Praca nauczyciel przedszkolny i wczesnoszkolny Świdnica, gm. Świdnica, Dolnośląskie

Oferty: 1 - 5 z 5
FUNDACJA DOBREGO STARTU,Dobromierz
od 3 300 zł

wczesnoszkolna i przedszkolna, doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym, umiejętność organizacji własnego warsztatu pracy, cierpliwość, empatia, kreatywność

3 dni temu
Więcej
Pokaż wszystkie oferty pracy: Dobromierz
Niepubliczne Przedszkole Artystyczne "Bajkowy Domek",Świdnica
od 3 200 zł

posiadanie wykształcenie wyższe na kierunku edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna określone w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z 1 sierpnia 2017 roku w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli oraz przygotowanie pedagogiczne

2 godziny temu
Więcej
Pokaż wszystkie oferty pracy: Świdnica
ZPHU MAREK MACHNIK PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE SKACZĄCE NUTKI W OLBRACHCICACH WLK.,Ząbkowice Śląskie
od 3 500 zł

W ZAWODZIEInne wymaganiaDOŚWIADCZENIE MILE WIDZIANERodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na okres próbnySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna zmianaWyksztalceniawyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: nauczanie wczesnoszkolne i przedszkolne

2 dni temu
Więcej
Przedszkole Niepubliczne KONICZYNKA,Świebodzice
2 800 zł – 3 300 zł

opieka i edukacja dzieci przedszkolnych wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji osobyInne wymaganiawykształcenie wychowanie przedszkolne lub edukacja wczesnoszkolna, mile

3 godziny temu
Więcej
Pokaż wszystkie oferty pracy: Świebodzice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - opieka i edukacja dzieci przedszkolnych wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji osoby WYMAGANIA: {"Wykształcenie":"wyższe (w tym licencjat

13 godzin temu
Więcej
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie nauczyciel przedszkolny i wczesnoszkolny, Świdnica