Praca student Katowice

Oferty: 1 - 20 z 233

Kosmetyczka/Masażystka

Medip gabinet Fizjoterapii i Masażu,Katowice — 10 godzin temu
masażystalub ukończone kursy ( masażu klasycznego , relaksacyjnego , gorącymi kamieniami, kosmetyczny ) - znajomości różnych technik masażu - status studenta

PRACA DLA UCZNIÓW/STUDENTÓW - 18,50 ZŁ NETTO (DO RĘKI) ZA 1

Partner Service,Katowice — 10 godzin temu
. - status ucznia lub studenta. - osoby pełnoletnie.

148 zł do ręki za 8 h pracy - OBSŁUGA STOISKA Z KARPIEM

Operator-Ustawiacz Maszyn CNC

Grupa FAMUR,Katowice — 10 godzin temu
ciągłości produkcji • efektywne wykorzystanie zasobów, istniejących narzędzi, dokumentacji technicznej Zakres wymagań: • wykształcenie wyższe techniczne lub student

Zatrudnimy hostessy na akcje świąteczne

Bajkowa Migawka,Katowice — 10 godzin temu
Górnicza, Ruda Śląska, Rybnik, Jastrzębie Zdrój Oczekujemy: -zaangażowania, -optymistycznego nastawienia do świata, -pracowitości, -statut ucznia lub studenta

Praca animatorka do malowania twarzy poszukiwana!

twarzy Katowice Oczekujemy: -zaangażowania, -optymistycznego nastawienia do świata, -pracowitości, -duzych zdolności plastycznych, -statut ucznia lub studenta

DIETETYK KATOWICE

Poradnia Dobry Dietetyk,Katowice — 10 godzin temu
Wymagamy: • wykształcenia wyższego kierunkowego (promowane kierunki: dietetyka kliniczna, aplikować mogą również studenci 2 roku studiów wyższych magisterskich

Sprzedaż karpia Katowice Wojciecha

Largo Group Sp. z o.o.,Katowice — 10 godzin temu
Witam, Przyjme osoby do pracy na okres przedświąteczny do obsługi stanowiska z karpiem w Carrefour Katowice ul Wojciecha 3 Wynagrodzenie za godzinę pracy STUDENT

Samodzielny Referent/Specjalista w Dziekanacie

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach,Katowice — 10 godzin temu
Prowadzenie spraw związanych z administrowaniem oraz ewidencjonowaniem podziału i wykorzystania środków finansowych przeznaczonych na pomoc materialną dla studentów
studiów stacjonarnych i niestacjonarnych w zakresie: -stypendiów rektora dla najlepszych studentów, -stypendiów socjalnych dla studentów oraz doktorantów
, -stypendiów specjalnych dla niepełnosprawnych studentów oraz doktorantów, -zapomóg dla studentów oraz doktorantów, -stypendiów dla najlepszych doktorantów

Zatrudnimy Pracowników Ochrony

Agencja Ochrony Osób i Mienia Amstaff Security,Katowice — 10 godzin temu
– praca w systemie 2 zmianowym w weekendy i święta * mile widziany wpis na listę kwalifikowanego pracownika ochrony Poszukujemy emerytów, rencistów, studentów

KASJER/SPRZEDAWCA - 16 ZŁ DO RĘKI ZA 1 H PRACY

pracy: Katowice, Nr referencyjny: DZ-B/KT/SLK/10/18 Wymagania: - aktualna książeczka SANEPID, - osoby pełnoletnie, - chęci do pracy, - status ucznia/studenta

Asystent/ka Managera/wysokie wynagrodzenie

HAER REKRUTACJA,Katowice — 10 godzin temu
Oczekujemy: - dostępności czasowej, - aktywnej pomocy w efektywnym wdrażaniu kampanii marketingowych, - wykształcenia min. średniego – mile widziani studenci

SAMODZIELNY REFERENT W DOMACH STUDENCKICH

1.Zakres obowiązków: •Kwaterowanie studentów krajowych i zagranicznych, •Opracowywanie projektów regulaminów i zarządzeń dotyczących funkcjonowania Domów

hostessa zapachowa

NCF SA,Katowice — 10 godzin temu
Częstochowa , Bielsko-Biała Wymagam doświadczenia na stanowisku hostessy oraz podstawowej wiedzy z zakresu technik sprzedaży, wiek min 18 lat + status ucznia/studenta

Zostań promotorem ekskluzywnej marki tytoniowej!

Agencja PMV,Katowice — 10 godzin temu
Pracę na umowę zlecenie Nasze oczekiwania: • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej • Skończone minimum 19 lat • NIE wymagamy statusu studenta

Pracownik ds. rachunkowo- finansowych - szkolenie, staż

Sense Consulting,Katowice — 10 godzin temu
/y branżą finansową, bądź posiadasz już pierwsze doświadczenia w tym obszarze, * Nie pracujesz, * Nie uczysz się w trybie stacjonarnym (mile widziani studenci

Pracownik Kawiarni

Koko Planeta,Katowice — 10 godzin temu
na innych, • zaangażowania oraz sumienności, • umiejętność nawiązania kontaktu z dziećmi, • ważnej książeczki sanepidowskiej, Mile widziani są również studenci
adekwatne do umiejętności, plus premia uzależniona od osiąganych wyników, • szkolenia baristyczne i elastyczny czas pracy dostosowany do planu zajęć dla studentów

Pracownik fizyczny/Laborant

CFB Laboratorium Technologii Betonu,Katowice — 10 godzin temu
budowlane, - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, - dyspozycyjność, - mieszkaniec Katowic lub okolic, - mile widziany status ucznia / studenta

Praca w finansach dla studentów!!!

OVB Allfinanz Polska,Katowice — 10 godzin temu
Reprezentujemy największy koncern finansowy w Europie i szukam 2 dobrych osób do współpracy z Katowic lub okolic. Możliwa praca główna lub dodatkowa. Oferujemy Ci: • profesjonalne szkolenia, • atrakcyjne dochody, • możliwość odbycia płatnych praktyk, stażu Jesteś zainteresowany? Prześlij nam swoje...
Filtruj oferty pracy