Praca Sprzedawca ds. obsługi klienta Cedynia

Sortuj według: trafności - daty
Znaleziono 8 ofert pracy

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi KlientaPion Bankowości Detalicznej Miasto: Chojna Ta praca jest dla Ciebie, jeśli: - Łatwo nawiązujesz kontakty i utrzymujesz efektywne relacje z Klientami - Masz poczucie odpowiedzialności za rezultaty swojej pracy oraz umiejętność

Chojna
20 godzin temu
od 1 445 zł

Necessary requirements Education: średnie zawodowe Language proficiency: Profession: Work experience in profession: Skills and permissions: obsługa komputera - Pakiet Office,Komunikatywność, dyspozycyjność i otwartość w kontaktach z klientami,profesjonalna obsługa klienta

Boleszkowice
9 godzin temu
3 500 zł – 5 000 zł

Obsługa klienta, sprzedaż na kasieRodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas określonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna zmiana

Cedynia
4 godziny temu
od 1 400 zł

Obsługa klienta, sprzedaż artykułówRodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na okres próbnySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscdwie zmianyWyksztalceniapodstawowe, brak

Cedynia
od 2 800 zł

Aktywna sprzedaż AGD, obsługa klienta, opracowywanie planu sprzedazowego, stosowanie standardów obsługi klientaRodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas określonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscinnaWyksztalceniapodstawowe, brak

Dębno
5 dni temu

systemie zmianowym oraz do pracy fizycznejZaangażowanych, dokładnych i chętnych do naukiNastawionych na współpracę JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ? Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarówPrzyjmowanie

Moryń
2 dni temu
od 2 800 zł

profesjonalna obsługa klienta, sprzedaż części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych, zamawianie i przyjęcie towaru, obsługa programu komputerowego i drukarki fiskalnej, obrót dokumentów.Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na okres próbnySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna zmiana

Chojna
3 dni temu

. Dołącz do Elity i stań się prawdziwym handlowcem! Specjalista ds. Sprzedaży Bezpośredniej (woj. zachodniopomorskie) Columbus Elite Dzięki Columbus Elite otrzymasz: - szeroką wiedzę z zakresu obsługi Klienta i sprzedaży - możliwość pracy z produktami i usługami, na które

Cedynia
2 dni temu
od 1 500 zł

Zakres obowiązków: Chcemy byś był odpowiedzialny za:• profesjonalną obsługę Klienta na sali sprzedaży, • obsługę kasy fiskalnej, • dbałość o prawidłową jakość ekspozycji towarów, • czystość na sali sprzedaży. Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:• jesteś dyspozycyjny do pracy w

Trzcińsko-Zdrój
jeden dzień temu
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie Sprzedawca ds. obsługi klienta, Cedynia
Algorytm Jobsora dobiera oferty na podstawie ustawionych parametrów: stanowisko, lokalizacja, poziom wynagrodzenia, rodzaj oferty itp.
Im więcej parametrów określisz, tym bardziej dokładnie, algorytm wybierze dla Ciebie oferty pracy.
Polecamy określenie takich minimalnie sprecyzowanych wyszukiwań:
• Stanowisko lub nazwa firmy