Praca monter mebli Kołobrzeg

Sortuj według: trafności - daty
Znaleziono 2 oferty pracy
od 2 800 zł

Montaż mebli, rozładunek transportów, ustawianie mebli na salonie. Praca w Kołobrzegu w godz. 10-18.Inne wymaganiaPodstawy montażu mebli. Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas nieokreślonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna zmianaWyksztalceniazasadnicze zawodowe, brak

Firma Handlowa "Lorens" Janusz Lorens

Kołobrzeg
6 dni temu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Montaż mebli, rozładunek transportów, ustawianie mebli na salonie. Praca w Kołobrzegu w godz. 10-18.

Firma Handlowa Lorens Janusz Lorens

Kołobrzeg
14 godzin temu
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie monter mebli, Kołobrzeg
Algorytm Jobsora dobiera oferty na podstawie ustawionych parametrów: stanowisko, lokalizacja, poziom wynagrodzenia, rodzaj oferty itp.
Im więcej parametrów określisz, tym bardziej dokładnie, algorytm wybierze dla Ciebie oferty pracy.
Polecamy określenie takich minimalnie sprecyzowanych wyszukiwań:
• Stanowisko lub nazwa firmy