Praca tajemniczy klient Warszawa

Oferty: 1 - 20 z 272

Tajemniczy Klient - Warszawa i okolice

Biuro Badań Marketingowych i Rynkowych,Warszawa — 22 godziny temu
Praca dodatkowa jako "Tajemniczy Klient" Stawki od 20 zł do 200 zł za 1 audyt Tajemniczego Klienta trwający od 20 do 60 minut.
c=0&w=1&usp=mail_form_link Tajemniczy Klient wciela się w "potencjalnego klienta", aby sprawdzić jakość obsługi we wskazanej placówce.
Po zrealizowaniu wizyty Tajemniczy Klient wypełnia ankietę, w której odpowiada na pytania dotyczące dokonanej obserwacji.

Mystery Shopping / Klient Tajemniczy

Performance Check,Warszawa — 22 godziny temu
Tajemniczy klient nawiązuje rozmowę z pracownikiem, dzięki której ocenia jego kompetencje, umiejętność rozmowy z klientem, dyskretnie sprawdza również

Performance Check Marktforschung,Warszawa — 8 godzin temu

Tajemniczy Klient ze znajomością języka fińskiego

Aurelis Consulting,Warszawa — 22 godziny temu
otwartą na nowe doświadczenia, oraz zwracasz uwagę na szczegóły, zapraszamy do nawiązania współpracy z naszą firmą jako Market Researcher / Badacz Rynku / Tajemniczy
Klient. - Poszukujemy osób z bardzo dobrą znajomością języka FIŃSKIEGO na poziomie C1 lub wyższym (wolnym od akcentu) - Dokładność, odpowiedzialność oraz

Tajemniczy Klient / Market Researcher z językiem GRECKIM

Klient. - Poszukujemy osób z bardzo dobrą znajomością języka GRECKIEGO na poziomie C1 lub wyższym (wolnym od akcentu) - Dokładność, odpowiedzialność oraz

Tajemniczy Klient Online

BadaniaPRO,Warszawa — 22 godziny temu
Firma BadaniaPRO otwiera rekrutację na badanie online strony internetowej banku jako Tajemniczy klient. Praca jest w 100% zdalna.
Badanie Tajemniczy klient dot. stron internetowych 4 banków.
Podczas wykonywania badania respondent zakłada 4 konta internetowe przeznaczone do badania tajemniczego klienta w 4 różnych bankach na podstawie których

Audytor/ Tajemniczy Klient

CeBRiS Sp. z o. o.,Warszawa — 22 godziny temu
Agencja badawczo-konsultingowa CeBRIS Sp. z o. o. w związku z realizacją nowych projektów wznawia rekrutację kandydatów na stanowisko tajemniczego klienta
badania jakości obsługi klienta/ kompetencji, procedur Charakter pracy: dorywczy tj. 2 do 3 razy miesięcznie od 30 do 60 minut Zadania: realizacja wizyt tajemniczego

Koordynator realizacji projektów

Dive Polska,Warszawa — 22 godziny temu
www.dive-group.com/ Jako lider w swojej branży, poszukujemy najlepszych kandydatów do pracy na stanowisku: Koordynator realizacji projektów Mystery Shopping (Tajemniczy
Klient) miejsce pracy: Warszawa wymiar czasu pracy: pełny etat Opis stanowiska: Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - koordynację i nadzór

Cała Polska - Tajemniczy Klient - Praca dodatkowa

OLFI,Warszawa — 22 godziny temu
Rekrutujemy osoby z całej Polski do pracy w charakterze tajemniczego klienta.

Tajemniczy Klient Bankowość

Bankier,Warszawa — 22 godziny temu
Badanie strony internetowej banku jako Tajemniczy Klient. Opis: Badanie Tajemniczy klient dot. stron internetowych 4 banków.

Tajemniczy Klient

CeBRiS,Warszawa — 23 godziny temu
Zadania: realizacja wizyt tajemniczego klienta w wybranych lokalizacjach zakupowych.

WARSZAWA! TAJEMNICZY KLIENT!

Dive Polska,Warszawa — 23 godziny temu
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Tajemniczego klienta.
Zostań Tajemniczym Klientem w DIVE Polska!
Zarejestruj się i uzupełnij ankietę z wizyty próbnej (będzie dostępna na utworzonym profilu w zakładce testy) dla nowych Tajemniczych Klientów !

Tajemniczy Klient / Audytor

Sales Force,Warszawa — 23 godziny temu
Wymagania: - terminowość - rzetelność - zmysł obserwacji Obowiązki: - realizacja audytów terenowych jak i tych zdalnych na zlecenie różnych klientów - tych indywidualnych jak i większych firm oraz instytucji Oferujemy: - Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość uzyskania dodatkowego źródła dochodu -...

Tajemniczy Klient - Warszawa

Biuro badań rynkowych,Warszawa — 23 godziny temu
Praca dodatkowa jako "Tajemniczy Klient" - cała Polska Stawki od 20 zł do 200 zł za 1 audyt Tajemniczego Klienta trwający od 20 do 60 minut.
Tajemniczy Klient wciela się w "potencjalnego klienta", aby sprawdzić jakość obsługi we wskazanej placówce.

Centrum Rozwiązywania Problemów Społecznych,Warszawa — 23 godziny temu
Poszukujemy osoby pełnoletniej, dyspozycyjnej, która niedawno ukończyła 18 lat do pracy w roli "tajemniczego klienta".

Specjalista ds. wstepnej weryfikacji wniosków kredytowych

Specjalista ds. wstepnej weryfikacji wniosków kredytowych,Warszawa — 23 godziny temu
Nasz klient wyraził chęć uzyskania kredytu.

Asystentka z biegłą znajomością języka rosyjskiego

HR Bank,Warszawa — 23 godziny temu
kalendarza spotkań -tłumaczenia dokumentów -obsługa firm kurierskich i dystrybucja poczty -kserowanie i skanowanie dokumentów -bieżące prace biurowe Klient

Konsultant Językowy z niderlandzkim lub włoskim

CeeExperts,Warszawa — 22 godziny temu
Nasz klient oferuje: Umowa o pracę i rozszerzony pakiet benefitów, Atrakcyjne wynagrodzenie, Liczne kursy językowe, Możliwość rozwoju i awansu, Biuro w

Młodszy księgowy z językiem angielskim

SSC HEROES POLAND,Warszawa — 22 godziny temu
księgowości będzie dużym atutem Dobra znajomość pakietu MS Office (w tym Excel) Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne Umiejętności analityczne Nasz Klient

Fizjoterapeuta Anglia Niemcy

EastGate Recruitment,Warszawa — 22 godziny temu
niemieckich oraz angielskich placówkach zdrowia Wyjedź już dziś, zarób nawet 12 000 zł miesięcznie jako fizjoterapeuta niemiecka lub angielska umowa o pracę Klient