Praca nauczyciel wychowania przedszkolnego Gorzów Wielkopolski

Sortuj według: trafności - daty
Znaleziono 4 oferty pracy
od 4 046 zł

Wychowawca w grupieInne wymaganiaMile widziane doświadczenie.Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę w zastępstwieSystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscdwie zmianyWyksztalceniawyższe (w tym licencjat), brak

Gorzów Wielkopolski
5 dni temu
od 2 800 zł

edukacja przedszkolna i wczesnoszkolnaInne wymaganiakwalifikacje do edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnejRodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas określonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna zmianaWyksztalceniawyższe (w tym licencjat), brak

Stare Kurowo
3 dni temu
od 3 400 zł

Zakres obowiązków: Nauczyciel w przedszkolu Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE Wymiar etatu: 1 Zmianowość: dwie zmiany Liczba godzin pracy w tygodniu: 40 Liczba godzin pracy w miesiącu: nie dotyczy Data rozpoczęcia

23 godziny temu
od 3 300 zł

opieka nad dziećmi w żłobkuInne wymagania1. Kandydat / kandydatka: 1) posiada kwalifikacje: pielęgniarki, położnej, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej lub pedagoga opiekuńczo-wychowawczego, pedagoga społeczno

5 dni temu

nauczycielibierze udział w pracach komisji konkursowych wyłaniających kandydatów na dyrektorów szkół i placówekdokonuje oceny pracy dyrektora szkoły oraz nauczyciela, któremu czasowo powierzono pełnienie obowiązków dyrektora szkoły, w porozumieniu z organem prowadzącym szkołędokonuje analiz

15 godzin temu
1 474 zł – 2 023 zł

Praca z dziećmi mającymi trudności dotyczącymi wychowania. Rozpoznawanie potrzeb rozwojowych dzieci w wieku szkoły podstawowejRodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę w zastępstwieSystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna zmianaWyksztalceniawyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Dębno
2 dni temu

kwalifikacje: pielęgniarki, położnej, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej lub pedagoga opiekuńczo-wychowawczego, pedagoga społeczno-wychowawczego, pedagoga wczesnej edukacji, terapeuty pedagogicznego lub2) która ukończyła

Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie nauczyciel wychowania przedszkolnego, Gorzów Wielkopolski
Algorytm Jobsora dobiera oferty na podstawie ustawionych parametrów: stanowisko, lokalizacja, poziom wynagrodzenia, rodzaj oferty itp.
Im więcej parametrów określisz, tym bardziej dokładnie, algorytm wybierze dla Ciebie oferty pracy.
Polecamy określenie takich minimalnie sprecyzowanych wyszukiwań:
• Stanowisko lub nazwa firmy