Praca nauczyciel specjalny Koszalin

Sortuj według: trafności - daty
Znaleziono 3 oferty pracy
2 949 zł – 4 046 zł

Zakres obowiązków: Współorganizowanie kształcenia uczniów niepełnosprawnych w klasie ogólnodostępnej, posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, wydane ze względu na autyzm. Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony Praca tymczasowa oferowana przez

Koszalin
jeden dzień temu
od 3 300 zł

praca z dziećmi z orzeczeniem o potrzebie kształcenienia specjalnego Inne wymaganiawykształcenie wyższe pedagogiczne oligofrenopedagogika, autyzm, pedagogika specjalna, doświadczenie w pracy o podobnym charakterze min. 2 lat, uprawnienia pedagogiczneRodzaj zatrudnieniaUmowa

Koszalin
7 dni temu

experience in profession: Skills and permissions: Work experience: Other requirements: magister pedagogiki specjalnej, doświadczenie zawodowe. Number of places pracy: 1 including for people with disabilities: 0 Addressed only for people registered in an employment agency: NO Addressed for people with disabilities (funding from PFRON): NO The possibility of implementation by another PUP: NO

Koszalin
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie nauczyciel specjalny, Koszalin
Algorytm Jobsora dobiera oferty na podstawie ustawionych parametrów: stanowisko, lokalizacja, poziom wynagrodzenia, rodzaj oferty itp.
Im więcej parametrów określisz, tym bardziej dokładnie, algorytm wybierze dla Ciebie oferty pracy.
Polecamy określenie takich minimalnie sprecyzowanych wyszukiwań:
• Stanowisko lub nazwa firmy