Praca kierownik działu personalnego Kielce

Sortuj według: trafności - daty
Znaleziono 10 ofert pracy

opis stanowiska Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z sektora budowlanego poszukujemy kierownika wydziału mechanicznego posiadającego wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej lub obróbce metali. Jesteś zainteresowany? Aplikuj! oferujemy

Kielce
4 dni temu

- największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR. Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik

Praca zdalna
Kielce
4 godziny temu

Kierownik działu zakupów Numer referencyjny: KZ/11/2021/AL Miejsce pracy: Kielce Zakres obowiązków: - organizowanie pracy Działu Zakupów - przydzielanie obowiązków i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem Działu Zakupów - poszukiwanie nowych dostawców - negocjowanie cen

Kielce
6 dni temu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: · zarządzanie podległym zespołem pracowników, · pozyskiwanie nowych i obsługa aktualnych klientów, · poszukiwanie i proponowanie nowych możliwości rozwoju działu, · doradztwo techniczne, · regularna ocena wyników, · odpowiedzialność za jakościową i

Kielce
3 dni temu

ocenę podległych pracowników, - Opracowanie systemów premiowych i motywacyjnych, - Ścisłą współpracę z innymi działami firmy. Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy: - Doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą marką premium, - Znajomości branży odzieżowej, - Umiejętności

Bez doświadczeniaPełny etatUmowa o pracę
Kielce
3 dni temu

w Cieplicach k. Karpacza - Nadzór oraz koordynowanie działań kierowników projektu i kierowników budowy - Identyfikacja i optymalizacja ryzyka zawiązanego z realizacją inwestycji budowlanych prowadzonych przez Spółkę - Nadzorowanie i koordynowanie procesu inwestycyjnego, w

Holiday Park & Resort Sp. z o.o.
Kielce
3 godziny temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w

Kielce
5 dni temu

". Dlaczego? Bo jak wybierzemy Ciebie, dajemy Ci GWARANCJĘ ZAROBKÓW - to nasza odpowiedzialność za Ciebie i pewność, że w naszym projekcie będziesz w stanie zarabiać więcej niż wynika to z GWARANCJI ZAROBKÓW. Audytor - Przedstawiciel handlowy/Kierownik Regionalny - Pompy

SUN FAMILY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kielce
5 dni temu
Szybkie aplikowanie za pomocą Jobsora CV

Opis stanowiska: - Nadzór i odpowiedzialność za terminowy odbiór i analizę zamówień od klientów. - Ustalanie stopnia pilności wykonania zleceń. - Przygotowywanie planów produkcji. - Ustalanie terminów wysyłek wyrobów w uzgodnieniu z działem wysyłki. - Monitorowanie...

Starachowice
6 dni temu

- największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR. Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Programista

Kielce
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie kierownik działu personalnego, Kielce
Algorytm Jobsora dobiera oferty na podstawie ustawionych parametrów: stanowisko, lokalizacja, poziom wynagrodzenia, rodzaj oferty itp.
Im więcej parametrów określisz, tym bardziej dokładnie, algorytm wybierze dla Ciebie oferty pracy.
Polecamy określenie takich minimalnie sprecyzowanych wyszukiwań:
• Stanowisko lub nazwa firmy