Praca edukacja nauczyciel Kamień Pomorski

Oferty: 1 - 3 z 3
Centrum Edukacyjne TOP LINK Klaudia Jędruszek-Farinha,Gryfice
od 2 800 zł

- Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas określonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna zmianaWyksztalceniawyższe (w tym licencjat), pedagogiczne,...

5 dni temu
Więcej
Pokaż wszystkie oferty pracy: Gryfice
Centrum Edukacyjne TOP LINK Klaudia Jędruszek Farinha,Gryfice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - - WYMAGANIA: {"Wykształcenie":"wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika wczesnoszkolna ","Uprawnienia":"Przygotowanie...

5 godzin temu
Więcej
Zespół Szkolno Przedszkolny w Trzebieniu,Trzebież

":"wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne","Inne wymagania":"Wymagane wykształcenie wyższe - magister z przygotowaniem pedagogicznym z kwalifikacjami do edukacji dla bezpieczeństwa

Więcej
Pokaż wszystkie oferty pracy: Trzebież
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie edukacja nauczyciel, Kamień Pomorski