Praca sprzedawca konsultant Warszawa

Oferty: 1 - 20 z 951

Sprzedawca Salon Twoje Soczewki Dworzec Centralny Warszawa

Twoje Soczewki,Warszawa — 13 godzin temu
Ogólnopolska sieć salonów Twoje Soczewki należąca do Grupy Avenir Medical w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydata na stanowisko: KONSULTANT
SPRZEDAWCA w salonie optycznym zlokalizowanym w Pasażu Handlowym Dworce Centralnego w Warszawie.

Sprzedawca/konsultant - sklep z art. wyposażenia domu

Level Work,Warszawa — 13 godzin temu
Sprzedawca - Konsultant​ Branża: wyposażenie domu i ogrodu​ Miejsce pracy: Warszawa​ (CH Reduta, CH Wola Park) ​ Opis stanowiska:​ • obsługa klienta i

Konsultant sprzedawca

TAGOMAGO BOUTIQUE,Warszawa — 13 godzin temu
KONSULTANT SPRZEDAWCA Miejsce pracy: Plac Trzech Krzyży - Perfumeria Tagomago Boutique Jeśli dobrze się czujesz w pracy zespołowej, lubisz doradzać Klientom

SPRZEDAWCAKONSULTANT

Lobo HR,Warszawa — 13 godzin temu
Dla naszych Klientów - światowych marek w branży retail związanych ze sprzedażą bielizny damskiej poszukujemy kandydatów na stanowisko: SPRZEDAWCAKONSULTANT

Sprzedawca Salon Twoje Soczewki Galeria Północna Warszawa

SPRZEDAWCA w salonie optycznym zlokalizowanym w C.H.

Sprzedawca Salon optyczny GAFAS - C.H. JANKI Warszawa

Ogólnopolska sieć salonów GAFAS i Twoje Soczewki należąca do Grupy Avenir Medical w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydata na stanowisko: KONSULTANT
SPRZEDAWCA w nowo otwieranym salonie optycznym GAFAS zlokalizowanym w C.H.

Konsultant-sprzedawca branża GSM - Warszawa Galeria Mokotów

Tele Magic,Warszawa — 13 godzin temu
Aplikuj na stanowisko: "Konsultant - Sprzedawca" w punkcie handlowym z telefonami i akcesoriami do telefonów komórkowych.

Konsultant ds. obsługi Klienta

Po Prostu Energia S.A.,Warszawa — 13 godzin temu
Do nowej firmy, niezależnego sprzedawcy energii elektrycznej, poszukujemy: Konsultant ds. obsługi klienta Nasze biuro zlokalizowane jest w centrum Warszawy
Wysoki standard pracy i wyposażenia stanowiska pracy • Pracę w międzynarodowym zespole CV prosimy wysyłać na adres @ do 3.01.2018 z dopiskiem w tytule „ Konsultant

Sprzedawca akcesorii Gsm Warszawa Praga południe

Top Game,Warszawa — 13 godzin temu
W związku z dynamicznym rozwojem pilnie poszukujemy osoby na stanowisko: Konsultant - Sprzedawca w punkcie handlowym z telefonami i akcesoriami do telefonów

Konsultant - sprzedawca w sklepie z bielizną

Lobo Sp. z o.o.sp.k.,Warszawa — 13 godzin temu
Wraz z naszym klientem - renomowaną firmą z branży bielizny damskiej - poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku: Konsultant - sprzedawca w

KONSULTANTSPRZEDAWCA W SKLEPIE Z BIELIZNĄ

Lobo Sp. z o.o. sp. k.,Warszawa — 13 godzin temu
Wraz z naszym klientem – renomowaną firmą z branży bielizny damskiej - poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku: KONSULTANT - SPRZEDAWCA W

PRZEDSTAWICIEL MEDYCZNY / SPRZEDAWCA MEDYCZNY

KONSORCJUM ZDROWIA,Warszawa — 14 godzin temu
PRZEDSTAWICIEL MEDYCZNY / SPRZEDAWCA MEDYCZNY / KONSULTANT MEDYCZNY Opis stanowiska: Budowanie portfela klientów oraz sieci sprzedaży w jednej z największych

Lobo HR,Warszawa — 14 godzin temu
Wraz z naszym klientem - renomowaną firmą z branży bielizny damskiej - poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku: KONSULTANT - SPRZEDAWCA W

konsultant ds.sprzedaży

R2G,Warszawa — 14 godzin temu
Jesteś urodzonym sprzedawcą? Chcesz zarabiać duże pieniądze? Na co czekasz ?

SPRZEDAWCA KONSULTANT HANDLOWIEC w salonie meblowym Janki Wa

beata-meble,Raszyn — 13 godzin temu
Warszawy poszukuje kandydatów na stanowisko: Sprzedawca/Konsultant d.s. sprzedaży mebli tapicerowanych (łóżka i materace) MIEJSCE PRACY: 05-090 Janki Al

beata meble,Raszyn — 13 godzin temu

Obsługa klienta w sklepie - wiele lokalizacji

Sprzedawca/Kasjer Miejsce pracy: Warszawa Opis stanowiska: • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, • obsługa klienta, ekspozycja towaru, • dbanie

Praca Kasjer - Sprzedawca

YEET Damian Jędraszka,Warszawa — 13 godzin temu
Poszukuję pracownika na stanowisko Kasjer - Sprzedawca do małego osiedlowego sklepu (ul. Wrzeciono 65).
wszystkim uczciwość - dobra organizacja pracy - samodzielność (wszystkiego nauczymy) - zaangażowanie i chęć do pracy - doświadczenia na stanowisku kasjer-sprzedawca

Kasjer/sprzedawca OD ZARAZ! 16 zl/h brutto

Toolip,Warszawa — 13 godzin temu
Zakres obowiązków: - zapewnienie profesjonalnej i miłej obsługi Klienta przy kasie (skanowanie towaru, przyjmowanie płatności, wystawianie dokumentów fiskalnych) - rozliczanie powierzonej gotówki i dokumentów Oczekujemy: - dyspozycyjność - chęci - sumienność - rzetelność - uczciwości Oferujemy: -...

Personel w sklepie spożywczym poszukiwany! Praca od zaraz!

Toolip HR,Warszawa — 13 godzin temu
Poszukujemy kandydatów na stanowisko: - kasjer/sprzedawca - ekspedient działu mięso/ wędliny Zadania na stanowisku: - obsługa klienta - obsługa urządzeń
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie sprzedawca konsultant, Warszawa