Praca serwisant maszyn przemysłowych Kalisz, gm. Kalisz, Wielkopolskie

Sortuj według: trafności - daty
Znaleziono 3 oferty pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Zadania bieżące: diagnozowanie i usuwanie usterek; wykonywanie przeglądów okresowych; uruchomienie maszyn WYMAGANIA: Oczekujemy: wykształcenia minimum zawodowe w kierunku mechaniki; prawo jazdy kat. B; mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Kalisz
2 godziny temu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Montaż i instalacja systemów teletechnicznych wraz z uruchomieniem (alarmowych, pożarowych, kontroli dostępu, telewizji przemysłowej etc.) Instalacja systemów elektrycznych budynkowych dedykowanych do systemów bezpieczeństwa, Programowanie systemów

Kalisz
17 godzin temu

elementów i zespołów, dozorowaniu pracy maszyn i urządzeń oraz analizie stanu technicznego parku maszynowego. Co będzie należało do Twoich obowiązków i zadań:wykonywanie montażu, demontażu, naprawy i obsługi maszyn i urządzeń przemysłowych,identyfikowanie i diagnozowanie

Gruszczyce
14 godzin temu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Dążenie do optymalnego wykorzystania parku maszynowego w oparciu o zaplanowaną produkcję oraz zapewnienie płynnego toku produkcyjnego Diagnostyka oraz wykonywanie napraw urządzeń przemysłowych Realizowanie planów remontowych i przeglądów maszyn Bieżąca

Gołuchów
6 dni temu

HRK S.A. dla swojego Klienta, znanej firmy zajmującej się produkcją maszyn do zastosowań w szeroko pojętej automatyce przemysłowej oraz projektowaniem i wykonawstwem instalacji elektrycznych i teletechnicznych, poszukuje osoby na stanowisko: Programista PLCMiejsce pracy

Ostrów Wielkopolski

automatyki; oczekujemy Doświadczenie zawodowe w zakresie utrzymania ruchu, konserwacji, napraw i remontów maszyn, urządzeń przemysłowych i instalacji elektrycznych; Aktualne świadectwa kwalifikacyjne SEP (min. 1kV max 15kV) w zakresie eksploatacji urządzeń i instalacji

Topola Wielka

HRK S.A. dla swojego Klienta, znanej firmy zajmującej się produkcją maszyn do zastosowań w szeroko pojętej automatyce przemysłowej oraz projektowaniem i wykonawstwem instalacji elektrycznych i teletechnicznych, poszukuje osoby na stanowisko: Zadania: - tworzenie aplikacji

5 dni temu

HRK S.A. dla swojego Klienta, znanej firmy zajmującej się produkcją maszyn do zastosowań w szeroko pojętej automatyce przemysłowej oraz projektowaniem i wykonawstwem instalacji elektrycznych i teletechnicznych, poszukuje osoby na stanowisko: Programista PLC IJA/IJA/2021

3 dni temu

3 dni temu
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie serwisant maszyn przemysłowych, Kalisz
Algorytm Jobsora dobiera oferty na podstawie ustawionych parametrów: stanowisko, lokalizacja, poziom wynagrodzenia, rodzaj oferty itp.
Im więcej parametrów określisz, tym bardziej dokładnie, algorytm wybierze dla Ciebie oferty pracy.
Polecamy określenie takich minimalnie sprecyzowanych wyszukiwań:
• Stanowisko lub nazwa firmy