Praca tester Kraków

Oferty: 1 - 13 z 13

IT Project Manager

Ready4s,Kraków — 20 godzin temu
ustalanie zakresu prac, specyfikacji, harmonogramowanie oraz zarządzanie budżetem) • budowanie i koordynacja zespołem projektowym (grafikami, developerami i testerami

Tester Oprogramowania

Benhauer Sp. z o.o.,Kraków — 20 godzin temu
Aktualnie rekrutujemy do pracy na stanowisko: Tester Oprogramowania Do Twoich obowiązków będzie należało: · wykonywanie testów manualnych aplikacji · rozwijanie

Specjaliści IT poszukiwani w Krakowie!

CareerCon,Kraków — 20 godzin temu
Już 9 czerwca w Krakowie zapraszam wszystkich specjalistów IT, testerów oraz programistów na Kariera IT.

Mobile Tester (płatny staż)

Ready4S,Kraków — 20 godzin temu
----- > Mobile Tester (płatny staż) KRAKÓW < ----- Cześć, okazało się, że zespół Ready4S pomieści jeszcze jednego testera manualnego :) Szukamy osób zainteresowanych
uczysz. * Będzie super, jeśli znasz jeden z języków programowania: JAVA lub Swift APLIKUJ za pomocą formularza: https://ready4s.elevato.net/pl/mobile-tester-intern

WELLNESS BUSINESS SCHOOL Zatrudni Testerów Systemu

Wellness Business School,Kraków — 20 godzin temu
Płacimy od 1300zł do 4900zł za taki praktyczny test w zależności od zaangażowania danego Testera. Cały test powinien zająć nie więcej jak 6 tygodni.

Front-End Developer poszukiwany!!! Kraków!!!

KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa,Kraków — 20 godzin temu
znajomość j. angielskiego OPIS STANOWISKA: Bliska współpraca w zespole Scrumowym w skład którego wchodzić będą specjaliści UX, programiści back-end, testerzy

Tester Oprogramowania wbudowanego

PassionHR,Kraków — 20 godzin temu
klienta, znanej na świecie grupy firm badawczo-rozwojowych dostarczających rozwiązania dla branży motoryzacyjnej poszukuje kandydatów na stanowisko: Tester

Junior Tester (staż)

aplikacje mobilne i chcesz poszerzyć swoje horyzonty w branży mobile, a przy tym wykazujesz ogromną motywację do nauki, aplikuj na stanowisko: Junior Tester

Tester aplikacji mobilnych

pasjonują Cię aplikacje mobilne i chcesz poszerzyć swoje horyzonty w branży mobile, a przy tym wykazujesz ogromną motywację do nauki, aplikuj na stanowisko: Testera

Koordynator testów

Bankowość,Kraków — 20 godzin temu
Podstawowe obowiązki: Koordynacja testów w tym nadzorowanie i kontrola nad testerami, kontrola terminowego wykonania scenariuszy testowych i testów , przygotowanie

Tester

Podstawowe obowiązki: -wykonanie testów w tym przygotowanie scenariuszy testowych, danych testowych -wykonanie testów, raportowanie błędów -wykonanie Re-testów -wykonywanie innych zadań zleconych przez PM, Koordynatora testów z Banku lub kierownika zespołu testów. Wymagania: - doświadczenie pracy w...

Tester Aplikacji Mobilnych

Freelancer

Clickworker,Kraków — 5 godzin temu
Potrzebny tester funkcjonalności (nagrywanie głosu) Praca W celu optymalizacji systemów infotainmentów samochodowych i uczynienia ich bardziej przyjaznymi
dla użytkownika, duża firma samochodowa potrzebuje testerów do przeprowadzenia badań użytkownika.