Praca lakiernik elementów meblowych Kalisz, gm. Kalisz, Wielkopolskie

Sortuj według: trafności - daty
Znaleziono 2 oferty pracy

funkcjonalności sprzętu AGD i elementów wyposażenia wnętrz, - sprawna rejestracja oraz obsługa zamówień i płatności, - wykonywanie raportów z przebiegu i wyniku sprzedaży, a przy tym dbanie i współtworzenie pozytywnego wizerunku firmy. - kreowanie pozytywnego doświadczenia zakupowego

Kalisz
4 dni temu
od 2 800 zł

Zakres obowiązków: - przygotowanie do montażu elementów meblowych,- gromadzenie i rozmieszczanie na stanowisku pracy materiałów, narzędzi i sprzętu. - udział w procesie produkcji elementów meblowych. - znajomość obsługi elektronarzędzi- umiejętności manualne- umiejętność

Umowa o pracę
PHU BASIA BARBARA AUGUSTYNIAK
Ostrów Wielkopolski
11 godzin temu
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie lakiernik elementów meblowych, Kalisz
Algorytm Jobsora dobiera oferty na podstawie ustawionych parametrów: stanowisko, lokalizacja, poziom wynagrodzenia, rodzaj oferty itp.
Im więcej parametrów określisz, tym bardziej dokładnie, algorytm wybierze dla Ciebie oferty pracy.
Polecamy określenie takich minimalnie sprecyzowanych wyszukiwań:
• Stanowisko lub nazwa firmy