Praca murarz zbrojarz Czechowice-Dziedzice

Sortuj według: trafności - daty
Znaleziono 6 ofert pracy
od 4 000 zł

Wznoszenie murów, zbrojenie płyt, słupów. Praca na terenie Ornontowic oraz na terenie województwa śląskiego.Inne wymaganiawykształcenie zawodowe lub średnie budowlane, umiejętność murowania, zbrojenia, zdolność do pracy na wysokości, doświadczenie w zawodzie, mile widziane...

Umowa o pracę
BIM-RS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ornontowice
2 dni temu
4 000 zł – 6 000 zł

Stawianie ścian murowanych Prace zbrojarskie Prace betoniarskie OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY: Umowa o pracę na czas nieokreślony MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: województwo śląskie (pracodawca zapewnia dojazd do miejsca wykonywanej pracy z siedziby...

ART- DESIGN WYKONAWSTWO TOMASZ ZARZYCKI
Ornontowice
2 dni temu
od 2 800 zł

murowanie fundamentów, ścian budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych, zbrojenie ław fundamentowych, ścian fundamentowych, stropów, słupów, innych elementów, betonowanie, prace pomocnicze towarzyszące min. szalunki, inne prace związane z wznoszeniem budynkuInne...

REMO INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Katowice
jeden dzień temu
od 3 500 zł

Zakres obowiązków: Zbrojarz Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE Wymiar etatu: 1 Zmianowość: jedna zmiana Liczba godzin pracy w tygodniu: 40 Liczba godzin pracy w miesiącu: nie dotyczy Data rozpoczęcia: 15.09.2021

KRESBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Brzezinka
9 godzin temu
od 2 800 zł

prace murarskie, zbrojeniowe, malarskieInne wymaganiaosoba do 30 r.ż., wykształcenie zawodowe lub niższe, mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku pracy - murarz, zbrojarz, malarz, mile widziane uprawnieania kierowcy, operatora koparki, prawo jazdy kat. B lub kat. CRodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas określonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna zmiana

Goczałkowice-Zdrój
2 dni temu

Firma poszukuje do pracy od zaraz betoniarzy, zbrojarzy, murarzy. Praca całoroczna. Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie i dowóz do miejsca pracy. Stawki zależnie od doświadczenia (18 - 25 zł), do ustalenia z fachowcami.

BUDOWAINWEST
Katowice
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie murarz zbrojarz, Czechowice-Dziedzice
Algorytm Jobsora dobiera oferty na podstawie ustawionych parametrów: stanowisko, lokalizacja, poziom wynagrodzenia, rodzaj oferty itp.
Im więcej parametrów określisz, tym bardziej dokładnie, algorytm wybierze dla Ciebie oferty pracy.
Polecamy określenie takich minimalnie sprecyzowanych wyszukiwań:
• Stanowisko lub nazwa firmy