Praca księgowa Żary, gm. Żary, Lubuskie

Sortuj według: trafności - daty
Znaleziono 10 ofert pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • Prowadzenie pełnej księgowości kilku spółek • Nadzór na ewidencją księgową zgodnie z zasadami określonymi w ustawie o rachunkowości i przepisach podatkowych • Kontrola dowodów księgowych • Zapewnienie terminowości i prawidłowości miesięcznych

AUDIT HR Sp. z o.o.
Żary
godzinę temu

- największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR. Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Księgowa

Żary
2 dni temu

satysfakcjonującej pracy kandydatom. Obecnie poszukujemy dla naszego klienta – obiektu hotelowo - gastronomicznego – osoby do pracy, na stanowisku: Samodzielny księgowy Miejsce pracy: Okolice Bolesławca Twoje zadania na tym stanowisku: prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów oraz

Kliczków
16 godzin temu
od 3 010 zł

Necessary requirements Education: średnie zawodowe 4-letnie Language proficiency: Profession: Work experience in profession: Skills and permissions: obsługa komputera Work experience: Other requirements: Desired requirements Education: wyższe (w tym licencjat), kierunek:...

Umowa o pracę
"SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W SZPROTAWIE
Szprotawa
od 3 010 zł

Samodzielne księgowanie dokumentacji księgowej do systemów podatkowych.Inne wymaganiaWykształcenie średnie (mile widziana księgowość), mile widziane doświadczenie w zawodzie.Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas określonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna zmianaWyksztalceniaśrednie ogólnokształcące, brak

Biuro Rachunkowe "A a M" Artur i Małgorzata Synowiec s.c.
Żary
5 dni temu
od 4 500 zł

kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych, przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby Zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych, kontaktowanie się i

Felgenhauer Material Handling sp. z o. o. sp. k.
Jasień
8 godzin temu
od 3 200 zł

STAL-MONT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Lubsko
11 minut temu

strony. Pracownik biurowy Obowiązki Szukamy osoby chcącej się rozwijać zarówno pod względem umiejętności językowych jak i technicznych z ukierunkowaniem księgowym. Osoba na tym stanowisku nie powinna obawiać się nowych wyzwań. Przykładowymi obowiązkami będą: - odbieranie

Elwiz Sp. z o.o.
Świdnica
od 3 010 zł

Przyjmowanie towaru z sortowni na magazyn. Przechowywanie i składanie towaru. Przyjmowanie zleceń. Kompletowanie i pakowanie towaru na podstawie otrzymanych zleceń. Wystawianie faktur. Przygotowywanie dokumentów do księgowej. Przeprowadzanie inwentaryzacji.Inne

Umowa zlecenie
P.P.H.U. Ceramika Artystyczna Wiza Sp. z o.o.
Osiecznica
2 dni temu

Żary
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie księgowa, Żary
Algorytm Jobsora dobiera oferty na podstawie ustawionych parametrów: stanowisko, lokalizacja, poziom wynagrodzenia, rodzaj oferty itp.
Im więcej parametrów określisz, tym bardziej dokładnie, algorytm wybierze dla Ciebie oferty pracy.
Polecamy określenie takich minimalnie sprecyzowanych wyszukiwań:
• Stanowisko lub nazwa firmy