Praca turystyka hotelarstwo gastronomia Bielsko-Biała

Oferty: 1 - 12 z 12

Specjalista ds. turystyki

RL Group,Bielsko-Biała — 18 godzin temu
Poszukujemy uśmiechniętej dziewczyny z doświadczeniem w branży turystycznej na stanowisko Specjalisty ds. turystyki w nowo powstałym biurze podróży w Bielsku-Białej

Pracownik biurowy- specjalista ds. sprzedaży

IGLOMEN,Bielsko-Biała — 19 godzin temu
Firma Iglomen, wiodący dystrybutor żywności dla gastronomii, poszukuje pracownika biurowego do działu sprzedaży.

SpecjalistA ds. Turystyki

B.T. SPORT CENTRUM,Bielsko-Biała — 19 godzin temu
Biuro Turystyczne SPORT-CENTRUM z Bielska-Białej - lider branży turystyki zimowej, na rynku już od 28 lat.
Turystyki Miejsce pracy: Bielsko-Biała Wymagania: • znajomość geografii świata oraz zagadnień turystyki zagranicznej • mile widziane szczególnie kierunki

Kondultant ds. turystyki i ubezpieczeń

Wydawnictwo Prasa Beskidzka,Bielsko-Biała — 19 godzin temu
Wydawnictwo Prasa Beskidzka poszukuje kandydata na stanowisko konsultanta ds. turystyki i ubezpieczeń Oczekiwania: - umiejętność prowadzenia rozmów z klientem

barman/barmanka

F.H.U Rafał Dudkiewicz,Bielsko-Biała — 19 godzin temu
poszukuję osoby do pracy w lokalu typu mała gastronomia/bar,praca od poniedziałku do soboty w godzinach od 10 do 16.praca w centrum Bielska Białej,dogodny

Gastronomia kelner barman

Karczma,Bielsko-Biała — 19 godzin temu
Zatrudnię pracownika na stanowisko kelner - barman Praca w lokalu o wysokiej renomie Oczekujemy: - osób z doświadczeniem - dyspozycyjności - zaangażowania - znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Specjalista ds. Turystyki

SPORT-CENTRUM,Bielsko-Biała — 19 godzin temu
Turystyki Miejsce pracy: Bielsko-Biała Wymagania: • znajomość geografii świata oraz zagadnień turystyki zagranicznej • doświadczenie w zakresie obsługi

Przyjmę do pracy w gastronomii - kuchnia wegetariańska

Qchnia z Duszą,Bielsko-Biała — 19 godzin temu
Przyjmę do pracy w gastronomii - kuchnia wegetariańska i wegańska. Praca w centrum Bielska-Białej.
Dodatkowe atuty kandydata: - doświadczenie w gastronomii - był zarejestrowany w urzędzie pracy jako bezrobotny - posiada podstawową wiedzę na temat kuchni

KIEROWNIK GASTRONOMII

Golden Tulip Magnus Bielsko Biała- Bystra,Wilkowice — 18 godzin temu
Aktualnie do nowo otwieranego obiektu Golden Tulip Magnus Bielsko Biała – Bystra poszukujemy kandydatów na stanowisko: KIEROWNIK GASTRONOMII (K/M) GŁÓWNE
OBOWIĄZKI:  zarządzanie działem gastronomii oraz nadzór nad działaniami operacyjnymi z zachowaniem najwyższych standardów,  rekrutacja podległego zespołu
doświadczenia w zarządzaniu działem gastronomii,  umiejętności przywódczych oraz ,  wiedzy na temat aktualnych trendów gastronomicznych,  doświadczenia

Kucharz

Hotelu Golden Tulip Magnus Oferujemy: stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy; poznanie najlepszych standardów pracy w gastronomii

Pomoc kuchenna cukiernika K/M

Oferujemy: stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy; poznanie najlepszych standardów pracy w gastronomii; interesującą
Filtruj oferty pracy