Praca nauczyciel przedszkolny Głogów, gm. Głogów, Dolnośląskie

Sortuj według: trafności - daty
Znaleziono 8 ofert pracy
3 000 zł – 4 000 zł

Zakres obowiązków: Zakres obowiązków wykonywanych przez nauczyciela, realizowanie podstawy programowej, nauka samoobsługi dzieci. Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE Wymiar etatu: 1 Zmianowość: dwie zmiany Liczba godzin

Nowa Sól
jeden dzień temu
3 400 zł – 3 900 zł

Nauczanie w przedszkolu, praca z dziećmi.Inne wymaganiaPraca w godzinach od 7:00 do 15:00 w pełnym wymiarze czasu pracy. Umowa na okres próbny (3 miesiące) z możliwością podpisania umowy na czas nieokreślony. Wykształcenie wyższe magisterskie wychowanie przedszkolne lub

Głogów
6 dni temu
od 3 500 zł

Realizacja zadań wychowawczo-dydaktycznych i opiekuńczych w powierzonej grupie.Inne wymaganiaWykształcenie wyższe pedagogiczne.Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na okres próbnySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscdwie zmianyWyksztalceniawyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: wychowanie przedszkolne

Kotla
6 dni temu
od 2 800 zł

Nauczyciel - wychowawca w przedszkolu realizuje zadania wychowawczo-dydaktyczne oraz opiekuńcze w powierzonej grupie dzieci zgodnie z podstawą wychowania przedszkolnego, celami zawartymi w programach przyjętych w przedszkolu do realizacji. Jest odpowiedzialny za ład i

Siedlisko
6 dni temu
50 zł na godzinę

Stawka za godzinę: 50 zł/60 min Przedmiot: Przygotowanie przedszkolne Poziom szkolenia: Dla dzieci Miejsce przeprowadzenia zajęć: u korepetytora; online Dodatkowa informacja: Korepetytor/nauczyciel prywatny Niepełny etat/Pełny etat/Praca dorywcza Chcesz zajmować się

Głogów

Numer oferty: StPr/21/0668 Obowiązki: Zakres obowiązków wykonywanych przez nauczyciela, realizowanie podstawy programowej, nauka samoobsługi dzieci. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: - wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: pedagogika wczesnoszkolna

Nowa Sól
2 949 zł – 4 046 zł

Nauczanie języka angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym oraz w szkole podstawowej.Inne wymaganiaWykształcenie wyższe filologia angielska, przygotowanie pedagogiczne. Mile widziane doświadczenie.Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę w zastępstwieSystem wynagradzaniaCzasowy ze

Szprotawa
6 dni temu
od 2 000 zł

Prowadzenie zajęć z języka angielskiego w grupach przedszkolnych. Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi obowiązkami.Inne wymaganiaWymagana bardzo dobra znajomość języka angielskiego - ukończone studia kierunkowe lub posiadanie odpowiedniego certyfikatu (minimum

Leszno
6 dni temu
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie nauczyciel przedszkolny, Głogów
Algorytm Jobsora dobiera oferty na podstawie ustawionych parametrów: stanowisko, lokalizacja, poziom wynagrodzenia, rodzaj oferty itp.
Im więcej parametrów określisz, tym bardziej dokładnie, algorytm wybierze dla Ciebie oferty pracy.
Polecamy określenie takich minimalnie sprecyzowanych wyszukiwań:
• Stanowisko lub nazwa firmy