Praca kierownik salonu optycznego Katowice

Sortuj według: trafności - daty
Znaleziono 9 ofert pracy

do salonu do CH Forum w Gliwicach Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywną sprzedaż, fachowe doradztwo w zakresie produktów oferowanych przez firmę OCHNIK, przygotowanie dokumentów sprzedażowych oraz dbanie o wygląd i wystrój salonu. Wymagania

Gliwice
5 dni temu

Kim jesteśmy? mamy 12 salonów optycznych w największych miastach w Polsce... i wciąż się rozwijamy, jesteśmy firmą medyczną - to gwarancja najwyższych standardów badań i obsługi, ściśle współpracujemy z lekarzami okulistami i lekarzami innych specjalizacji, nasza oferta to

Katowice
2 godziny temu

relacji z Klientami w oparciu o najwyższe standardy obsługi - zapewnienie przestrzegania procedur wewnętrznych - dbałość o wygląd salonu zgodny z VM - budowanie wizerunku firmy, zgodnie z jej polityką Oczekujemy od Ciebie: - doświadczenia w zarządzaniu sklepem - umiejętności

UNI-SPORT SP. Z O.O.
Sosnowiec
4 dni temu

OBOWIĄZKÓW: - zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM - zarządzanie zespołem pracowników - realizacje planów sprzedażowych - utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta - motywowanie i ocena pracowników - organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu - coaching

Zabrze
5 dni temu

Naszym Klientem jest sieć salonów optycznych oferująca wysokiej jakości produkty optyczne oraz modne oprawy okularowe. W związku z otwarciem kolejnych salonów optycznych, nasz Klient poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisko: Optyk Miejsce pracy: Zabrze

Zabrze

Dla naszego Klienta, sieci salonów optycznych prowadzimy rekrutację na stanowisko: Optyk / Optometrysta Zadania: - udzielanie porad w zakresie doboru okularów i soczewek - profesjonalna obsługa Klienta - przeprowadzanie badań wzroku (po odpowiednim przeszkoleniu) Czego

Bez doświadczeniaPełny etatUmowa o pracę
Gi Group Poland S.A.
Zabrze
3 dni temu

Obowiązki: - doradztwo oraz profesjonalna i kompleksowa obsługa Klienta, - konsekwentna realizacja wyznaczonego planu sprzedaży, - stałe zwiększanie efektywności biznesowej salonu, - utrzymanie zgodnych z zasadami standardów prezentacji towaru, - nastawienie na efektywną

Katowice
5 dni temu

zespołu sprzedawców (prowadzenie zmiany) - wsparcie kierownika w zarządzaniu salonem - praca z produktem w oparciu o wyniki sprzedaży i standardy VM - miła i profesjonalna obsługa klienta SZUKAMY OSOBY, KTÓRA: - chce rozwijać menadżerskie umiejętności - posiada

LPP
Gliwice
jeden dzień temu

zespołu sprzedawców (prowadzenie zmiany) - wsparcie kierownika w zarządzaniu salonem - praca z produktem w oparciu o wyniki sprzedaży i standardy VM - miła i profesjonalna obsługa klienta SZUKAMY OSOBY, KTÓRA: - chce rozwijać menadżerskie umiejętności - posiada doświadczenie w

LPP
Zabrze
5 dni temu
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie kierownik salonu optycznego, Katowice
Algorytm Jobsora dobiera oferty na podstawie ustawionych parametrów: stanowisko, lokalizacja, poziom wynagrodzenia, rodzaj oferty itp.
Im więcej parametrów określisz, tym bardziej dokładnie, algorytm wybierze dla Ciebie oferty pracy.
Polecamy określenie takich minimalnie sprecyzowanych wyszukiwań:
• Stanowisko lub nazwa firmy