Praca lektor angielskiego Dębica, gm. Dębica, Podkarpackie

Sortuj według: trafności - daty
Znaleziono 7 ofert pracy
od 30 zł na godzinę

Zakres obowiązków: NAUCZANIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE Wymiar etatu: nie dotyczy Zmianowość: nie dotyczy Liczba godzin pracy w tygodniu: nie dotyczy Liczba godzin pracy w

Dębica
9 godzin temu
od 58 zł na godzinę

PROWADZENIE ZAJĘĆ Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO (DZIECI W WIEKU 5-15 LAT)Inne wymaganiaPRACA Z DZIEĆMI NA TERENIE DĘBICY. MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE.Rodzaj zatrudnieniaUmowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługZmianowoscnie dotyczyJezykiangielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegłyWyksztalceniawyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: FILOLOGIA ANGIELSKA

Dębica
6 dni temu
40 zł – 50 zł na godzinę

prowadzenie kursów językowe dla dzieci. Inne wymaganiaWymagania: wykształcenie wyższe, filologia angielska lub pedagogika, mile widziane doświadczenie. Pracodawca oferuje możliwość przygotowania metodycznego do pracy jako lektor. Praca w Tarnowie i na terenie powiatu

Tarnów
5 dni temu
od 55 zł na godzinę

lektor języka angielskiegoInne wymaganiaWymagania: mile widziane doświadczenie, w szczególności w pracy z dziećmi w wieku 5-15 lat, mobilność, wykształcenie wyższe kierunkowe, praca w Tarnowie od pon. - pt. w godz. 12.00-17.00 do uzgodnienia ( od 4 - 18 godzin do

Tarnów
5 dni temu

ANGIELSKI, NIEMIECKI, HISZPAŃSKI, FRANCUSKI, WŁOSKI, ROSYJSKI, POLSKI DLA OBCOKRAJOWCÓW JEŚLI: - za 2 godziny pracy dziennie chcesz zarabiać od 1.650 zł do 2.150 zł miesięcznie (w zależności od miasta) - za 4 godziny pracy dziennie chcesz zarabiać od 3.300 zł do 4.300 zł

Mielec
6 dni temu

Numer oferty: StPr/21/3129 Obowiązki: Lektor j. angielskiego w szkole podstawowej Praca na terenie Mielca i powiatu mieleckiego Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: - średnie ogólnokształcące, brak - wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Filologia

Mielec
jeden dzień temu

Early Stage to… szkoła-rakieta! ;) Wszystko dzięki unikalnej metodzie, która zapewnia ponadprzeciętne efekty w nauczaniu dzieci i młodzieży języka angielskiego. Podczas zajęć lektorzy angażują wyobraźnię uczniów, pamięć i zmysły, co umożliwia przyswajanie nowej wiedzy w

Kolbuszowa
8 godzin temu

Specjalista d/s SEO Nowy Sącz Czwartek, 05 Sierpień, 2021 13:18 LEKTOR ANGIELSKIEGO dla dzieci w Early Stage Milanówek Milanówek Czwartek, 05 Sierpień, 2021 13:49 Specjalista ds. kategorii: piekarnia i cukiernia Wałbrzych Czwartek, 05 Sierpień, 2021 08:52 Pomoc | Polityka prywatności | Regulamin | Kontakt z lento.pl

Dębica
11 godzin temu
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie lektor angielskiego, Dębica
Algorytm Jobsora dobiera oferty na podstawie ustawionych parametrów: stanowisko, lokalizacja, poziom wynagrodzenia, rodzaj oferty itp.
Im więcej parametrów określisz, tym bardziej dokładnie, algorytm wybierze dla Ciebie oferty pracy.
Polecamy określenie takich minimalnie sprecyzowanych wyszukiwań:
• Stanowisko lub nazwa firmy