Praca nauczyciel psycholog Żory

Sortuj według: trafności - daty
Znaleziono 4 oferty pracy
od 1 409 zł

Zakres obowiązków: Praca w pielęgnacji winnicy. Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE Wymiar etatu: 1 Zmianowość: jedna zmiana Liczba godzin pracy w tygodniu: 40 Liczba godzin pracy w miesiącu: 160 Data rozpoczęcia:...

Umowa o pracę
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 4
Czechowice-Dziedzice
4 godziny temu
Szybkie aplikowanie za pomocą Jobsora CV
50 zł na godzinę

Stawka za godzinę: 50 zł/60 min Przedmiot: Psycholog Poziom szkolenia: Przygotowanie do matury rozszerzonej Miejsce przeprowadzenia zajęć: u ucznia; online Dodatkowa informacja: Korepetytor/nauczyciel prywatny Niepełny etat/Pełny etat/Praca dorywcza Chcesz zajmować się

Żory
3 dni temu
2 800 zł

. Zaopatrzenie pojazdów w paliwo, części zapasowe, środki gaśnicze.4. Zachowanie szczególnych zasad bezpieczeństwa podczas przewożenia dzieci; przewożenie uczniów i wychowanków tylko i wyłącznie z udziałem nauczyciela, wychowawcy.5. Terminowe dostarczanie do księgowości wszelkich

Środowiskowy Dom Samopomocy dla Osób z Zaburzeniami Zdrowia
Chorzów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: * prowadzenie indywidualnych zajęć psychologicznych * prowadzenie dokumentacji * prowadzenie konsultacji z rodzicami, nauczycielami WYMAGANIA: * wykształcenie wyższe kierunkowe * przygotowanie pedagogiczne * sumienność w wykonywaniu obowiązków * pasja do

Niepubliczne Placówki Oświatowe Jonatan
Bielsko-Biała
4 dni temu
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie nauczyciel psycholog, Żory
Algorytm Jobsora dobiera oferty na podstawie ustawionych parametrów: stanowisko, lokalizacja, poziom wynagrodzenia, rodzaj oferty itp.
Im więcej parametrów określisz, tym bardziej dokładnie, algorytm wybierze dla Ciebie oferty pracy.
Polecamy określenie takich minimalnie sprecyzowanych wyszukiwań:
• Stanowisko lub nazwa firmy