Praca mistrz Świebodzin, gm. Świebodzin, Lubuskie

Sortuj według: trafności - daty
Znaleziono 1 ofertę pracy

Opis stanowiska: - zarządzanie zespołem produkcyjnym - nadzorowanie pracy podległych pracowników - przejmowanie i przekazywanie zmiany - kontrola i zapewnianie ciągłości procesu produkcji - sprawdzanie stanu maszyn i urządzeń pod względem technicznym i BHP - uzupełnianie...

Zielona Góra
jeden dzień temu

? Jesteśmy mistrzami szkolenia. Nauczymy Cię nie tylko zasad pracy w restauracji, ale też komunikacji i pracy w zespole. Rozwiniesz wiele cennych umiejętności , które na pewno Ci się przydadzą - zawodowo i prywatnie. Jeśli tylko chcesz, pogodzisz pracę z innymi zobowiązaniami

Zbąszynek
7 minut temu

•współpraca z mistrzami i brygadzistami Wymagania •wykształcenie min. zawodowe •doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku •samodzielność •bardzo dobra organizacja pracy własnej Oferujemy •umowa o pracę bezpośrednio u pracodawcy •praca od poniedziałku w systemie II zmianowym •bogaty pakiet socjalny (w tym prywatna opieka medyczna) Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.

Sulęcin
8 minut temu

środki ochrony i procedury. Pracownik restauracji – pełny lub niepełny etat Co zyskasz, pracując w McDonald"s? Jesteśmy mistrzami szkolenia. Nauczymy Cię nie tylko zasad pracy w restauracji, ale też komunikacji i pracy w zespole. Rozwiniesz wiele cennych umiejętności , które na

Sulechów
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie mistrz, Świebodzin
Algorytm Jobsora dobiera oferty na podstawie ustawionych parametrów: stanowisko, lokalizacja, poziom wynagrodzenia, rodzaj oferty itp.
Im więcej parametrów określisz, tym bardziej dokładnie, algorytm wybierze dla Ciebie oferty pracy.
Polecamy określenie takich minimalnie sprecyzowanych wyszukiwań:
• Stanowisko lub nazwa firmy