Praca pracownik magazynu Czermin, gm. Czermin, Podkarpackie

Sortuj według: trafności - daty
Znaleziono 5 ofert pracy

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Lokalizacja: Tarnów (dz. Gumniska), woj. małopolskieStawka: 18,30 zł/h bruttoOferujemy:współpracę w godzinach 04:00-09:00 od wtorku do soboty oraz...

Dąbrowa Tarnowska
10 dni temu
od 2 800 zł

Składowanie wg asortymentu wyrobów gotowych na magazynie, przenoszenie oraz załadunek wyrobów gotowych na samochód, rozładunek towaru z samochoduInne wymaganiamile widziane doświadczenieRodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas określonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscdwie zmianyWyksztalceniazasadnicze zawodowe, brak

Mielec
9 dni temu
od 2 800 zł

. - Obsługiwanie sprzętu biurowego. - Wykonywanie obliczeń oraz tworzenie baz danych. - Organizacja pracy biura. - Zbieranie informacji telefonicznych. - Obsługiwanie programów oraz urządzeń biurowych. przyjmowanie towarów do magazynu, uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym

Kolbuszowa
9 dni temu

życie Wyzwania na stanowisku: • Wdrażanie strategii łańcucha dostaw • Bieżące zarządzanie procesami na magazynie, produkcji oraz w zakresie zakupów strategicznych • Analizowanie i optymalizacja przepływów • Zdefiniowanie procesów • Projektowanie i wdrażanie procedur

Mielec
5 dni temu

Dr.Max Polska to druga największa sieć aptek w kraju stworzona przez międzynarodowy holding Dr.Max – lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i zagranicą ale nie byłoby to możliwe gdyby nie pracownicy uczestników sieci

Mielec
17 godzin temu

zabezpieczeń przed skutkami kolizji. Zatrudniając przeszło 9 000 Pracowników działamy jako prężna organizacja na całym świecie. Twoje zadania Prowadzenie projektów, wdrażeń, usprawnień/modyfikacji w zakresie modułu SAP SDDiagnozowanie i rozwiązywanie problemów w SAP (obszar

Mielec
godzinę temu

Socjalnych, Fundusz Mieszkaniowy; darmowa platforma do nauki języka angielskiego i niemieckiego;możliwość włączenia się w inicjatywy organizowane przez Fundację LMP. PRACOWNIK MAGAZYNU W SKLEPIE LEROY MERLIN POLSKA ZAPEWNIA DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW NA PÓŁKACH I ZADOWOLENIE NASZYCH KLIENTÓW Z PRZYGOTOWANEGO ZAMÓWIENIA.

Mielec

Opis stanowiska Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w indywidualnych rozwiązaniach w zakresie zaopatrywania pracownika w środki ochrony indywidualnej oraz w podnoszeniu kultury technicznej w firmach. W związku z poszerzaniem naszej działalności poszukujemy osoby na

Cmolas

Zakres obowiązków rozładunek i przyjmowanie towarów kompletacja zamówień przygotowywanie towarów do wysyłki obsługa doków spedycyjnych wydanie i załadunek towarów dbałość o powierzony towar i mienie firmy współpraca z pracownikami magazynu, logistyki oraz sprzedaży Czego

Dębica

Agencja Pracy EURO PERSONNEL S.C. nr certyfikatu 12849 dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko: Pracownik produkcji - stawki od 11,17€ brutto/godzina Opis stanowiska: - prace produkcyjne: pakowanie, sortowanie, układanie różnych produktów

Sędziszów Małopolski
5 godzin temu

Do Twoich obowiązków będzie należało: - kompletacja towaru do wysyłki na sklepy za pomocą terminali radiowych (skanerów); - kontrola stanów magazynowych - dbanie o porządek na magazynie; - przestrzeganie zasad BHP. Oczekujemy: - gotowość do pracy w systemie trzy

Tarnobrzeg
44 minuty temu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Sortowanie, segregacja oraz skanowanie przesyłek Rozładunek oraz załadunek paczek Utrzymanie czystości na magazynie WYMAGANIA: Pełnoletność Dyspozycyjność w podanych godzinach Pełna sprawność fizyczna Niekaralność OFERUJEMY: współpracę w godzinach 04:00

Tarnobrzeg
7 dni temu
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie pracownik magazynu, Czermin
Algorytm Jobsora dobiera oferty na podstawie ustawionych parametrów: stanowisko, lokalizacja, poziom wynagrodzenia, rodzaj oferty itp.
Im więcej parametrów określisz, tym bardziej dokładnie, algorytm wybierze dla Ciebie oferty pracy.
Polecamy określenie takich minimalnie sprecyzowanych wyszukiwań:
• Stanowisko lub nazwa firmy