Praca tokarz frezer Łódź

Sortuj według: trafności - daty
Znaleziono 5 ofert pracy

polecenie pracownika;• opiekę polskiego koordynatora;• darmowe zakwaterowanie;• zapewniamy odzież roboczą.Zadania:• praca w zakładzie jako operator tokarki konwencjonalnej, manualnej• obróbka elementów dla przemysły ciężkiego i samochodowegoWymagania:• udokumentowane doświadczenie pracy jako tokarz, frezer lub zawód pokrewny

Umowa o pracę
Łódź
4 godziny temu
od 3 500 zł

- Naprawa uszkodzonych części, napędów; - wykonywanie nowych części: kół, wałków, osi; frezowanie, dłutowanieInne wymagania[Umiejętność 1 : obsługa manualnych obrabiarek metalu (tokarka, frezerka), sumienność i dobra organizacja pracy, Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na...

ZAKŁADY PRZEMYSŁU FILCOWEGO "FILTEX" SPÓŁKA AKCYJNA
Łódź
4 dni temu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Naprawa uszkodzonych części, napędów; - wykonywanie nowych części: kół, wałków, osi; frezowanie, dłutowanie

Pełny etat
Łódź
3 dni temu

konserwacja urządzeń będących na wyposażeniu warsztatu, - Wykonywanie prac spawalniczych w przypadku posiadania stosownych uprawnień, - Prowadzenie podstawowej dokumentacji z wykonywanych prac. - Wykształcenie zawodowe (Mechanik, Tokarz, Frezer, operator Obrabiarek Skrawających i

Łódź
od 2 800 zł

- obsługa maszyn skrawających (typu szlifierki, tokarki, frezarki) - wykonywanie części zleconych na podstawie rysunku technicznego - kontrola jakościowa produktówInne wymagania- mile widziane: doświadczenie w zawodach: tokarz, szlifierz, frezer - znajomośc narzędzi

FABRYKA PIERŚCIENI TŁOKOWYCH PRIMA S.A.
Łódź
4 dni temu
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie tokarz frezer, Łódź
Algorytm Jobsora dobiera oferty na podstawie ustawionych parametrów: stanowisko, lokalizacja, poziom wynagrodzenia, rodzaj oferty itp.
Im więcej parametrów określisz, tym bardziej dokładnie, algorytm wybierze dla Ciebie oferty pracy.
Polecamy określenie takich minimalnie sprecyzowanych wyszukiwań:
• Stanowisko lub nazwa firmy