Praca tig Katowice

Filtruj oferty pracy
o nowych ofertach pracy dla tig, Katowice
Oferty: 1 - 4 z 4
"ENERGOMONTAŻ ŚWIĘTOCHŁOWICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ,Chorzów (w pobliżu Katowice)
od 2 800 zł

Prace spawalniczeRodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas nieokreślonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscdwie zmianyWyksztalceniazasadnicze zawodowe,...

4 dni temu
Więcej
Pokaż wszystkie oferty pracy: Chorzów
GROS Jerzy Grobarek,Goczałkowice-Zdrój (w pobliżu Katowice)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Spawanie blach i profili ze stali nierdzewnej metodąTIG WYMAGANIA: Doświadczenie i praktyka w spawaniu blach i profili nierdzewnych metodą TIG Prawo jazdy...

jeden dzień temu
Więcej
Agencja Pracy Koncepcja,Katowice

Opis oferty pracy: Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży...

Więcej

Spawanie blach i profili ze stali nierdzewnej metodąTIG

2 dni temu
Więcej
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie tig, Katowice