Praca monter konstrukcji ślusarz Jarosław, gm. Jarosław, Podkarpackie

Sortuj według: trafności - daty
Znaleziono 5 ofert pracy
od 3 000 zł

Zakres obowiązków: Sprzątanie zaplecza administracyjno-gospodarczego, pomieszczeń gospodarczych, gabinetów zabiegowych i lekarskich poradni oraz oddziałów szpitalnych. Dezynfekcja urządzeń i pomieszczeń szpitalnych. Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług...

Umowa o pracę
MDM MECHANICAL INSTALLATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Jarosław
7 godzin temu
od 2 800 zł

Montaż stolarki PCV,AL u klienta, przygotowanie otworu pod montaż, szklenie, montaż stolarki, wykonywanie obróbek do zamontowanego otworu, montaż akcesoriów okiennych typu nawietrzna, odwodnienia, klamki,itp. Praca na terenie Podkarpacia.Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na...

EUROBUD MONTAŻE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Roźwienica
2 dni temu

Podkarpacia. Wymagania:Wymagania pożądane: Wykształcenie: - zasadnicze zawodowe, brak Zawód: - Monter konstrukcji budowlanych* (wymagany staż - lata: 1) Miejsce pracy: 37-565 Bystrowice 164, powiat: jarosławski, woj: podkarpackie Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony Wymagane dokumenty: - Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Bez doświadczeniaPełny etatUmowa o pracę
Bystrowice
5 dni temu
od 3 100 zł

Montaż maszyn, zbiorników i konstrukcji. Wykonywanie prac szlifierskich, monterskich i ślusarskich. Praca z rysunkiem technicznym.Inne wymaganiaZnajomość rysunku technicznego, zdolności manualne, chęci rozwoju zawodowego, zaangażowanie, dyspozycyjność, odpowiedzialność.Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na okres próbnySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna zmiana

OHP
Przeworsk
6 dni temu
3 700 zł – 4 300 zł

Necessary requirements Education: Language proficiency: Profession: Monter konstrukcji stalowych Work experience in profession: Skills and permissions: Work experience: Other requirements: Desired requirements Education: zasadnicze zawodowe Language proficiency: Profession

Przedsiębiorstwo Fabryka Maszyn Leżajsk Sp. z o.o.
Leżajsk
22 godziny temu
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie monter konstrukcji ślusarz, Jarosław
Algorytm Jobsora dobiera oferty na podstawie ustawionych parametrów: stanowisko, lokalizacja, poziom wynagrodzenia, rodzaj oferty itp.
Im więcej parametrów określisz, tym bardziej dokładnie, algorytm wybierze dla Ciebie oferty pracy.
Polecamy określenie takich minimalnie sprecyzowanych wyszukiwań:
• Stanowisko lub nazwa firmy