Praca team leader

Filtruj oferty pracy
o ofertach pracy dla team leader, Polska
Oferty: 1 - 20 z 28 374

Team Leader

AUDIT Doradztwo Personalne,Gorzów Wielkopolski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Nadzór nad pracą podległego personelu - Nadzór nad realizacją planu produkcyjnego na zmianie - Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu...

13 godzin temu

Team leader

AXA XL,Wrocław

As Team Leader you will be responsible for a variety of data administration, validation and reporting tasks to support our underwriters in accordance with established

3 godziny temu

Team Leader

Hays Office,Poznań

Team Leader Poznań NR REF.: 1122514 For our client:Business Process Outsourcing company we are looking for a person who will take the position of a Team Leader

4 godziny temu

Engineering Team Leader

AUDIT Doradztwo Personalne,Zielona Góra

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Lead and manage Software Engineering team including appraisals, 1-2-1 meetings, identifying training needs, motivating team members - Evaluate team

Team Leader

2 godziny temu

Team Leader - Wędkowy

DOVISTA Polska Sp. z o.o.,Wędkowy

, dbając jednocześnie o najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy, jakości i ochrony środowiska. JAKO Team Leader BĘDZIESZ odpowiedzialny za: - - Koordynację i zarządzanie pracą

Team Leader

Empik,Warszawa

Team Leader Jako Team Leader będziesz pracował ze swoim zespołem 8-12 osób, wspierając ich rozwój i pomagając odnosić sukcesy. Na tym stanowisku będziesz

Team Leader

HRK S.A,Warszawa

produktów z obszaru neuroradiologii poszukujemy kandydatów na stanowisko: Team Leader. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadała za zarządzanie wszystkimi działaniami

Team Leader

Brown Brothers Harriman,Kraków

BBH, we provide you with the tools to help you succeed and grow your career. We are currently looking for: Team Leader Team Leader Location: Kraków, małopolskie At Brown

Team Leader - Opole

Work Centre Sp. z o.o.,Opole

Biuro pracy Work Centre (nr cert. 7098) poszukuje dla jednego ze swoich klientów osoby chętnej do podjęcia pracy na stanowisku TEAM LEADER. Oferujemy pracę w firmie

Team Leader (Document Processing Team)

Metro Services PL Sp. z o.o.,Szczecin

Do Twoich obowiązków należeć będzie: - organizacja i zarządzanie pracą podległego zespołu (15 - 20 osób) - dbanie o prawidłowy obieg dokumentów, zgodnie z procedurami i...

Hygiene Team Leader

The Hut Group,Magnice

Description Hygiene Team Leader Location Wroclaw Poland About The Hut Group: THG's primary focus is health, beauty, prestige and nutrition related consumer goods. The

DevOps Team Leader

10Clouds,Mazowieckie

and responsible professionals who believe in usability and constant evolution. At present we are on the lookout for an experienced DevOps Team Leader, who will act a primary

godzinę temu

Purchasing Team Leader

Grafton Recruitment Sp. z o.o.,Kraków

6-12-53238 We are currently looking for candidates to fill Purchasing Team Leader with English position for our Client. It is a chance to take part in advanced processes in

Team Leader

Devire Sp. z o.o.,Poznań

For our Client, a well known international company with a Shared Service Center in Poznań, we are looking for HR Team Lead. Responsibilities: - Leading, motivating and

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie team leader, Polska