Praca szef kuchni Toruń

Oferty: 1 - 14 z 14

Kucharz do Restauracji Luizjana

Restauracja Luizjana,Toruń — 4 godziny temu
Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe oraz możliwość rozwoju we współpracy z Szefem Kuchni posiadającym wieloletnie międzynarodowe doświadczenie.

Pomoc Kuchenna

Chopstix Polska,Toruń — 4 godziny temu
Poszukujemy osób do pracy w kuchni.
Nasz wykwalifikowany szef kuchni nauczy Cię wszystkiego, a później to Ty przejmiesz stery w restauracji! Oferujemy też wysoką stawkę godzinową.

Kucharz R&D

Rekrutacja ukryta,Toruń — 4 godziny temu
&D Zakres obowiązków: • Rozwój nowych receptur produktów mrożonych (przede wszystkim rybnych) odpowiadających trendom rynkowym Wymagania: • Znajomość kuchni

NIEMCY - Mechanik pojazdów ciężarowych

GP People,Toruń — 4 godziny temu
pracy; po 6 tygodniach pracy możliwość wynajęcia mieszkania - jedzenie na własną rękę lub możliwość kupienia w kwocie 6-8 euro; ewentualnie dostęp do kuchni

Poszukujemy osób do pomocy w kuchni

DPS,Toruń — 4 godziny temu
Dom Pomocy Społecznej poszukuje osób do pomocy w kuchni w tym na "zmywak". CV prosimy przesyłać na adres podany w ogłoszeniu

Praca dla krawcowej i w krojowni

Odzież sportowa,Toruń — 4 godziny temu
Rodzaj umowy do uzgodnienia z Szefem podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Doświadczenie mile widziane, ale nie jest wymagane.

Pani dorywczo do restauracji stare miasto torunia

Restauracja Lotos,Toruń — 4 godziny temu
Pani do pomocy w kuchni restauracji w Toruniu stare miasto

Pomoc kuchenna

Kucharz

KUCHARZ

Poszukujemy osób do pracy w kuchni. Oferujemy też wysoką stawkę godzinową. Nawet do 20zł/brutto za godzinę pracy.

Kucharz torun

PROVA pizzeria gourmet,Toruń — 4 godziny temu
Najważniejsza to chec do zdobywania nowych umiejętności oraz pasja do kuchni i kreatywność.

Kucharz starówka

Restauracja,Toruń — 4 godziny temu

Hydraulik Niemcy

don uitzendgroep,Toruń — 4 godziny temu
Każdy kandydat ma swój własny pokój, z dostępem do kuchni, łazienki itp. Kandydaci zostaną zarejestrowani w biurze ubezpieczenia zdrowotnego.

Truskawki -zbiór! Zapewniony nieodpłatny nocleg i obiady :-)

os. prywatna,Toruń — 4 godziny temu
Bardzo dobre warunki - zapewniam nieodpłatne zakwaterowanie (komfortowe warunki z dostępem do łazienki/kuchni) oraz nieodpłatne obiady!
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie szef kuchni, Toruń