Praca nauczyciel zawodowy Kalisz, gm. Kalisz, Wielkopolskie

Sortuj według: trafności - daty
Znaleziono 2 oferty pracy
od 75 zł na godzinę

Zakres obowiązków: Nauczyciel pzredmiotów zawodowych na kierunku weterynaria10godz/tydz. Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE Wymiar etatu: nie dotyczy Zmianowość: nie dotyczy Liczba godzin pracy w tygodniu

Ostrów Wielkopolski
jeden dzień temu
2 117 zł

Szczegóły oferty nr: StPr/21/10907 z dnia 2021-09-06Dane dotyczące ofertyStanowisko: Pomoc nauczyciela w oddziale przedszkolnym (0,875 etatu)Stawka: 2117,50Staż: Zmianowość: dwie zmianyRodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określonyLiczba oferowanych miejsc pracy

Kuźnica Grabowska

Twoim zadaniem będzie: - Współpraca oraz budowanie długofalowych relacji w branży edukacyjnej – z dyrektorami szkół i przedszkoli, nauczycielami, pedagogami; - Prowadzenie spotkań sprzedażowych w oparciu o materiały marketingowe, katalogi, publikacje; - Budowanie silnej

Gostyń
4 dni temu

kontrola realizacji podstawy programowej Przygotowanie i nadzór nad egzaminami organizowanymi przy współpracy z OKE Ocenianie efektów działalności dydaktycznej Ocena warunków dydaktycznych oraz nauczycieli Wspieranie nauczycieli w realizacji ich działań WYMAGANIA

2 dni temu

dokonywaniem oceny pracy dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek - Prowadzi sprawy związane z awansem zawodowym nauczycieli ubiegających się o stopień nauczyciela dyplomowanego, w tym dokonuje analizy formalnej wniosków i przewodniczy komisjom kwalifikacyjnym - Bierze udział w

Kalisz

Kalisz

Kalisz
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie nauczyciel zawodowy, Kalisz
Algorytm Jobsora dobiera oferty na podstawie ustawionych parametrów: stanowisko, lokalizacja, poziom wynagrodzenia, rodzaj oferty itp.
Im więcej parametrów określisz, tym bardziej dokładnie, algorytm wybierze dla Ciebie oferty pracy.
Polecamy określenie takich minimalnie sprecyzowanych wyszukiwań:
• Stanowisko lub nazwa firmy