Praca zdalna

Filtruj oferty pracy
o ofertach pracy dla zdalna, Polska
Oferty: 1 - 20 z 4 184

moderator-zdalnie

FUNDACJI NA RZECZ PROMOCJI I ROZWOJU - GŁOS MŁODYCH,Poznań

pracy) Rodzaj pracy: wolontariat, staż. praktyki Minimalne wykształcenie: dowolne Miejsce pracy: wszystkie, możliwa praca zdalna w miejscu zamieszkania Czekamy na Twój list

2 dni temu

Zdalny Rekruter - Katowice

Pflegehelden,Katowice

. Pflegehelden ma 16 oddziałów regionalnych na terenie całego kraju. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ZDALNYCH REKRUTERÓW Jeżeli szukasz dodatkowej formy zarobku zadzwoń lub napisz Nie wymagamy wysyłania CV. Karolina Figuła +48 530-177-037

2 dni temu

Frontend Developer ZDALNIE

Power Media,Warszawa

formę umowy - Elastyczne godziny pracy - Pracę zdalna/stacjonarna - Osoba z Warszawy- biuro+ praca zdalna, osoba z poza Warszawy- praca zdalna - Zespoły kilkuosobowe

jeden dzień temu

Zdalny Rekruter - Olsztyn

Pflegehelden Sp. z o.o.,Olsztyn

Rekruter Zdalny Firma Pflegehelden to agencja działająca w branży opiekuńczej na terenie Niemiec. Zajmujemy się zapewnianiem troskliwej opieki seniorom oraz osobom

2 dni temu

Specjalista sprzedaży zdalnej

Grafton Recruitment Sp. z o.o.,Warszawa

1-26-53273 Wynagrodzenie: 4500 - 5500 PLN Dla jednegoo z naszych Klientów z siedzibą w okolicach Siekierek poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży zdalnej

15 minut temu

Android Developer - Zdalnie

TeamQuest Sp. z o.o.

od doświadczenia: od 43 do 75 PLN netto + Vat / h - Umowę B2B z płatnym urlopem - Możliwość pracy zdalnej w 100% - Karnet Crossfit - Spotkania integracyjne raz na pół

2 dni temu

Zdalny Rekruter - Torun

PFLEGEHELDEN,Toruń

2 dni temu

Zdalny Rekruter Pflegehelden

Pflegehelden,Radzyń Podlaski

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ZDALNEGO REKRUTERA, do pozyskiwania osób do pracy na terenie Niemiec. Opiekunki pozyskane przez Zdalnego Rekrutera

2 dni temu

zdalnej Zakres obowiązków: - klasyfikacja leadów sprzedażowych - zdalne pozyskiwanie klientów - zarządzanie bazą danych CRM Wymagania: - dobra znajomość języka angielskiego - B1

Praca zdalna - Olsztyn

evosolutions,Olsztyn

Chcesz być aktywny zawodowo? Poszukujesz pracy? Masz orzeczenie o niepełnosprawności? Chcesz pracować zdalnie? Aplikuj już teraz! Oferujemy: • umowę o pracę • opiekę team

2 dni temu

Rekruter/Rekruterka - praca zdalna

HCEWW,Warszawa

Chcesz pracować zdalnie i jednocześnie rozwijać się w obszarze pozyskiwania, selekcji i rekrutacji pracowników? Zapoznaj się z naszą propozycją współpracy! Obecnie prowadzimy

2 dni temu
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie zdalna, Polska