szczecin

About You.Pl,Szczecin — 10 godzin temu
Promocja i sprzedaż produktów firmy, Budowa długoterminowej współpracy z dostawcami, Przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków współpracy
z Klientami i monitorowanie procesu zakupu we współpracy z działami sprzedaży, jakości, operacyjnym i finansowym, Przygotowywanie analiz i raportów sprzedażowych
, Bieżące monitorowanie sytuacji w branży na rynkach zagranicznych oraz inicjowanie działań mających na celu zwiększenie sprzedaży.

Opiekunka z dobrym niemieckim od 23.03 - Premia świąteczna!

Alteris24,Szczecin — 10 godzin temu
OBOWIĄZKI: Do obowiązków opiekunki należy: - pomoc podopiecznemu w codziennych aktywnościach - przygotowanie posiłków, prowadzenie domu, zakupy Wymagania

Pracownik ds.Pozyskiwania klientów/Sprzedaży usług HR

Goldmine Work Centre,Szczecin — 10 godzin temu
Pozyskiwania klientów/Sprzedaży usług HR Miejsce pracy: Szczecin (praca zdalna) Do Twoich zadań będzie należało: • Pozyskiwanie nowych Klientów • Dbanie
o długofalowe relacje z potencjalnymi Klientami • Kontakt telefoniczny oraz e-mail z Klientami w celu ustalania terminów spotkań • Telefoniczna sprzedaż
usług HR Wymagania: • dobra znajomość MS Office, mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług • skuteczność w działaniu, bardzo dobra organizacja pracy

Doradca Klienta Biznesowego

Protecta Sp. z o.o.,Szczecin — 10 godzin temu
powierzonych klientów • realizacja zadań zgodnych ze strategią firmy • przygotowywanie ofert biznesowych • negocjowanie warunków współpracy oraz finalizowanie sprzedaży
atrakcyjny system wynagrodzeń wraz z podstawą • wsparcie doświadczonego zespołu • pakiet szkoleń • wsparcie marketingowe • możliwość rozwoju w ramach struktur sprzedaży

Doradca Klienta/ Młodszy Doradca Klienta

Fabryka Okularów sp. z o.o.,Szczecin — 9 godzin temu
minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (młodszy doradca klienta), 3 letnie (doradca klienta), - znajomość i umiejętność wykorzystania technik sprzedaży

Inżynier Sprzedaży

PGB HR,Szczecin — 9 godzin temu
Agencja Personalna PGB Human Resources dla swojego Klienta, zajmującego się produkcją w branży inżynieryjnej, poszukuje osoby na stanowisko: Inżynier Sprzedaży

Kierownik działu Technicznego Wsparcia Sprzedaży w firmie pr

poszukuje dla swojego Klienta – firmy produkcyjnej z branży metalowej, odpowiedniego Kandydata na stanowisko: Kierownik działu Technicznego Wsparcia Sprzedaży
zapytań ofertowych i dokumentacji pod względem wymagań formalnych, projektowych i technicznych Zapewnienie technicznej wiedzy eksperckiej w procesie sprzedaży
Filtruj oferty pracy