Praca sprzedaż zakupy Wałcz

Oferty: 1 - 13 z 13

Specjalista ds. Nieruchomości

BIT Nieruchomości,Wałcz — 2 godziny temu
nieruchomości gruntowych i zabudowanych oraz za ich promocję i sprzedaż.
Kolejnym etapem są prezentacje własnych nieruchomości z klientami zainteresowanymi zakupem/wynajmem.
Każdy agent otrzymuje dużą część uzyskanej w procesie sprzedaży prowizji od klienta.

Specjalista ds. Odszkodowań

Lider Odszkodowań,Wałcz — 2 godziny temu
Oferujemy: -atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne -elastyczny czas pracy -umowa zlecenie bądź działalność gospodarcza -możliwość budowy własnej struktury sprzedaży

Doradca Klienta Wałcz

eSmoking World,Wałcz — 2 godziny temu
Mamy 800 specjalistycznych sklepów oraz aż 6000 punktów sprzedaży w całej Polsce.
ZAANGAŻOWANIEM - głośnego mówienia o swoich INNOWACYJNYCH I NIESZABLONOWYCH POMYSŁACH Jeśli znasz branżę elektronicznych papierosów i masz doświadczenie w sprzedaży

Praca przy sprzedazy truskawek

Owoce warzywa,Wałcz — 2 godziny temu
Zatrudnię miłą, uśmiechniętą i uczciwą dziewczynę do sprzedaży truskawek na targowisku miejskim w Wałczu. Praca od 1 czerwca.

Opiekun klienta/Specjalista ds. sprzedaży

Souvre Internationale,Wałcz — 2 godziny temu
Dynamicznie rozwijającą się firmą w branży e-commerce szuka pracowników do nowego projektu. Oczekujemy: - profesjonalnego podejścia do obsługi Klientów, - znajomości zasad marketingu, - wiedzy z dziedziny kosmetologii, Firma oferuje: - elastyczny czas pracy - stabilną pracę w dużej firmie - PRACĘ...

Młodszy Doradca Handlowy

Zibi. S.A.,Wałcz — 2 godziny temu
. – lider na rynku w sprzedaży zegarków, produktów drobnej elektroniki oraz instrumentów muzycznych, oficjalny przedstawiciel min.
Pomorskie, Wielkopolskie, Lubuskie oraz w części Kujawsko-Pomorskie, Łódzkie, Dolnośląskie Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: • sprzedaż
zegarków z segmentu ekonomicznego i fashion, • realizowanie planów sprzedaży na podległym terenie, • dbanie o właściwą ekspozycję towaru u Klienta, •

Zatrudnię sprzedawcę, praca dorywcza w handlu

MAR,Wałcz — 2 godziny temu
Opis stanowiska: - sprzedaż bezpośrednia, - kontakt bezpośredni z klientem, - pakowanie i rozkładanie towaru, - łatwość nawiązywania kontaktu z klientem
, - dbanie o jakość sprzedaży i obsługę klienta, wymagania: - doświadczenie w handlu, - dyspozycyjność, - wysoka kultura osobista, - miła aparycja.

Specjalista ds. Sprzedaży - Cyfrowy Polsat S.A. !!

Cyfrowy Polsat S.A.,Wałcz — 3 godziny temu
Sprzedaży Bezpośredniej OBOWIĄZKI: - pozyskiwanie nowych klientów - prowadzenie rozmów oraz negocjacji z Klientami - budowanie i utrzymywanie długofalowych
komunikatywność, elastyczność, samodzielność w działaniu - systematyczność i umiejętność organizacji pracy własnej - mile widziana znajomość technik sprzedaży

Pełnomocnik Handlowy - Cyfrowy Polsat S.A. !!

. - podstawa oraz atrakcyjny system prowizyjny Obowiązki: - aktywna sprzedaż - kontakt z klientem i podtrzymywanie pozytywnych relacji Wymagania: - mile

Przedstawiciel Handlowy - Cyfrowy Polsat S.A

Główne zadania: - aktywne pozyskiwanie nowych klientów, - utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi i nowymi abonentami, - raportowanie sprzedaży w cyklu

Specjalista ds. sprzedaży w terenie

Manpower,Wałcz — 3 godziny temu
Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży w terenie Miejsce pracy: Szczecinek, Wałcz

sklep sportowy poszukuje sprzedawców na soboty

Martop,Wałcz — 3 godziny temu
obsługa klienta zgodnie ze standardami, - obsługa stanowiska kasowego, - dbanie o wygląd i wystrój salonu wg. standardów VM, - przygotowanie salonu do sprzedaży

kasjer-sprzedawca SZWECJA

POLSKA DELIKATSSEE,Wałcz — 3 godziny temu
obsługa krajalnicy - dbałość o towar - uzupełnienie towaru na półce - dbałość o czystość krajalnicy i sprzętu chłodniczego - dbałość o czystość sali sprzedaży
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie sprzedaż zakupy, Wałcz